Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

QUOTE(vidusia @ 2009 04 27, 13:50)
pasiimsiu kelioniu draudima, kuri gavau su visa klasik kortele. jis galioja visai seimai, gana nemaza suma - 50000 euru, o nestukes draudziamos iki 7 nestumo menesio. konsultacijos, tyrimai, kurios nebutinos t.y. sugavojai pati pasidaryti - nera apmokamos, draudziama yra nuo komplikaciju, ko ir reikia kelionei.


kalbėjau su keliais draudikais, tai paaiškino, kad nėra suteikiamas nėštukėms joks draudimas net su kortele. Nėštukėms suteikiamas tik medicininis draudimas kaip ir visiems, bet tik toks kuris nesusijęs visiškai su nėštumo ir jo komplikacijomis
Tai dabar nesuprantu ar čia man netinkami draudikai pasitaikė (kurie nieko nežino) ar jūs ne iki galo išsiaiškinote
Atsakyti
Parašiau į kelionių agentūrą, pagalvojau turėtų vistiek žinot, tai gavau tokį atsakymą(beje klausiau apie PZU, nes jie bendradarbiauja):

Laba diena,

Malonu, kad kreipėtės i musu kelioniu agentura!

Deja, nėščiosioms specialaus draudimo nera. PZU draudimu draudžiantis
nėščiosiom taip pat apmokama tik viena gydytojo konsultacija ir su tuo
susijes transportavimas iki ligonines, bet ne daugiau kaip 200 EUR per visa
draudimo laikotarpi.


Bet tai jau buvo minėta forume ax.gif

Kiek teko domėtis pas draudikus, tai tik tokį variantą ir siūlo 4u.gif Todėl ir man pačiai buvo įdomu, nes jei draudžia visapusiškai su kortelė, tai turėtų būti toks draudimas įmanomas ir be kortelės, bet pasirodo visur yra tas pats - apmokama tik pirminė apžiūra 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo black angel: 27 balandžio 2009 - 17:17
esu 7 men. nescia ir skrendam kita savaite i japonija bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(TODEL KAD @ 2009 05 02, 01:03)
esu 7 men. nescia ir skrendam kita savaite i japonija  bigsmile.gif



tikriausiai ilgas skrydis nusimato. Lauksim sugrįžtant ir padrąsinimo kitoms keliaujančioms nėštukėms 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif na ka perskaičiau temą nuo pradžios user posted image ir pagrinde visos skrendat biggrin.gif o vat kaip su plaukimu keltu 17 val. g.gif Žinoma eisiu pas ginių klausiu,bet kažin kaip iš patirties kam g.gif
Suplanavom kelione tai būtų keltu 17 val. ir 10 val.mašina,na tai čia sustoti bet kada jau galėsim biggrin.gif Klimatas nesikeis nes į Norvegiją važiuosim smile.gif Man bus 27sav.o gryžtume 31 sav.,kaip ir jau trečias trimestras g.gif
Atsakyti
Aš konsultavausi su IF draudimu, ir mane patikino, kad būtent su kortelėmis (tačiau ne su visomis, o su tomis, kur jau anksčiau rašiau - Swedbank Visa Gold, MasterCard Gold, dar panašaus lygio) yra įtrauktas ir draudimas nelaimingiems atsitikimams, susijusiems su nėštumu. Visa Classic tame sąraše, man atrodo, nebuvo. Siūlyčiau geriau kalbėti ne su kelionių agentūrom, o su draudimu tiesiai.
Tarp kitko, aš ką tik irgi grįžau iš Turkijos. Mano pilvukui šiuo metu 30 savaičių (kai išvažinėjau buvo 29), labai jaudinausi, todėl tikrai labai ilgai ieškojau draudimo, bet kaip ir viskas buvo super - neprireikė jo.
Papildyta:
QUOTE(Madeiva @ 2009 04 27, 17:52)
kalbėjau su keliais draudikais, tai paaiškino, kad nėra suteikiamas nėštukėms joks draudimas net su kortele. Nėštukėms suteikiamas tik medicininis draudimas kaip ir visiems, bet tik toks kuris nesusijęs visiškai su nėštumo ir jo komplikacijomis
Tai dabar nesuprantu ar čia man netinkami draudikai pasitaikė (kurie nieko nežino) ar jūs ne iki galo išsiaiškinote


Patikėk, aš aiškinausi dėl draudimo labai stipriai... Apskambinau turbūt visas didžiausias draudimo bendroves, iš kurių gavau vienodą atsakymą: nėščiosios nedraudžiamos. Ta prasme, draudžiamos kaip ir visi, tačiau jeigu kas nors atsitiks, susiję su nėštumu, apmokama nebus. Tuomet net susiskambinau su lygių teisių tarnyba, kurie pasakė, kad jeigu iš tiesų situacija yra tokia, užtenka jiems parašyti pareiškimą, ir jie pradės tyrimą, nes negali būti išskiriama kažkokia grupė žmonių (juk net ekstremalaus sporto mėgėjai gali gauti draudimą, nors jie, mano supratimu, dar didesnei rizikos grupei priklauso). Tačiau jokio prašymo neberašiau, nes draugė, kuri dirba IF'e, pasidomėjo atskirai ta tema (iš pradžių ir ji sakė, kad nėra tokio draudimo), ir atsiuntė man variantą, apie kurį jau sakiau.
Atsakyti
QUOTE(Lotusas @ 2009 05 05, 10:34)
Tuomet net susiskambinau su lygių teisių tarnyba, kurie pasakė, kad jeigu iš tiesų situacija yra tokia, užtenka jiems parašyti pareiškimą, ir jie pradės tyrimą, nes negali būti išskiriama kažkokia grupė žmonių (juk net ekstremalaus sporto mėgėjai gali gauti draudimą, nors jie, mano supratimu, dar didesnei rizikos grupei priklauso).


nesamone, lygiu teisiu tarnyba nieko padaryt negali. Privacios draudimo kompanijos yra privatus verslas, jie ka nori gali apdrausti, o ko nori ne. Tie kelioniniai draudimai yra tik nelaimingiems atsitikimams ir jie niekada nedengia pre-existing conditions (jau egzistuojanciu sveikatos problemu ir busenu). Taip kad nestumas yra viena ju.. taip pat ir su ligom. Jei zmogus sergantis veziu kazkur keliauja, joks kelioninis draudimas nedengs jo gydymo susijusio su veziu ten ir t.t. Netgi vyresnio amziaus zmonems draudimai yra daug brangesni negu jaunesniems.. viskas cia normalu... kokios dar lygios teises... kiekvienas privatus verslas gali rinktis savo klientus.
Atsakyti
Visų pirma, nėštumas nėra liga. Jeigu žmogus gali dirbti iki 30 savaičių, reiškia, jis gali ir keliauti. Visų antra, aš nekalbėjau apie brangumą - taip, normalu, kad nėščiosios draudimas turi kainuoti brangiau, aš dėl to neik kiek nesiginčiju. Tačiau esi neteisi, sakydama, kad čia yra privačios kompanijos reikalas: būtent tuo ir užsiima lygių teisių tarnyba, kad kišasi į privačių kompanijų reikalus, kad jie nepiktnaudžiautų, ir nesielgtų vien taip, kaip joms naudinga, diskriminuojant kažkokią grupę. Ir tarp kitko, šiuo klausimu jie buvo labai susidomėję, ir tikrai kvietė mane parašyti skundą jiems. Tačiau, kaip sakiau, aš atradau variantą apsidrausti, todėl daugiau bangų nebekėliau.
Sėkmės visoms nėštukėms keliauti ir linkiu,kad draudimų tiesiog neprireiktų!
Atsakyti
QUOTE(Lotusas @ 2009 05 05, 15:17)
Visų pirma, nėštumas nėra liga. Jeigu žmogus gali dirbti iki 30 savaičių, reiškia, jis gali ir keliauti. Visų antra, aš nekalbėjau apie brangumą - taip, normalu, kad nėščiosios draudimas turi kainuoti brangiau, aš dėl to neik kiek nesiginčiju. Tačiau esi neteisi, sakydama, kad čia yra privačios kompanijos reikalas: būtent tuo ir užsiima lygių teisių tarnyba, kad kišasi į privačių kompanijų reikalus, kad jie nepiktnaudžiautų, ir nesielgtų vien taip, kaip joms naudinga, diskriminuojant kažkokią grupę. Ir tarp kitko, šiuo klausimu jie buvo labai susidomėję, ir tikrai kvietė mane parašyti skundą jiems. Tačiau, kaip sakiau, aš atradau variantą apsidrausti, todėl daugiau bangų nebekėliau.
Sėkmės visoms nėštukėms keliauti ir linkiu,kad draudimų tiesiog neprireiktų!


as ir nesakiau, kad liga, kalbejau apie ligas ir busenas, nestumas butent ir yra "busena". kas ir butu jei nestumus dengtu draudimai laisva ranka... vazinetu gimdyt i uzsienius kas panoreje. O del lygiu teisiu... niekur pasauly nesciosios nera draudziamos lengva ranka kelioniniais draudimais. Netgi paprastus sveikatos draudimus jau pastojusioms kai kuriose salyse sunku gaut, ir jokios lygios teises nieko nepadaro... cia kaip tu rasai "susidomejimas" buvo, nes pacios su tuo nesusidure ir matyt leptelejo tau, kad parasytum skunda, o tada jau jie ziures (ir butu nieko nepriziureje)... nes kaip ir sakiau, privatus verslai gali elgtis butent taip kaip jiems naudinga ir rinktis klientus kokius tik nori, niekas negali privacios draudimo kompanijos privesti apdrausti butent Onute ar butent Petra, netgi jei ju situacija, liga ar busena yra identishka Jonui, kuris jau turi ju draudima. Tai nera jokia diskriminacija, kaip tau gali pasirodyt, tai paprasciausia klientu atranta ir nieko daugiau.
Atsakyti
norejau paklausti, esu 7 men nescai uz poros savaiciu planuoju keliom dienom skristi i didziaja britanija, esu girdejusi kad gynekologas turi israsyti kazkokia pazyma? gal kas zino kokia ir kas ten turi buti parasyta, nes mano gin sako kad nieko neraso...
Atsakyti
QUOTE(roberta_a @ 2009 05 12, 10:09)
norejau paklausti, esu 7 men nescai uz  poros savaiciu planuoju keliom dienom skristi i didziaja britanija, esu girdejusi kad gynekologas turi israsyti kazkokia pazyma? gal kas zino kokia ir kas ten turi buti parasyta, nes mano gin sako kad nieko neraso...

Kas per ginekologe, kad nezino tokiu dalyku? blink.gif blink.gif Kiek zinau turi tikrai buti nurodyta kiek savaiciu esi nescia. Kas ten dar turi buti parasyta tau gal atsakys tos, kurios turejo tokia pazyma. Be sitos pazymos tau neleis skristi lektuvu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(SilvijaG @ 2009 05 12, 03:45)
Kas per ginekologe, kad nezino tokiu dalyku?  blink.gif  blink.gif  Kiek zinau turi tikrai buti nurodyta kiek savaiciu esi nescia. Kas ten dar turi buti parasyta tau gal atsakys tos, kurios turejo tokia pazyma. Be sitos pazymos tau neleis skristi lektuvu  schmoll.gif


na gali ir leisti, nes ne visu klausia, ne pas visas vienodai matos, as 7 men nescia turejau 4 skrydzius ir niekas nieko neprase jokios pazymos. Bet kad gydytoja neraso tokiu pazymu, tai tikrai klausimas kas ten per gyd? ant paprasciausio receptinio lapelio uztenka parasyt, kad nestumas normalus ir gimdymo data tada ir tada. viskas.
Atsakyti