Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

QUOTE(rentre @ 2009 06 02, 15:06)
gal ir nesunku, bet mano gine isejo atostogauti 3 savaitem, o mes staiga nusprendem skristi, neplanuodami is anksto.o as galvoju jei nedaug laiko tai gal uztektu ir nesciosios korteles, juk ten irasyta kiek laiko g.gif


ginekologui atostogaujant net 3 savaites, jo nesciu pacienciu prieziura garantuotai juk kazkas kitas perima, tai is to gyd ir paprasyk.
Atsakyti
Per visus savo nėštumus keliavau ir net ne po vieną kartą mirksiukas.gif Aišku, laikiausi gydytojų rekomendacijų, kad geriausias laikas kelionėms yra 2 nėštumo trimestrą 4u.gif Ilgiausia kelionė truko 11val skrydžio, tuomet buvau 5,5mėn.nėštumas mirksiukas.gif
O pažyma tikrai reikalinga tokiu atveju, jei jums jau 3 nėštumo trimestras, arba gimdymas " ant nosies".Tokiu atveju iš tikro galit būti pasiruošusios, kad niekas jūsų į lėktuvą nepriims, net ir su gyd. pažyma schmoll.gif Tiesiog dabar dauguma oro kompanijų nenori prisiimti jokios atsakomybės už tokius keleivius schmoll.gif
(o ir ne visai protinga būtų keliauti prieš gimdymą)
Visais kitais atvejais užtenka turėti nėščiosios kortelę, nes ten yra duomenys ne ti apie jus, bet ir apie vaikelio būklę mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indre: 02 birželio 2009 - 21:25
QUOTE(MichGirl @ 2009 06 02, 22:16)
ginekologui atostogaujant net 3 savaites, jo nesciu pacienciu prieziura garantuotai juk kazkas kitas perima, tai is to gyd ir paprasyk.

domejausi agenturoj, tikrai nereikia iki 3trimestro jokios pazymos-galiu skristi raaaaaamiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rentre @ 2009 06 05, 06:11)
domejausi agenturoj, tikrai nereikia iki 3trimestro jokios pazymos-galiu skristi raaaaaamiai thumbup.gif


visko buna, avialiniju ir orouostu darbuotojai nezino kada tau antras, o kada trecias semestras. Mano drauge 4-a nestumo menesi pakirto prie lektuvo ir pazymos reikalavo. Nes pilvas jos didelis labai buvo (antras nestumas labai greit po pirmojo, dar gal nespejus oda ir raumenukai susitraukt buvo), o man iki 6 menesiu is vis nieko nesimate. taip kad visaip gali buti, ziurek pati pagal save smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

planuojam skristi atostogauti i Turkija ir noriu paklausti jau skridusiu nestukiu - ar prasete geresniu vietu lektuve (pvz. prie avariniu isejimu ar pirmose eilese, kur buna siek tiek daugiau vietos)?
Atsakyti
QUOTE(Karolina_V @ 2009 06 20, 04:40)
Sveikos merginos,

planuojam skristi atostogauti i Turkija ir noriu paklausti jau skridusiu nestukiu - ar prasete geresniu vietu lektuve (pvz. prie avariniu isejimu ar pirmose eilese, kur buna siek tiek daugiau vietos)?



prie avariniu isejimu nesciosios tikrai niekas nesodins, nes prie avariniu isejimu gali sedeti zmones, kurie yra fizizshkai stiprus ir pajegus, avarinio nusileidimo atveju atidaryti lektuvo avarini isejima ir padeti kitiems keleiviams. Bet siaip geresnio vietu zinoma gali paprasyt, as kai nescia skraidziau tai man yra dave priekyje, kur vietos siek tiek daugiau...
Atsakyti
Sveikos mamytės aš 5 mėn neštumo važevau į iškila su baidarėm buvo rizikinga bet labai smagu plaukiam dvi dienas.Aš manau jai žmogus gerai jauč iasi jis gali važiuoti ilsėtis ir nieko manau čia tokio g.gif
Atsakyti
Įdomu - kaip gali tikti nėščiosios kortelė, jei ten viskas lietuvių kalba sužymėta?
O šiaip didesnio nėštumo metu gal verta pasidomėti aviakompanijoje, ar jie priims lėktuvan.

Šiaip pačiai tas įdomu ir aktualu, nes planuoju skirsti, kai pilvūzui bus 7 mėn.
Atsakyti
QUOTE(Emilė @ 2009 07 03, 04:43)
Įdomu - kaip gali tikti nėščiosios kortelė, jei ten viskas lietuvių kalba sužymėta?
O šiaip didesnio nėštumo metu gal verta pasidomėti aviakompanijoje, ar jie priims lėktuvan.

Šiaip pačiai tas įdomu ir aktualu, nes planuoju skirsti, kai pilvūzui bus 7 mėn.



na ta kortele geriau negu nieko, nes bent jau data galima rodyti ir paaiskinti jiems, kad tai numatoma gimdymo data. O siaip manau paprasytas bet kuris ginekologas ir anglishkai parasytu viena sakinuka ant popieriaus kokio "fit for air travel, due date xx.xx.xxxx"
Atsakyti
Mes irgi aktyviai keliaujam. Pirmąjį žmogeliuką į kalnus išsivežiau kai buvau 4 mėn. nestuke.gif , o antrasis pradėjo keliauti dar visai mažiukas, prieš gerą savaitę grįžome iš Bosnijos ir Hercogovinos kalnų, o rugpjūtį dar laukia Laplandija... Jeigu keltas labai neužsups, tai užsiropšim ir ten į viršūnę smile.gif Keliauti tikrai galima, tik svarbu nepamiršti, ką neši ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

manau, kad esu nestuke.gif , bet viskas paaiskes po savaiteles. Bet kaip tik kita savaite nusimato kelione i kalnus. Noreciau Jusu nuomones- ar vertetu vaziuoti? Kelione autobusu, bet visos nakvynes vesbuciuose, bus sustojimai- gal kaip nors ? blush2.gif Padrasinkit mane blush2.gif
Atsakyti
aciu dievui dar neteko taip keliauti
Atsakyti