Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

Aš jau atrodo kažkur anksčiau rašiau, kad keliauti nestuke.gif visai neproblematiška. Kadangi liko visai nedaug, tai galiu reziumuoti, kad su antru vaiku nestuke.gif dukart kopiau į kalnus, buvau stažuotėje Lenkijoje, sauskelnes ir kitus naudingus daiktus susipirkom Baltstogėj, o tos "kelionės" LT po 100 ar 200 km. - tai turbūt nesiskaito... Dabar dar "dirbu" šeimos vairuotoja, nes vyras ranką susilaužė doh.gif jeigu iš kelionės parsiveži daug teigiamų emocijų, tai tikrai geriau keliauti nei sėdėt namie ir kažko laukt doh.gif O medicinos lygis turbūt bet kurioj šaly geresnis negu pas mus rolleyes.gif Gerų kelionių visoms nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leti @ 2010 01 28, 12:46)
  Labai geras laikas kelionems - antras trimestras  4u.gif


Sakyciau, kad geriausias antras trimestras, nes jau veliau pazymu reikalauja registracija, gali nepriimti i skrydi... dry.gif Be to ir paciai sunkiau tikriausiai, nugara labiau pavargsta? As dar antram trimestre, tai galvoju, kur cia speti nulekti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frosted: 05 kovo 2010 - 19:51
As uz keliones 4u.gif aisku jei tik sveikata leidzia ir pilva panesat smile.gif 27 sav plaukiau i stokholma ir viskas puikiai praejo, nors keltas ir siubavo, bet net juros ligos nepajauciau biggrin.gif
Atsakyti
noriu paklausti nestukiu, kurios skrido lektuvu wink.gif kaip del patikrinimo oro uoste, juk nescia negali gauti rentgeno spinduliu. kaip tada tikrina nesciasias, ar reikia is kelioniu agenturos gauti kazkoki rasta, kad netikrintu?
Atsakyti
QUOTE(egverb @ 2010 04 11, 10:16)
noriu paklausti nestukiu, kurios skrido lektuvu wink.gif kaip del patikrinimo oro uoste, juk nescia negali gauti rentgeno spinduliu. kaip tada tikrina nesciasias, ar reikia is kelioniu agenturos gauti kazkoki rasta, kad netikrintu?



oro uostuose rengteno budu tikrina tik bagaza, zmones ten paprastai nelenda smile.gif
metalo detektoriai, neturi rengteno spinduliu ir yra visishkai saugus nesciosioms, jokios pazymos tuo klausimu neegzistuoja. Ir tuo labiau ne is kelioniu agenturos, nes jie juk nestumo nenustato wink.gif Bet, jeigu esi treciam trimestre, arba siaip pilvas is didesniu, tai pasiimt is gydytojo del viso pikto pazyma, nes buna kartais papraso, nes avialinijos skirtingos turi skirtingas taisykles iki kada nestukes skraidina (kad nepagimdytu lektuve netycia), tai jei kazkam pasirodys, kad "per daug nescia" esi, gali paprasyti parodyt pazyma su numatoma gimdymo data.
Atsakyti
aciu uz info. o pilvelis tai pas mane is didesniu, jau dabar atrodo kaip 5-6 men smile.gif suzinojau, kad rentgeno spinduliais tikrina UK oro uostuose. kadangi skrendu i Tunisa, tai gal ten tokiu budu netikrina zmoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egverb @ 2010 04 12, 05:40)
aciu uz info. o pilvelis tai pas mane is didesniu, jau dabar atrodo kaip 5-6 men smile.gif suzinojau, kad rentgeno spinduliais tikrina UK oro uostuose. kadangi skrendu i Tunisa, tai gal ten tokiu budu netikrina zmoniu smile.gif


aisku, dabar supratau kad kalba eina apie tuos full body scanner ne siaip metalo detektorius. Bent jau pas mus JAV jie laikomi saugiais nesciosiomis (sako, kad jie skleidzia tike pat radiacijos kiek ir gauni skrisdamas lektuvu, arba 1/1000 dali to ka gauni medicinini rentgena darydamasis) ir visos pro juos turi eiti. Jeigu labai uzsispirsi, gali reikalauti paprasto metalo detektoriaus arba rankom kad patikrintu - bet tada jau apsaugos reikalas praleisti tave ar ne. cia jau kaip jie nuspres ka daryti.
Atsakyti
Star 1 airlines tinklapyje nurodyta, kad visoms nėčiosioms reikia turėti gydytojo pažymą, kurioje nurodytas nėštumo laikas. Taigi turinčioms pilvukus, verčiau turėti tas pažymas, aš nors ir su mažu pilvūzu būsiu, bet dėl visa ko pasiimsiu tą pažymą iš ginekologės mirksiukas.gif
nors dabar jau nesu tikra, kad skrydis per visus tuos vulkaninius debesis, įvyks... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vittie @ 2010 04 19, 06:18)
Star 1 airlines tinklapyje nurodyta, kad visoms nėčiosioms reikia turėti gydytojo pažymą, kurioje nurodytas nėštumo laikas. Taigi turinčioms pilvukus, verčiau turėti tas pažymas, aš nors ir su mažu pilvūzu būsiu, bet dėl visa ko pasiimsiu tą pažymą iš ginekologės mirksiukas.gif
nors dabar jau nesu tikra, kad skrydis per visus tuos vulkaninius debesis, įvyks...  verysad.gif


tai zinoma, nesunku gi pas gyd paprasyti tos pazymos, uztrunka jiems lygiai 5 sekundes ja parasyt. Mano atveju ant receptinio lapuko jei gerai pamenu parase, kad nestumas normalus ir gimdymo data tada ir tada, ir viskas.
Atsakyti
Idomu, i USA galima skristi 7-8 men. nestumo, turint grizimo bilieta po gimdymo ar visai jo neturint?
Atsakyti
QUOTE(Archideja @ 2010 04 24, 14:56)
Idomu, i USA galima skristi 7-8 men. nestumo, turint grizimo bilieta po gimdymo ar visai jo neturint?


realiai jokio ta draudziancio istatymo nera, ir neseniai buvo cia pas mus straipsnis, paskui i L.Ryta perkopijuotas, kad gan populiarus nesciuju turizmas darosi, nes tipo vaikai gauna JAV pilietybe automatishkai. Bet galutinis patekimo i JAV sprendimas priklauso nuo pasienieciu oro uoste.
Atsakyti
Iki 6 mėn. keliavau, bet lėktuvu. Ilgas sėdėjimas automobily kažkaip spausdavo visus galus. schmoll.gif
Atsakyti