Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

merginos del turkijos norejau paklausti,gal kuri neseniai keliavote ar palnuojat? nestuke.gif
mes su vyru planuojame keliauti rugseji,man bus apie 22sav.Kaip su pazyma,kaip suprantu pas mus gydytojai ja lietuviskai israso,tokiu atveju reikia vertima biure pasidaryt? g.gif
bijau,kad griztant turkai neprikibtu..
Atsakyti
as is uk skridau i lt ~ 35-36 nestumo savaite su ryanairu, tai daktare parase ant kazkokio popiergalio ta ale pazyma, bet man jos niekas net netikrino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareja2 @ 2010 08 06, 21:31)
as is uk skridau i lt ~ 35-36 nestumo savaite su ryanairu, tai daktare parase ant kazkokio popiergalio ta ale pazyma, bet man jos niekas net netikrino  ax.gif

as vakar gryzau is LT, niekas nei prase tos pazymos, nei klause ar as nestuke.gif , vienu zodziu, daugiau streso ir baimes turejau pries skrydi, nei ir tikruju ten jos buvo smile.gif Bet atsarga gedos nedaro, geriau tureti pazyma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2010 08 10, 11:11)
as vakar gryzau is LT, niekas nei prase tos pazymos, nei klause ar as  nestuke.gif , vienu zodziu, daugiau streso ir baimes turejau pries skrydi, nei ir tikruju ten jos buvo smile.gif Bet atsarga gedos nedaro, geriau tureti pazyma  ax.gif



tai jau taip doh.gif as taip pat sreso turejau, vis baiminaus kad neileis i lektuva biggrin.gif o paskui kaip pamaciau kokia ''pazyma israse'' ti isvis soka gavau biggrin.gif skambinau i ryanair bustine klausiau ar tikrai mane su tokiu popiergaliu ileis i lektuva ir tt. biggrin.gif
liaudiskai sakant ''trydaliojau'' kaip reikiant lotuliukas.gif bet nesciai atleistina wub.gif
Atsakyti
man dar tik 14 savaciu, kita savaite skrisim i povestuvine kelione i egipta, smile.gif ar teko kam ten pabuvot su pilvuku? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spindulele @ 2010 08 17, 16:49)
man dar tik 14 savaciu, kita savaite skrisim i povestuvine kelione i egipta,  smile.gif ar teko kam ten pabuvot su pilvuku? 4u.gif


As tai manau nelabai tikama salis ir metas. Juk labai karsta rugseji ten.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2010 08 28, 23:44)
As tai manau nelabai tikama salis ir metas. Juk labai karsta rugseji ten.


zmogus ne to klause,negadinkit nuotaikos mirksiukas.gif

as skrisiu i turkija,ir paskaiciau (pvz teztour taisyklese),kad ten ypac atidziai ziurimi i pazymas.Iskilo klausimas,lt isduos man pazyma lietuviu kalba,kaip suprantu reikia vertimu biure i anglu kalba issiversti..o notariskai patvirtinti ar reikia,ar kas susidure??
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2010 08 31, 06:25)
zmogus ne to klause,negadinkit nuotaikos  mirksiukas.gif

as skrisiu i turkija,ir paskaiciau (pvz teztour taisyklese),kad ten ypac atidziai ziurimi i pazymas.Iskilo klausimas,lt isduos man pazyma lietuviu kalba,kaip suprantu reikia vertimu biure i anglu kalba issiversti..o notariskai patvirtinti ar reikia,ar kas susidure??


teisingai, lyg tai LT labai salta sia vasara buvo galima pagalvot...

del pazymos, tai gal jei paprasytum gydytojas ir anglishkai parasytu, gi ten tik datos tereikia tai gali uzrasyt "Due date 2010.xx.xx." pvz ir tiek, nereikes su vertimais vargti.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 08 31, 21:54)
teisingai, lyg tai LT labai salta sia vasara buvo galima pagalvot...

del pazymos, tai gal jei paprasytum gydytojas ir anglishkai parasytu, gi ten tik datos tereikia tai gali uzrasyt "Due date 2010.xx.xx." pvz ir tiek, nereikes su vertimais vargti.


Skridau i Sicilija kai buvo 26 ar 27 sav. Pazymoje irasomi asmens duomenys (vardas, pavarde, gim data..) ir jei gerai pamenu tai lotyniskai irasoma kad nescia ir sveika, ir skaiciukais nestumo savaites. Zodziu tikrai visur supras toki irasa biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, ar esat kuri buvus nestuke.gif Egipte? Ar keliautumet ten su pilvuzu? Agenturoj sako, kad bijot nera ko, svarbu laikytis higienos, nevalgyt bet kur ir bet ko, issirinkt pakankamai gera viesbuti ir drasiai galima keliauti... Bet kai papasakoja tie, kas buve ten, kad problemos su pilvukais, praleistos WC istisos dienos, nebezinau, ka daryti doh.gif
Atsakyti
Aš pernai į Airiją skridau, nestuke.gif buvo apie 15 savaitė, mano gydytoja liepė prieš skrydį nošpos išgerti, kad nuslopintų pilvų spazmus. Per skrydį truputį pykino, tai dar vieną nošpos tabletę išgeriau. Viskas buvo ok
Atsakyti
QUOTE(karstakosyte @ 2010 10 13, 20:18)
Mergaites, ar esat kuri buvus  nestuke.gif  Egipte? Ar keliautumet ten su  pilvuzu? Agenturoj sako, kad bijot nera ko, svarbu laikytis higienos, nevalgyt bet kur ir bet ko, issirinkt pakankamai gera viesbuti ir drasiai galima keliauti... Bet kai papasakoja tie, kas buve ten, kad problemos su pilvukais, praleistos WC istisos dienos, nebezinau, ka daryti  doh.gif


As keliavau i Egipta budama nescia du kartus: tai kai buvo kazkur 24 savaites, o antra karta tai pernai gruodzio pradzioje skridom, o sausi jau gime mano lelyte. Siaip Egipte esu buvus daugiau kartu bet tfu tfu tfu bedu su pilvu nebuvo, siaip reikia ziuret ka valgai, niekada neragauju ju padazu ir siaip itartinai atrodancio maisto, nors labai grazus ir patrauklus atrodo ju saldumynai juos taip pat ne visus isragauju, niekada neimu tortu ir siaip viskokiu su pertepimais, geriau kokia bandele ar sausaini be idaro ir aisku ju vandenuko is ciaupo negeriu, turbut kaip ir visi biggrin.gif Dantis plaunantis taip pat naudoju is buteliu vandenuka. Siaip antraji nestuma kai skridom jau tikrai buvo tokios tinginiu atostogos niekur nebekeliavom tiesiog prie juros , prie baseino prabuvom. Pazymos is gydytojos neturejau, bet niekas manes jos ir neprase. Su gydytoja pasikonsultavau, pasake, jog skrist galiu, o geros emocijos manir leliukui tik i nauda. Tad tiek smile.gif
Atsakyti