Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

Aš skridau, kelionė labai išvargino, nes mane labai pykino. Tai buvo 2-3 nėštumo mėnesį. Kadangi bilietus buvom nusipirkę ankstėliau, nebuvo kaip neskristi. Iš Vilniaus autobusu į Rygą, iš Rygos lėktuvu į Londoną ir iš Londono lėktuvu į Valenciją ir dar 3val. kelio mašina Ispanijoje. Vykom į vestuves, tai ir visą šaltąjį meniu tose vestuvėse išsiunčiau i klozetą, bet taip ir namie darydavau, o dar kai tas meniu tik jūros gėrybės doh.gif

Bet, kita vertus, kelionė visai patiko. O ir atrakcija: vos isėdus į lėktuvą puoli prie stiuardesės ir pasiprašai keleto maišelių lotuliukas.gif Jos akys šypsosi, o kai vyras pradeda juos po vieną nešiot išmesti - akys išsprogsta... lotuliukas.gif Išlipant iš lėktuvo stiuardesė jau šypsosi, besidžiaugdama, kad aš pagaliau išlipsiu bye1.gif
Atsakyti
kai skridau jau su graziu pilvuku tai man laabai patiko milane, ten oro uoste dar i toki spec kambariuka leido paguleti, kojas istiesti biggrin.gif
nemazai teko per nestuma paskraidyti, ir dar paplaukioti, tai tik tiek kad kamavo juros liga , tai ta 24 val trukusia kelione keltu prakeikiau blink.gif , ta kajute tokia maza, kad ji man kaip degtuku dezute tada pasirode blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sigux @ 2006 03 30, 00:18)
kai skridau jau su graziu pilvuku tai man laabai patiko milane, ten oro uoste dar i toki spec kambariuka leido paguleti, kojas istiesti biggrin.gif
nemazai teko per nestuma paskraidyti, ir dar paplaukioti, tai tik tiek kad kamavo juros liga , tai ta 24 val trukusia kelione keltu prakeikiau blink.gif , ta kajute tokia maza, kad ji man kaip degtuku dezute tada pasirode blink.gif


Mes žadam po velykų iki stokcholmo nuplaukt mini kruizą, ar neprakeiksiu aš tos kelionės, kai stipresnis bangavimas jūros liga sergu, bet manau tokiame dideliame kruiziniame laive gal nesijau subavimas g.gif kajute luxą išsirinkom, ar rizikuoti ar gerau atsisakyti tos keliones 4u.gif
Atsakyti
As tai nescia keliavau nemazai ir skridau keleta kartu lektuvu. Man viskas buvo l.gerai ir labai dziaugiausi, kad keliavau ir neissigandau kitu zmoniu kalbu.
Manau, kad kiekviena asmeniskai, atsizvelgdama i savo savijauta, turi nuspresti, ar keliauti nestumo metu, ar ne.
Atsakyti
QUOTE(paukstyte @ 2006 01 03, 20:19)
Mes su vyru skridom į Egiptą, kai aš buvau 6mėn.  nestuke.gif  Gerai jaučiausi, niekuo nesiskundžiau, todėl skristi nebijojau. Rinkomės šalį, kurioje jau buvom buvę, kad nereikėtų važiuoti į jokias pažintines keliones. Tik ilsėjomės, maudėmės baseine ir jūroje. Labai faina  thumbup.gif  Skriskit ir nieko nebijokit. Aišku, jei jaučiatės gerai. Sėkmės kelionėse. O dabar mes su savo 9mėn sūneliu ruošiamės skristi pailsėti. Ir vėl į Egiptą. Vien dėl jūros, šilumos  wub.gif


As lygiai taip pat atostogavau egipte 5 menesiu, tik kadangi irgi buvom jau ten buve, tai per daug niekur nekeliavom, tiesiog uzsisakem gera viesbuti ir megavomes visais ten teikiamais malonumais:)
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2006 03 31, 00:35)
Mes žadam po velykų iki stokcholmo nuplaukt mini kruizą, ar neprakeiksiu aš tos kelionės, kai stipresnis bangavimas jūros liga sergu, bet manau tokiame dideliame kruiziniame laive gal nesijau subavimas g.gif kajute luxą išsirinkom, ar rizikuoti ar gerau atsisakyti tos keliones 4u.gif


As i Stokholma pluakiau kruiziniulaivu budama 4 men. nescia (dirbu turizmo srityje, tai teko). Tikrai viskas saunu, net nepajusi, kad plauki laivu. Sekmes ir megaukis saunia kelione. 4u.gif
Atsakyti
praeita vasara su 30 sav. pilvelio gyventoju savo auto keliavome i Kroatija. Aisku, vyras neleido prie vairo sesti, nors as buvau nieko pries tongue.gif Kadangi labai gerai jauciausi, o ypac kai budavo karsta, tai buvo thumbup.gif . Viskas priklauso nuo savijautos. Su pirmu nestumu net namuose sunku buvo, nekalbant apie trumpas isvykas, o su antruoju taip atsigrebiau. paskutini nestumo menesi po Labanoro giria su krepsiais grybu laksciau. Tad visiskai viskas priklauso nuo savijautos. Aisku, mes rinkomes kelione, kur butu visa butina pagalba kaip ES pilieciui. Kadangi draudimo bendroves nuo nestumo komplikaciju nedraudzia (o jei ir draudzia tai labai mazai sumai), patarciau apie tai gerai pagalvoti renkantis keliones i egzotiskesnius krastus.
Atsakyti
Aš buvau Egipte ketvirtąjį nėštumo mėnesį ir jaučiausi puikiai. Maudžiausi, nardžiau, jojau kupranugariais ir dykumoje varinėjome džipu. Viskas buvo liuks, nes neštumas buvo be jokių problemų.
Atsakyti
Jau grįžaiu iš kelionės, i viskas buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , ne kiek neužsupo laive, jaučiaus thumbup.gif . Tikrai verta nestuke.gif pakeliauti prasiblaškyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
20sav atostogavom kanaruose thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Tosk,2006 03 29, 02:22]
Pasikonsultuok su tave prizhiurinchia gydytoja. Jei leis skristi - geriau skrisk, nei kad su mashina keliauk.
Nė vienas gydytojas už tave nesiims spręsti, viską reikės nuspręsti pačiai, nes tai neprognozuojamas dalykas. Niekas nenorės atsakomybės prisiimti. g.gif
Atsakyti
sveikos.ruosiuosi i kelione uz menesiuko.neturim kitos iseities kaip keliauti su masina blink.gif .kelione gana tolima,Dublinas - Kaunas fear.gif .keliave jau ne viena karta,labiausiai baugina Lenkija.kiekviena karta pro ja pravaziuot prarandam daug nervu lasteliu ir igaunam nemazai adrenalino mega_shok.gif . galvojam,kad geriau butu isvengti tos baisios salies ir Vokietijoje laipintis i kelta,kuris po paros sustos Klaipedoje. kai nebuvau nestuke.gif keltuose budavo bloga,2 val.galiu iskentet,bet para laiko tai tikrai gasdina cry.gif .ir del 2.gif baisu.net nezinau ka daryt.gal kuri keliavote keltu ?
Atsakyti