Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

Budama 5 men. nescia skridau i Kuba (savaite apzvalgine kelione, savaite pilvo isvertimas pavesyje smile.gif Gal kokius 2 kartus skridau i Vilniu (nes gyvenu ne Lietuvoje). Jokiu problemu. Taigi, jeigu gydytojai leidzia, pirmyn.
Atsakyti
Kai laukiausi, sesiu savaiciu nestume skridau i Graikija, ten intensyviai dalyvavau salies apziuroje, o po savaites grizus pasirode, kad mano leliuko sirdute taip ir nepradejo plakti... Dabar galima galvoti, kodel. Veikiausiai tai visai nesusije su kelione, bet vis kartais ateina mintis, kad gal ...
Dabar auginu antra dukryte, kurios laukdamasi trisdesimt pirma savaite skridau apziureti Airijos, ten visa savaite po sali vazinejau isnuomota masina,o viskas baigesi kuo puikiausiai.
Stai vieno zmogaus dvi skirtingos patirtys. jei man reiketu vel, nestumo pradzioj nesurizikuociau. Is kitos puses, apie 25 proc. pastojimu baigiasi persileidimais del ivairiausios vaisiaus patologijos, infekciju ir kitu mums nezinomu priezasciu. 4u.gif
Atsakyti
aš ką tik po kelionės 4u.gif atlaikiau skrdžius po 10 val. į abi puses. Keliavom į Kubą smile.gif kelionės metu jokių blogumų nebuvo, tik kai kokių pramogų teko atsisakyt - nenardžiau, su vandens motociklais nevažinėjau. bet su delfinais plaukiojau thumbup.gif
o nestuke.gif buvo 15-16 sav.
atostogos Kuboj
Atsakyti
Siaip tai nescioms nerekomenduojama. Bet kai nezinai, kad esi nestuke.gif jautiesi drasiai. As budama 1.5 men nestuke.gif skridau i Maljorka. Ir nieko. Buvo labai thumbup.gif nes nezinojau apie nestuma biggrin.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti visu keliautoju, kur galima butu nuvykti poilsiui esant 6 arba septintam nestuke.gif menesiui? ax.gif

Kur galima rasti gera poilsi uzsienyje, kuriame kurorte?
Planujamas atostogu laikas birzelis

Labai jau norisi kur nors prie juros, kur silta... bigsmile.gif

Labai lauksiu Jusu pasiulymu 4u.gif
Atsakyti
As buvau Kroatijoje, KRK saloje, kai laukiausi smile.gif Tik nėštumas dar buvo tik 3 ar 4 mėnesių... bet šiaip nematau didelio skirtumo.... tikrai viskas buvo šaunu, jokių nepatogumų neiškilo dėl to, kad buvau nėščia... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2006 03 10, 23:30)



Aciu uz nuoroda!

Bet as ten neradau atsakymo kur geriausias poilsis nestukei blush2.gif

labai noreciau nuvaziuoti prie juodosios juros, i koki kryma, bet jau prisiskaiciau neigiamu atsiliepimu blink.gif tai kazkaip baugu pasidare

Kroatijoje, KRK saloje esu buvus ana vasara
Esu aplankius ir Graikijos sala

O kur galima nuvaziuoti prie juros su masina?
Gal manes nestuke.gif niekas nenores skraidyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krispi_kristi @ 2006 03 11, 13:14)
O kur galima nuvaziuoti prie juros su masina?
Gal manes nestuke.gif  niekas nenores skraidyti mirksiukas.gif


Skraidinti tai skraidins, bet reikės pažymų iš gydytojo apie nėštumo laiką, kad būtų pažymėta, kad nėra jokių komplikacijų ir gali skristi mirksiukas.gif Ale žinok vaikeliui tai labai didelė apkrova skrendant schmoll.gif Aplamai nėščioms skraidyti nepatariama, nesvarbu, koks terminas g.gif
Atsakyti
tai taip iseina, kad nescioms isviso keliaut nepatariama verysad.gif
galvoaju vasara su masina kur nors nuvaziuoti, bet perskaiciau, kad tai dar blogiau nei su lektuvu skrist blink.gif
tai ka gi daryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(krispi_kristi @ 2006 03 14, 15:26)
tai taip iseina, kad nescioms isviso keliaut nepatariama verysad.gif
galvoaju vasara su masina kur nors nuvaziuoti, bet perskaiciau, kad tai dar blogiau nei su lektuvu skrist blink.gif
tai ka gi daryti? g.gif


Siulau vis delto pakenteti kokius metelius, nes mazojo stebuklo sveikata brangiau uz viska. O pakeliauti tai visada spesi
Atsakyti
keliavau budama 4 ar 5 menesi nescia. Skidau i Niujorka, po keliu dienu i las vegasa, ten sumasciau skristi tiokiu kukuruzniku paziureti kanjonus, tai tik labai supykino su pasekmem doh.gif , veliau visa kelione atgal i LT. pirmyn skrendant svaigo galva vienu momentu nes oro mazai buvo lektuve, vos nenualpau, bet nieko. ir siektiek verze pila - reikia tikrai patogiu drabuziu ilgai kelionei. bet ne kiek nesigailiu, buvo be galo smagu, kartociau jeigu tureciau tokia proga,
Dabar kai lelius yra, nedristu kurnors vaziuoti toli. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(krispi_kristi @ 2006 03 14, 17:56)
tai taip iseina, kad nescioms isviso keliaut nepatariama verysad.gif
galvoaju vasara su masina kur nors nuvaziuoti, bet perskaiciau, kad tai dar blogiau nei su lektuvu skrist blink.gif
tai ka gi daryti? g.gif


Pasikonsultuok su tave prizhiurinchia gydytoja. Jei leis skristi - geriau skrisk, nei kad su mashina keliauk. As budama 3men ir 5men turejau ilgas keliones mashina. Paskutines keliones metu net apsizhliumbiau, kaip nugara skaudejo. Ir aplamai apgalvok kur keliausi, koks tos shalies medicinos lygys... Praeita pavasary buvom Egipte - neuzhka nenorechiau ten papulti y ligonine... Po to buvom nuplanave 2 keliones, kuriu mums del neshtumo visdelto teko atsisakyti. Vasara norejom su mashina y Norvegijos shiaure... Betl juk tai ne vienas tukst km ir labai dideli atstumai tarp ligoniniu. Bedai ishtikus iki artimiausios ligonines gali tekti vazhiuoti ir 200km. O vasary norejom skristi y Tobaga. Na bet shi kelione tapo ishvis neymanoma, del termino datos. Tad teko pakenteti metelius be grazhiu atostogu...
Gerai pagalvok ar verta rizikuoti ax.gif
Atsakyti