Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

As keliavau 4 nestumo menesi - skridom i Egipta. thumbup.gif Puikiai pailsejau, vengiau saules, nevalgiau bet ko ir bet kur, bet, pvz., vaziavom ir i ekskursijas, daug vaiksciojom...
7 nestumo menesi apturejau kelione masina is Norvegijos i Lietuva - irgi viskas kuo puikiausiai praejo, nei kojos tino nuo sedejimo, nei pavargau, be to, pati ir vairavau nemazai rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
As budama nestuke taip pat keliavau. 9 sav buvau Egipte, tai visai viskas super buvo, gerai pailsejau, daug miegojau blush-anim-cl.gif , bet kadangi vaziiavom i Egipta 6 karta, tai be jokiu ekskursiju, tiesiog ilsejausi smile.gif
O 17-18 sav buvau Japonijoj, labai daug keliavome, savijauta buvo nebloga, tik labai pavargdavau, tai vis tekdavo pasedeti, pailseti. Bet visumoje kelione praejo sekmingai, tik po skrydzio labai pavargau, visdelto 10 val lektuve nestukei per daug wacko.gif o ir Japonai labai nepagarbus, niekur neuzleisdavo, nors pilvukas jau matesi nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(aurorytte @ 2010 01 03, 03:38)
As budama nestuke taip pat keliavau. 9 sav buvau Egipte, tai visai viskas super buvo, gerai pailsejau, daug miegojau  blush-anim-cl.gif , bet kadangi vaziiavom i Egipta  6 karta, tai be jokiu ekskursiju, tiesiog ilsejausi smile.gif
O 17-18 sav buvau Japonijoj, labai daug keliavome, savijauta buvo nebloga, tik labai pavargdavau, tai vis tekdavo pasedeti, pailseti. Bet visumoje kelione praejo sekmingai, tik po skrydzio labai pavargau, visdelto 10 val lektuve nestukei per daug  wacko.gif o ir Japonai labai nepagarbus, niekur neuzleisdavo, nors pilvukas jau matesi  nestuke.gif


as esu jau beveik 30 sav budama skridus 20 val ir ne kiek nepavargau, net paciai keista kaip liuks viskas buvo ir i prieki ir atgal skrendant. O va po 5 val keliones automobiliu nesustojant, teko ciuozti i ligonine su skausmais, kad patikrintu (nors nieko rimto pasirodo nebuvo, tik siaip skaudejo). Kazkaip tikejausi, kad atviksciai turetu buti - bet ne mano atveju pasirodo.

Del pagarbumo nesciajai - tai siaip daug kur pasaulyje nestumas nera laikomas liga ir nesciajai jokios nuolaidos/uzleidimai/praleidimai netaikomos. Paprasciausiai jei kazkas nelabai gerai jauciasi tai gali pasiprasyti pagalbos/buti praleistas ir t.t. ir zmones tikrai su malonumu pades. Man nesciai ne vieno vienintelio karto nebuvo taip, kad kazkur kazkas uzleistu - nu bet kad is esmes ir nereikejo. Bet neabejoju, kad jei buciau pasakius, kad man sunku stoveti, nes laukiuosi, tai niekas nebutu priestaraves del eiles kazkokios wink.gif
Atsakyti
QUOTE(driauge... @ 2009 10 21, 11:35)
na mano nuomuone yra visiskai kiekvienai individualiai sveikatos atzvilgiu
na as paskutinia savaite begalimo 8men.skrydzio skridom su vyru i maljorka tai ka puskavau visai gerai jauciausi ir net deginausi ant pilvo thumbup.gif  man mama sake kad su manim kai laukesi taip dare tai ir as pabandziau.na vaizdas toks as atsiklaupus kasuosi duobe ir vyras dar padeda  lotuliukas.gif  o poto atsigulu o zmoniu akys tik  bigsmile.gif  o ka jei man norisi,ir dar visi zvilgsiais nulidedavo su sypsena ir  thumbup.gif  nes buvo ziauriai did pilvas,na dar buvo ir tokiu kai klause ar tau viskas gerai,na zinoma kad gerai ir daktarai buvo leide vaziuoti tai ko as juk ne invalide.

norėčiau tokį vaizdelį pamatyti lotuliukas.gif

mes ir planuojame skristi į JAE, paskaičiavau, kad bus ~4 mėn., tai manau pats saugiausias metas thumbup.gif
Atsakyti
nzn bet niescia nedrisciau skristi niekur. man rodos bent 9 mensius galima apseiti ir be kelioniu.
Atsakyti
QUOTE(ritule.rita @ 2010 01 09, 14:03)
nzn bet niescia nedrisciau skristi niekur. man rodos bent 9 mensius galima apseiti ir be kelioniu.


nestumas ne liga - jei problemu jis nekelia siaip gyvenant tai ir skrendant/keliaujant kazkur nieko neatsitiks.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 01 09, 20:03)
nestumas ne liga - jei problemu jis nekelia siaip gyvenant tai ir skrendant/keliaujant kazkur nieko neatsitiks.

taip thumbup.gif man kaip tik per nestuma buvo uzpludusios tookios geros emocijos, o ir laisvo laiko daugiau, tai teko daug keliauti, o ir vaikutis pilve gavo visuos tuos teigiamus ispudzius... Dabar ji tokia isradinga pas mus... trecia ir ypatinga wub.gif
Atsakyti
gal zinot, kas be dideliu problemu draudzia nestukes kelionems?
Atsakyti
Jei gerai jautiesi, tai kodel gi ne smile.gif
Be abejo, reiketu su gydytoja pasikonsultuoti. Mes skridome i Turkija, buvau 5 menesius nescia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2009 12 28, 16:12)
As keliavau 4 nestumo menesi - skridom i Egipta.  thumbup.gif Puikiai pailsejau, vengiau saules, nevalgiau bet ko ir bet kur, bet, pvz., vaziavom ir i ekskursijas, daug vaiksciojom...
7 nestumo menesi apturejau kelione masina is Norvegijos i Lietuva - irgi viskas kuo puikiausiai praejo, nei kojos tino nuo sedejimo, nei pavargau, be to, pati ir vairavau nemazai  rolleyes.gif  biggrin.gif


Kai buvau nestuke.gif norejau skrysti i Egypta bet daktare pasake kad spesi dar, geriau neskryst, nors ir savyjauta buvo superine. Buvai 3 menesi.
Atsakyti
QUOTE(fotodizain @ 2010 01 26, 05:38)
Kai buvau  nestuke.gif  norejau skrysti i Egypta bet daktare pasake kad spesi dar, geriau neskryst, nors ir savyjauta buvo superine. Buvai 3 menesi.



kaip suprantu savo nuomones ji niekuo tau nepagrinde? g.gif
Atsakyti
Na ir as keliavau, pradzioje net nezinodama, kad nescia i Airija. Ten ir pradejo baisiai pykinti..
Na cia aisku nieko tokio. Penkta menesi I Honkonga skridau. Nepavargdavau, tiesiog stengdavausi nepersitempti, tai tik pirmom dienom jautesi nuovargis, o paskui matyt organizmas priprato tai ir metro vazinejomes ir atrakcionu parke buvom, tik skirtumas tas, kad kinieciai neleido manes net i apzvalgos kupola toki, kuris man atrode ir taip vienintelis atrakcionas, i kuri as galejau patekti smile.gif

O lektuve stiuardese netgi perkele vyruka, labai simpatiska verslininka (sprendziu nes devejo kostiuma ir buvo ypatingai malonus) i kita vieta, kad man butu patogiau sedeti smile.gif
Nors nei pilvas didelis buvo, nei per dvi vietas sedeti galejau, bet stai toks demesys buvo parodytas nesciajai ax.gif

Labai geras laikas kelionems - antras trimestras 4u.gif
Atsakyti