Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

aisku,kad nestukes keliauja, net daktarai pataria@_
Atsakyti
QUOTE(belekur @ 2011 02 11, 09:38)
Kaip ir atsakė į šį klausima Mich Girl. Aš dar pridursiu - kam rizikuoti, jei galima pasirinkti to nedaryti ?

aerouoste irgi leidzia neiti???? as ejau pro visus smile.gif tik Egipte tai va i viesbuti iejimas tai leido apeiti smile.gif)))
Atsakyti
Na jeigu gerai jautiesi, tai negi namuose sedesi? smile.gif
Tik zinoma, butina pasisaugoti.
Atsakyti
pati keliavau kaip buvau 15 sav. - pasibaigus didžiajai persileidimo rizikai... visaks buvo gerai. Priklauso manau nuo savijautos tos kelionės - kaip kuriai...
Atsakyti
o gal kuri i amerika nesenai vaziavote besilaukdama???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrgata: 03 kovo 2011 - 10:05
QUOTE(mrgata @ 2011 03 03, 04:05)
o gal kuri i amerika nesenai vaziavote besilaukdama???


keliavau is amarikos i azija ir atgal 7men besilaukdama...
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2011 03 03, 18:07)
keliavau is amarikos i azija ir atgal 7men besilaukdama...

pries kiek laiko tai buvo?? is amerikos?, tai turi zalia korta???? ar esi pilnaverte USA piliete???
mane domina dabartine situacija, kaip muitininkai ziuri i nescias europietes, atlekencias pas giminaicius atostogu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrgata: 03 kovo 2011 - 22:46
QUOTE(mrgata @ 2011 03 03, 16:45)
pries kiek laiko tai buvo?? is amerikos?, tai turi zalia korta???? ar esi pilnaverte USA piliete???
mane domina dabartine situacija, kaip muitininkai ziuri i nescias europietes, atlekencias pas giminaicius atostogu...


tas buvo 2007, zalia korta turiu.

ziuri manau normaliai, tol kol moki paaiskinti, ko vaziuoji ir pas ka... ir aisku jei nestumo ne 9-as menesis smile.gif pas mus pas Jav mamas yra ne vienas atvejis kai atskrido butnt kad pagimdyt cia ir nebuvo ne vienos, kad nepraleistu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2011 03 04, 01:03)
tas buvo 2007, zalia korta turiu.

ziuri manau normaliai, tol kol moki paaiskinti, ko vaziuoji ir pas ka... ir aisku jei nestumo ne 9-as menesis smile.gif pas mus pas Jav mamas yra ne vienas atvejis kai atskrido butnt kad pagimdyt cia ir nebuvo ne vienos, kad nepraleistu smile.gif

na dabar sako masiskai ruses to skrenda smile.gif
ir jau giminaiciai zino, kad ir lieutves pradejo grazinti nors tik 7 men skrenda...
Atsakyti
QUOTE(RutaPuta @ 2011 02 23, 01:26)
aerouoste irgi leidzia neiti????  as ejau pro visus smile.gif tik Egipte tai va i viesbuti iejimas tai leido apeiti smile.gif)))


Taip, man teko Vilniaus oro uoste paprašyti, kad praleistų paprastai, praleido be jokių problemų, tik moteris nuodugniai apžiūrėjo (patikrino), o Tenerifėje patys parodė iniciatyvą, kad praeičiau paprastai pro kitur ir taip pat patikrino. Buvau septinto nėštumo mėnesio gale.
Atsakyti
Sveikos keliauninkės, norėjau paklausti, kaip ten su tom pažymom nėštumo, daktaras turbūt išduos lietuvišką, tai muitininkai tikrai nieko nesupras, aš ruošiuosi skristi 14 savaitę, pilvo gal dar nesimatys, bet jei pageidausiu neiti pro kokį nors švietimo aparatą... ar kam teko su pažyma skristi?
Atsakyti
QUOTE(Paulina25 @ 2011 04 15, 05:41)
Sveikos keliauninkės, norėjau paklausti, kaip ten su tom pažymom nėštumo, daktaras turbūt išduos lietuvišką, tai muitininkai tikrai nieko nesupras, aš ruošiuosi skristi 14 savaitę, pilvo gal dar nesimatys, bet jei pageidausiu neiti pro kokį nors švietimo aparatą... ar kam teko su pažyma skristi?


gali paprasyt, kad anglishkai parasytu gal. Mano atveju tik du sakinukai toj formoj ir tebuvo "Fit for air travel. Due date (data)."
Atsakyti