Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

Nors nėštumas buvo lengvas ir gerai jaučiausi, bet niekur nekeliavau. Užteko ir Lietuvos, buvo karšta vasara doh.gif
Atsakyti
Skridau i Norvegija su persedimais 23 ir 36 savaiciu. nestuke.gif Turejau is gydytojos pazyma,kad tiek ir tiek savaiciu ir, kad skristi galiu. 4u.gif Niekas jokios pazymos ne nepaprase. Viskas puiku thumbup.gif ,jokio diskomforto. Dar ir bagaza (20 kg) turejau su savimi doh.gif ,tai paprasydavau vyruku,kad uzkeltu ant vezimelio arba ant svarstykliu.Padejo be problemu. ax.gif
Dabar laukia kiti isbandymai,kelione su kudikiu smile.gif (Bet cia kita tema smile.gif )
Sekmes visoms keliaujancioms 4u.gif
Atsakyti
nu as keliaut zadu 30 savaiciu... gyd paklausiau del pazymos, sake nesciosios kortele imt - yra gimdymo data, vardas pavarde ir viskas - tai mano dokumentas, jokiu riziku neirasyta... daugiau nieko nezada duot smile.gif
nu pravys lauk tai pravys...
Atsakyti
QUOTE(MissMarpl @ 2010 11 19, 22:24)
Nors nėštumas buvo lengvas ir gerai jaučiausi, bet niekur nekeliavau. Užteko ir Lietuvos, buvo karšta vasara doh.gif

drinks_cheers.gif
Kai karšta- nesinori niekur net nosies kist,nes bent mane karštis labai vargino doh.gif
Atsakyti
Teko pabuvoti Egipte 26 sav. Problemu jokiu neturejau nei skrydzio metu, nei paciame Egipte, nors pries tai buvo visokiu baimiu. Vandeni geriau tik is butelio ir dantis valiausi taip pat. I baseina nelipau, maudziausi tik juroje. Nors gyd pries isvaziuojant prirase visa sarasa visokiu vaistu nuo skrandzio, viduriavimo ir pan, bet nieko neprireike. Vaziavom i kelias pasyvias ekskursijas - laivu ir autobusiuku i Ras Muhamed. Viskas buvo super, tad ir kitom nestukem linkiu puikiu atostogu. vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(Pilina @ 2010 12 13, 13:47)
Teko pabuvoti Egipte 26 sav. Problemu jokiu neturejau nei skrydzio metu, nei paciame Egipte, nors pries tai buvo visokiu baimiu. Vandeni geriau tik is butelio ir dantis valiausi taip pat. I baseina nelipau, maudziausi tik juroje. Nors gyd pries isvaziuojant prirase visa sarasa visokiu vaistu nuo skrandzio, viduriavimo ir pan, bet nieko neprireike. Vaziavom i kelias pasyvias ekskursijas - laivu ir autobusiuku i Ras Muhamed. Viskas buvo super, tad ir kitom nestukem linkiu puikiu atostogu. vacation1.gif

Mes tai pat buvom Egipte,kai man buvo 26 savaites. Baseine maudziausi, valgiau tik viesbuty ir salotas vienam restoranely, nevalgiau ten jokio Egiptietisko maisto smile.gif Vaziavom i Ras Muchamed, bet i ta salta vandeni nelipau, plaukem i jura nardyt, as nenardziau tik labai sirgau juros liga.. Taip pat vaziavom i Caira, plaukem Nilu - taip pat laaabai sirgau juros liga smile.gif)) Vazinejom keturraciais, tai turbut labiausiai patiko, jauciausi puikiai su pilvuku ant ketrracio smile.gif)) Vyras su dukryte ant kito vaziavo smile.gif o vandens parke ciuozinejau tik nuo vaikisku ciuozyklu biggrin.gif Puikiai laika praleidom thumbup.gif

As uz geras emocijas, kai leliukas pakeliui wub.gif
Atsakyti
Buvau Portugalijoj, kazkur 4men nestuke.gif Viskas super thumbup.gif
Atsakyti
Buvau Turkijoj 27 sav... nestuke.gif l fainiai praleidom laika thumbup.gif jura suteike tiek geru emociju ir jegu,kad rolleyes.gif thumbup.gif tiesa,buvo spalio pab,tad ne karsta ir nesalta,puikus nestuke.gif metas.... smile.gif
Atsakyti
Būdama nestuke.gif 31 savaitės, skridau į Tenerifę. Visą nėštumą jaučiausi gerai, tad ir baimės dėl skrydžio ( vis tik skrydis per 5 valandas) jokios nebuvo, maudžiausi visur,valgiau viską, dar ir tris dienas keliavom po salą thumbup.gif .
Oro uostuose niekas neprašė jokios pažymos ( nors ir turėjau).Tik paklausiau, ar galiu pereiti muitinė pro kitur, nei pro detektorių. Be problemų sutiko, o skrendant atgal patys pasiūlė neiti pro detektorių.
Aš taip pat už geras emocijas, tik jei nėštumas be komplikacijų, gydytojai duoda palaiminimą, pirmyn 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(belekur @ 2011 01 26, 11:12)
Būdama  nestuke.gif  31 savaitės, skridau į Tenerifę. Visą nėštumą jaučiausi gerai, tad ir baimės dėl skrydžio ( vis tik skrydis per 5 valandas) jokios nebuvo, maudžiausi visur,valgiau viską, dar ir tris dienas keliavom po salą  thumbup.gif .
Oro uostuose niekas neprašė jokios pažymos ( nors ir turėjau).Tik paklausiau, ar galiu pereiti muitinė pro kitur, nei pro detektorių. Be problemų sutiko, o skrendant atgal patys pasiūlė neiti pro detektorių.
Aš taip pat už geras emocijas, tik jei nėštumas be komplikacijų, gydytojai duoda palaiminimą, pirmyn  4u.gif .


Gal galite informuoti, koden negalima eiti pro detektoriu? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(milaknike @ 2011 02 07, 15:20)
Gal galite informuoti, koden negalima eiti pro detektoriu?  blush2.gif  blush2.gif


pro paprasta detektoriu galima eiti, jis absoliuciai nieko blogo nedaro. Bet kai kuriuose oro uostuose esantys full body scan spinduliuoja radiacija, nes ten kaip ir persviecia visa kuna, kad pareigunai ekrane matytu, todel nesciosiom per ta eiti nerekomenduoja.
Atsakyti
QUOTE(milaknike @ 2011 02 07, 22:20)
Gal galite informuoti, koden negalima eiti pro detektoriu?  blush2.gif  blush2.gif

Kaip ir atsakė į šį klausima Mich Girl. Aš dar pridursiu - kam rizikuoti, jei galima pasirinkti to nedaryti ?
Atsakyti