Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

QUOTE(MichGirl @ 2009 05 12, 19:59)
na gali ir leisti, nes ne visu klausia, ne pas visas vienodai matos, as 7 men nescia turejau 4 skrydzius ir niekas nieko neprase jokios pazymos. Bet kad gydytoja neraso tokiu pazymu, tai tikrai klausimas kas ten per gyd? ant paprasciausio receptinio lapelio uztenka parasyt, kad nestumas normalus ir gimdymo data tada ir tada. viskas.

Na taip drinks_cheers.gif , jei pilvukas nedidelis, tai gali ir praslysti biggrin.gif
Atsakyti
gal kas gali pasakyti kas ten turi buti parasyta, nes siandiena nuejau tai isprirmo nusivaipe kas cia per nesamone, po to ant lapelio uzrase varda pavarde ir kada gimdysiu (letuviskai - nezinau ar kitoj saly supras g.gif ). gal parasykit kas zino kas ten tiksliai turi buti parasyta, nes jei manes neileis i lektuva tai nemazai pinigeliu prapuls unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(roberta_a @ 2009 05 13, 13:02)
gal kas gali pasakyti kas ten turi buti parasyta, nes siandiena nuejau tai isprirmo nusivaipe kas cia per nesamone, po to ant lapelio uzrase varda pavarde ir kada gimdysiu (letuviskai - nezinau ar kitoj saly supras g.gif  ). gal parasykit kas zino kas ten tiksliai turi buti parasyta, nes jei manes neileis i lektuva tai nemazai pinigeliu prapuls  unsure.gif



man tai lietuviškai taip pat parašyta. Nurodyta kiek savaičių yra ir viskas
Atsakyti
QUOTE(roberta_a @ 2009 05 13, 13:02)
gal kas gali pasakyti kas ten turi buti parasyta, nes siandiena nuejau tai isprirmo nusivaipe kas cia per nesamone, po to ant lapelio uzrase varda pavarde ir kada gimdysiu (letuviskai - nezinau ar kitoj saly supras g.gif  ). gal parasykit kas zino kas ten tiksliai turi buti parasyta, nes jei manes neileis i lektuva tai nemazai pinigeliu prapuls  unsure.gif

Tu gal ginekologe pasikeisk, kas cia gali buti per vaipymaisi doh.gif Reikejo pasakyti pora graziu zodziu apie jos neisprusima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SilvijaG @ 2009 05 13, 08:26)
Tu gal ginekologe pasikeisk, kas cia gali buti per vaipymaisi  doh.gif  Reikejo pasakyti pora graziu zodziu apie jos neisprusima  doh.gif



nu rimtai, as nesilankau pas gydytojus, kurie sau leidzia ismintinguolius vaizduot, patys kazko nezinodami... Ypac siais laikais kai tiek keliaujanciu zmoniu yra, ginekologe negirdejus apie tai nieko???? keistai cia...

Siaip nieko ten mandro neturi but parasyta. Pas mane tebuvo "Fit for airline travel. Due date tada ir tada" ant receptinio lapuko. O LT ir lietuvishkai gali rasyt, svarbu, kad data gimdymo numatoma butu aiskiai irasyta ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Madeiva @ 2009 04 27, 18:52)
kalbėjau su keliais draudikais, tai paaiškino, kad nėra suteikiamas nėštukėms joks draudimas net su kortele. Nėštukėms suteikiamas tik medicininis draudimas kaip ir visiems, bet tik toks kuris nesusijęs visiškai su nėštumo ir jo komplikacijomis
Tai dabar nesuprantu ar čia man netinkami draudikai pasitaikė (kurie nieko nežino) ar jūs ne iki galo išsiaiškinote




draudime taip parasyta, be to skambinausi ir klausiau.

undefined
24.5. konsultacijos ir tyrimai, susiję su nėštumu, nepriklausomai nuo jo termino, gimdymu, pogimdymine
gimusių vaikų priežiūra, nėštumo nutraukimu ne dėl draudiminio įvykio, undefined
Papildyta:
QUOTE(Madeiva @ 2009 04 27, 18:52)
kalbėjau su keliais draudikais, tai paaiškino, kad nėra suteikiamas nėštukėms joks draudimas net su kortele. Nėštukėms suteikiamas tik medicininis draudimas kaip ir visiems, bet tik toks kuris nesusijęs visiškai su nėštumo ir jo komplikacijomis
Tai dabar nesuprantu ar čia man netinkami draudikai pasitaikė (kurie nieko nežino) ar jūs ne iki galo išsiaiškinote


pirma zinute su klaidom, tai taisau:

viskas parasyta draudime, be to tikslinausi :

Nedraudiminiai įvykiai:

24.5. konsultacijos ir tyrimai, susiję su nėštumu, nepriklausomai nuo jo termino, gimdymu, pogimdymine
gimusių vaikų priežiūra, nėštumo nutraukimu ne dėl draudiminio įvykio, išskyrus nėštumo komplikacijas
iki 7 nėštumo mėnesio, kai reikalinga skubi medicinos pagalba;

Papildyta:
QUOTE(Lotusas @ 2009 05 05, 18:34)
Aš konsultavausi su IF draudimu, ir mane patikino, kad būtent su kortelėmis (tačiau ne su visomis, o su tomis, kur jau anksčiau rašiau - Swedbank Visa Gold, MasterCard Gold, dar panašaus lygio) yra įtrauktas ir draudimas nelaimingiems atsitikimams, susijusiems su nėštumu. Visa Classic tame sąraše, man atrodo, nebuvo. Siūlyčiau geriau kalbėti ne su kelionių agentūrom, o su draudimu tiesiai.
Tarp kitko, aš ką tik irgi grįžau iš Turkijos. Mano pilvukui šiuo metu 30 savaičių (kai išvažinėjau buvo 29), labai jaudinausi, todėl tikrai labai ilgai ieškojau draudimo, bet kaip ir viskas buvo super - neprireikė jo.
Papildyta:
Patikėk, aš aiškinausi dėl draudimo labai stipriai... Apskambinau turbūt visas didžiausias draudimo bendroves, iš kurių gavau vienodą atsakymą: nėščiosios nedraudžiamos. Ta prasme, draudžiamos kaip ir visi, tačiau jeigu kas nors atsitiks, susiję su nėštumu, apmokama nebus. Tuomet net susiskambinau su lygių teisių tarnyba, kurie pasakė, kad jeigu iš tiesų situacija yra tokia, užtenka jiems parašyti pareiškimą, ir jie pradės tyrimą, nes negali būti išskiriama kažkokia grupė žmonių (juk net ekstremalaus sporto mėgėjai gali gauti draudimą, nors jie, mano supratimu, dar didesnei rizikos grupei priklauso). Tačiau jokio prašymo neberašiau, nes draugė, kuri dirba IF'e, pasidomėjo atskirai ta tema (iš pradžių ir ji sakė, kad nėra tokio draudimo), ir atsiuntė man variantą, apie kurį jau sakiau.





su visa clasisk isduodamo draudimo filialo Lietuvoje nera, todel nemanau, kad su juo buvote susisieke. draudimo bendrove randasi Anglijoje, o SEBas sudares su ja sutarti. Sioje draudimo kompanijoje didziausios firmos draudzia savo darbuotojus kelioniu draudimu. mes darbe taip pat buvome apdrausti siuo draudimu.

Papildyta:
QUOTE(roberta_a @ 2009 05 12, 11:09)
norejau paklausti, esu 7 men nescai uz  poros savaiciu planuoju keliom dienom skristi i didziaja britanija, esu girdejusi kad gynekologas turi israsyti kazkokia pazyma? gal kas zino kokia ir kas ten turi buti parasyta, nes mano gin sako kad nieko neraso...



23-24 sav skridau i turkija, pasiemiau is gydytojos paprasta pazyma: kiek savaiciu dabar, kokia bukle ir tiek. Turkijoje isskrendant prisikabinejo prie visu nestukiu. mane du kartus tikrino ir buvo labai nepatenkinti, kad pazyma ne angliskai. bet kuris gydytojas Lietuvoje isduos angliska pazyma?
Atsakyti
Kiek teko dometis, tai tik Ergo keliones draudimo taisyklese parasyta, kad draudimas galios, jei atsitiks kokios komplikacijos del nestumo, keliu citata:


3.2. Neatlyginamos išlaidos:

3.2.6. už apžiūrėjimą ir gydymą dėl nėštumo, už nėštumo
nutraukimą, gimdymą, pogimdyvinio periodo susirgimus,
išskyrus už būtiną medicinos pagalbą dėl užsienyje staiga
po draudimo sutarties įsigaliojimo atsiradusių nenumatytų
nėštumo komplikacijų;

Atsakyti
sveikos
Mes jau su pilvuku po atostogų. Turkijos orouoste labai maloniai manes paklausė ar aš ne nėščia (kažin ką būtų sakę, jei būčiau sakiusi, kad ne nėščia lotuliukas.gif ), kiek savaičių ir ar turiu pažymą. Pažyma buvo parašyta lietuviškai, parodžiau kur parašytas savaičių skaičius ir pažymos datą. Trumpam dingo su pažyma, bet greit atsirado ir buvau maloniai įleista į lėktuvą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Madeiva @ 2009 05 26, 17:22)
sveikos
Mes jau su pilvuku po atostogų. Turkijos orouoste labai maloniai manes paklausė ar aš ne nėščia (kažin ką būtų sakę, jei būčiau sakiusi, kad ne nėščia lotuliukas.gif ), kiek savaičių ir ar turiu pažymą. Pažyma buvo parašyta lietuviškai, parodžiau kur parašytas savaičių skaičius ir pažymos datą. Trumpam dingo su pažyma, bet greit atsirado ir buvau maloniai įleista į lėktuvą biggrin.gif

kai as keliavau beveik 8men i Lietuva- niekas manes nieko neklause, bet buvau 'apsiginklavus' pazymomis anglu ir lietuviu kalbomis biggrin.gif Tik einant per patikrinima airiai liepe megztini pakelti lotuliukas.gif gal itare kokia bomba lotuliukas.gif O lietuviai isvis nieko neziurejo g.gif
Papildyta:
QUOTE(roberta_a @ 2009 05 13, 11:02)
gal kas gali pasakyti kas ten turi buti parasyta, nes siandiena nuejau tai isprirmo nusivaipe kas cia per nesamone, po to ant lapelio uzrase varda pavarde ir kada gimdysiu (letuviskai - nezinau ar kitoj saly supras g.gif  ). gal parasykit kas zino kas ten tiksliai turi buti parasyta, nes jei manes neileis i lektuva tai nemazai pinigeliu prapuls  unsure.gif

pas mane irgi buvo parasyta kiek savaiciu ir prierasas, kad skristi galiu.
Bet kai prasiau pazymos Airijoj- irgi nustebo- paklause ka reik rasyt- sakau, kad skristi galiu ax.gif . Ir Lietuvoj, 'Mamos ir vaiko' klinikoj - taip pat paklause ka rasyt- sakau rasykit kiek savaiciu, kad sveika ir ,kad skristi galiu.

Tai toks vaizdas , kad nestukes neskraido ir pazymu nepraso nestuke.gif
Atsakyti
hmmmm...vadinasi reikia tureti pazyma, reikes rupintis ir man-as galvojau, kad tik nuo 7men gali neileisti i lektuva.o gal kas skridote i Bulgarija ir galite pakomentuoti?
Atsakyti
QUOTE(rentre @ 2009 06 01, 15:14)
hmmmm...vadinasi reikia tureti pazyma, reikes rupintis ir man-as galvojau, kad tik nuo 7men gali neileisti i lektuva.o gal kas skridote i Bulgarija ir galite pakomentuoti?


tai pazyma is gydytojo tam ir yra, kad oro uoste zinotu kiek tau menesiu, nes be jos tai is kur ten kas zinos 7 tau menesiai ar 9. jei jau pilvas pastebimai matosi tai turekit ta pazyma, nepriklausomai nuo to kiek jums menesiu yra. Nesunku gi bet kurio vizito pas ginekologe paprasyt, nesuprantu ko cia tiek apie ja daug kalbama, gfi einat pas gines nuolat nescios budamos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2009 06 01, 23:24)
tai pazyma is gydytojo tam ir yra, kad oro uoste zinotu kiek tau menesiu, nes be jos tai is kur ten kas zinos 7 tau menesiai ar 9. jei jau pilvas pastebimai matosi tai turekit ta pazyma, nepriklausomai nuo to kiek jums menesiu yra. Nesunku gi bet kurio vizito pas ginekologe paprasyt, nesuprantu ko cia tiek apie ja daug kalbama, gfi einat pas gines nuolat nescios budamos smile.gif

gal ir nesunku, bet mano gine isejo atostogauti 3 savaitem, o mes staiga nusprendem skristi, neplanuodami is anksto.o as galvoju jei nedaug laiko tai gal uztektu ir nesciosios korteles, juk ten irasyta kiek laiko g.gif
Atsakyti