Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

QUOTE(Gretuteka @ 2010 05 26, 12:48)
VVaiva saunuole  thumbup.gif
man dar sitas klausimas kol kas neaktualus, bet idomu paskaitinet, o jei prireiks  blush2.gif

Radau koki griezta prierasa pagooglinus  unsure.gif

Besilaukiančios moterys
Besilaukianti moteris - nuo 28-os iki 32-os nėštumo savaitės - privalo pateikti gydytojo pažymą, kurioje nurodomas tikslus nėštumo laikas ir patvirtinama, kad jai yra leidžiama skristi lėktuvu. Medicininė pažyma turi būti išduota ne vėliau kaip 14 dienų iki skrydžio. Nepateikus gydytojo pažymos, besilaukianti moteris nebus laipinama į lėktuvą. Nuo 32-os nėštumo savaitės moterys lėktuvu neskraidinamos. Oro transportu keliaujanti nėščioji prisiima visą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.



tas skraidinimas-neskraidinimas labai priklauso nuo avialiniju, bet didele dalis ju iki 36sav skraidina, o kai kurios is vis neturi jokio limito jei neilgieji skrydziai. gydytojo pazyma ten baika, lapelis su jo parasu ir gimdymo data, lengva per bet kuri vizita pasiimti, jei netycia paprasytu oro uoste.
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2010 05 26, 17:48)
Radau koki griezta prierasa pagooglinus  unsure.gif

Besilaukiančios moterys
Besilaukianti moteris - nuo 28-os iki 32-os nėštumo savaitės - privalo pateikti gydytojo pažymą, kurioje nurodomas tikslus nėštumo laikas ir patvirtinama, kad jai yra leidžiama skristi lėktuvu. Medicininė pažyma turi būti išduota ne vėliau kaip 14 dienų iki skrydžio. Nepateikus gydytojo pažymos, besilaukianti moteris nebus laipinama į lėktuvą. Nuo 32-os nėštumo savaitės moterys lėktuvu neskraidinamos. Oro transportu keliaujanti nėščioji prisiima visą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.


gal kiekviena kompanija turi savo taiyskles? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zziviliukas @ 2010 05 24, 16:52)
ar keliavot kur kai jau isejote i dekretines..isenama 30 savaiciu, tai klausimas ar dar leidote sau pakeliauti.. ar nevargino kelione ir ar nebuvo sunku?
mastau kad vasara ir dar noretusi pakeliauti bent po europa..artimieji sako,kad toli nereiketu jau-nzn


ir man siek tiek aktualus sis klausimas, tai panarsiau ir kaip tik atradau straipsniuka - interviu. va cia tai tikra supermama: isejusi dekretiniu apvaziavo puse europos - su dukrele ir suneliu smile.gif tai visai naudingu patarimu besilaukiancioms parasyta: http://www.kelionium...itant_suns.html
ir dar blogas yra su fotkem: http://gal-mums-pake...01_archive.html
Atsakyti
MAn irgi aktuali si tema, ruosiuos keliauti 26-27 sav. Norejau paklausti del pazymos. Gydytoja prikeverzoja lietuviskaija tiesiog ant to pilko receptinio lapuko? Ar uztenka oro uoste to? GAl kas susiduret?
Atsakyti
QUOTE(Kanna @ 2010 06 15, 13:10)
MAn irgi aktuali si tema, ruosiuos keliauti 26-27 sav. Norejau paklausti del pazymos. Gydytoja prikeverzoja lietuviskaija tiesiog ant to pilko receptinio lapuko? Ar uztenka oro uoste to? GAl kas susiduret?

Man gydytoja parašė ant normalaus A4 lapo angliškai, uždėjo antspaudą ir parašą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gerberra @ 2010 06 15, 13:24)
Man gydytoja parašė ant normalaus A4 lapo angliškai, uždėjo antspaudą ir parašą  4u.gif


Na as irgi tikiuosi, kad ta pazyma labiau civilizuota turi buti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 05 26, 20:29)
tas skraidinimas-neskraidinimas labai priklauso nuo avialiniju, bet didele dalis ju iki 36sav skraidina, o kai kurios is vis neturi jokio limito jei neilgieji skrydziai. gydytojo pazyma ten baika, lapelis su jo parasu ir gimdymo data, lengva per bet kuri vizita  pasiimti, jei netycia paprasytu oro uoste.


Gali bet kuriuo tveju atsisakyti vezti aviakompanija, jei nestumas didesnis nei taisyklese parasyta, nes niekam nesinori gimdymo priimineti skrydzio metu (nors siaip stiuartai yra to apmokomi) 4u.gif

QUOTE(Kanna @ 2010 06 15, 13:10)
MAn irgi aktuali si tema, ruosiuos keliauti 26-27 sav. Norejau paklausti del pazymos. Gydytoja prikeverzoja lietuviskaija tiesiog ant to pilko receptinio lapuko? Ar uztenka oro uoste to? GAl kas susiduret?


Reikia angliskai, jei ir atgal ruosiates skristi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 06 15, 10:54)
Gali bet kuriuo tveju atsisakyti vezti aviakompanija, jei nestumas didesnis nei taisyklese parasyta, nes niekam nesinori gimdymo priimineti skrydzio metu (nors siaip stiuartai yra to apmokomi)  4u.gif



taip, bet yra kompaniju, kurio neturi taisykliu tam ir trumpesniais marsrutais (t.y. ne tranatlantiniais kokiais) skraidina visas nesciasias, nepriklausomai jau kiek arti termino.
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2010 05 26, 17:48)
Radau koki griezta prierasa pagooglinus  unsure.gif

Besilaukiančios moterys
Besilaukianti moteris - nuo 28-os iki 32-os nėštumo savaitės - privalo pateikti gydytojo pažymą, kurioje nurodomas tikslus nėštumo laikas ir patvirtinama, kad jai yra leidžiama skristi lėktuvu. Medicininė pažyma turi būti išduota ne vėliau kaip 14 dienų iki skrydžio. Nepateikus gydytojo pažymos, besilaukianti moteris nebus laipinama į lėktuvą. Nuo 32-os nėštumo savaitės moterys lėktuvu neskraidinamos. Oro transportu keliaujanti nėščioji prisiima visą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.


star1 kompanija neskraidina nuo 32 sav rolleyes.gif Ir sias taisykles taiko star1
Atsakyti
Siandien buvau pas davo daktara, ranka parase "laiska", bet ant ligonines firminio lapo, tik kazin ar tiks toks laiskas orouoste doh.gif
Atsakyti
As siulyciau dar ir del draudimo salygu pasiaiskinti, YPAC vykstant ne i ES salis arba neturint ES draudimo korteles...
Man susikloste tokia situacija, kad pirmus nestumo menesius praleidau uzsienyje ir ten man gydytojai neatliko jokiu su nestumu susijusiu tyrimu, nes atseit tai nera "pirmosios pagalbos suteikimas", nestumas nera itrauktas i draudimo sutarti ir pan. Teko net del slapimo tyrimu skraidyti pirmyn-atgal. Buvau siaubingai pasipiktinus: o gal man koks nesivystantis nestumas, o gal su vaiku kazkas ne taip???!!!
Taigi nezinau, kas butu, jei keliones metu iskiltu kokiu su nestumu susijusiu nesklandumu. Nenustebciau, jei gydytojai nenoretu priimti, nes tokiu atveju jie negaletu gauti is draudimo pinigu. Arba tektu kosmine kaina moketi uz elementaria apziura.

O siaip tai keliauju ir ruosiuosi keliauti po 30 savaites, nes jauciuosi super, jegu pilna, pilvas maziukas, jokios prieslaikinio gimdymo rizikos nera, norisi paskutinikart pries ilga pertrauka paatostogauti tik dviese... smile.gif
Atsakyti
draudimo neturint, pasakai, kad mokesi uz paslaugas grynais ir priims.
Atsakyti