Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

Noriu paklausti, o nėstukės važiuojat į Egiptą ir ar maudotės jūroje?
Atsakyti
Keliauninkes, o gal zinote, kaip yra su kelionem autobusu? buvo is senniai susiplanave kelione birzeli i Peterburga, bet dabar nezina, planai keiciasi ar ne, nes kazkur skaiciau, kad nestumo metu keliauti autobusu nepatariama, nes krato ir seip ilga kelione, nekeiciant padeties, negerai.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujamarte @ 2009 03 24, 18:04)
Keliauninkes, o gal zinote, kaip yra su kelionem autobusu? buvo is senniai susiplanave kelione birzeli i Peterburga, bet dabar nezina, planai keiciasi ar ne, nes kazkur skaiciau, kad nestumo metu keliauti autobusu nepatariama, nes krato ir seip ilga kelione, nekeiciant padeties, negerai..  g.gif

kelione autobusu daug sunkesne...beto paciam Peterburge vaiksciojimo daug.....jei aisku noresite pamatyti..kitaip,net neverta vaziuoti..apsvarstykite ar jusu jegoms nestukei,tokia intensyvi kelione 4u.gif
Atsakyti
Laba nestuke.gif ,

Daug nestukiu keliauja i Egipta, zinoma ne lietuvaites schmoll.gif , nes jos visko bijo. Buvau Hurgadoj, Iberotel Makadi Oasis viesbutyje. Tai nestukiu maciau daug. Kai skridom is Lietuvos i Egipta, tai manau as daug kam keistai pasirodziau. Pati nestuke.gif ir dar maza vaika vezasi i Egipta (kelionej vaikui sukako 1 metukas). Manau, jeigu gerai jauciates galit keliauti i Egipta, nera cia ko bijoti.
Pries kelione buvau pas gydytoja, jis man liepe paciai apsispresti, noriu keliauti ar ne. Nes uz pasekmes jis neatsako.
Dar nepaminejau, kad vaikuciui pries para iki isskridimo buvo sukilusi temperatura iki 39,6 . Bet buvom issikviete gydytoja, prie plauciu nieko nerado. Temperatura nukrito tik isskridimo ryta (butume isskride ir su temperatura, nes jau vaiko nebuvo kam palikti). Gydytoja israse antibijotiku (atsargai), bet ju neprireike.
Is manes visi juokiasi ir sako -"Siuolaikine mama".
Atsakyti
Gal kam pravers ši informacija: po ilgų paieškų, kas galėtų apdrausti nėščiąją, aptikau, kad nėščiosios draudimas yra įtrauktas į IF draudimą, kuris suteikiamas išsiėmus Swedbanko kreditinę kortelę (Visa Gold, Matercard Gold, dar keletą rūšių). Aišku, kortelės išsiėmimas (tiems, kurie specialiai vien dėl draudimo ima) kainuoja daug daugiau nei paprastas medicininis draudimas, tačiau bent jau aš džiaugiuosi, kad galėsiu ramiai (bent jau iš dalies) keliauti. Kita vertus, kortelė suteikia draudimą visiems šeimos nariams, tad jeigu didesnė šeima keliauja, tikrai apsimoka
Atsakyti
jei nestumas be komplikaciju, nereikia guleti, jautiesi gerai, kodel gi nekeliauti...as su pirmaja buvau maroke, su antraja turkijoj, dabar planuojam vel kelione i maroka masina...labai jau laukiu, nes vaziuosim iki prancuzijos Séte ir tada keltu toliau...o jeigu likimas jau yra kazka paruoses, tai jau nesvarbu, ar is vilniaus i kauna, ar i turkija...
taip kad noriu padrasinti nestukes ir pirmyn!
Atsakyti
QUOTE(kristinuv @ 2009 03 22, 16:35)
Noriu paklausti, o nėstukės važiuojat  į Egiptą ir ar maudotės jūroje?

Sveikutes, kai buvau 5men nestume, nestuke.gif sugalvojome nuskristi I Egipta. Ir nepasigailejau !!! Daug keliavom, plaukem, vazinejom keturraciais, vaziavom prie piramidziu, lankem nacionalinius parkus. As nenardziau, tik plaukiojau, bet manau ir ne nescia nebuciau pasiryzus nardyti biggrin.gif Taip pat buvau prigasdinta nesest ant kupranugario, bet sedau ir jodinejau- likau pilna maloniu ispudziu ir ypatingai geru emociju !

Manau mano vaikeliui buvo tikrai i nauda wub.gif Todel dabar mes turime ypatinga dukryte, kurios mamka skraide lektuvais, begiojo, keliavo- buvau laiminga nestuke, - dabar laimingas vaikelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RutaPuta @ 2009 03 27, 23:10)
Sveikutes, kai buvau 5men nestume, nestuke.gif  sugalvojome nuskristi I Egipta.  Ir nepasigailejau !!!  Daug keliavom, plaukem, vazinejom keturraciais, vaziavom prie piramidziu, lankem nacionalinius parkus. As nenardziau, tik plaukiojau, bet manau ir ne nescia nebuciau pasiryzus nardyti  biggrin.gif  Taip pat buvau prigasdinta nesest ant kupranugario, bet sedau ir jodinejau- likau pilna maloniu ispudziu ir ypatingai geru emociju !

Manau mano vaikeliui buvo tikrai i nauda  wub.gif  Todel dabar mes turime ypatinga dukryte, kurios mamka skraide lektuvais, begiojo, keliavo- buvau laiminga nestuke, - dabar laimingas vaikelis  wub.gif

wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotusas @ 2009 03 26, 12:58)
Gal kam pravers ši informacija: po ilgų paieškų, kas galėtų apdrausti nėščiąją, aptikau, kad nėščiosios draudimas yra įtrauktas į IF draudimą, kuris suteikiamas išsiėmus Swedbanko kreditinę kortelę (Visa Gold, Matercard Gold, dar keletą rūšių). Aišku, kortelės išsiėmimas (tiems, kurie specialiai vien dėl draudimo ima) kainuoja daug daugiau nei paprastas medicininis draudimas, tačiau bent jau aš džiaugiuosi, kad galėsiu ramiai (bent jau iš dalies) keliauti. Kita vertus, kortelė suteikia draudimą visiems šeimos nariams, tad jeigu didesnė šeima keliauja, tikrai apsimoka

Gal galetum placiau papasakoti apie si draudima, kaip ji issiimti ir kiek jis kainuoja?
Planuojam balandzio gale vaziuoti i Turkija, busiu 5 menesi nestuke.gif
Atsakyti
As irgi balandzio pabaigoje i Turkija skrendu, tik mano nestumas kiek didesnis - 7 menesiai smile.gif
Del draudimo: kainuoja issiimti Hansa Banko kreditine kortele (reikia ten tiksliai zinoti, prie kuriu tipu korteles ieina nesciosios draudimas, nes ne visoms taikoma. Kiek zinau, tiek Visa Gold'ui, tiek Maestro Gold'ui ieina). As emiau Visa Gold, ir man tai kainavo 79lt, plius kiekviena menesi dar skaiciuosis 2 lt saugumo mokestis, taciau kadangi po keliones as kaip ir planuoju atsisakyti tos korteles (bent jau siai dienai galvoju, kad ji man nebebus reikalinga), tai ir tu papildomu 2lt/men neskaiciuoju...
Atsakyti
Labas.Is savo patirties galiu pasakyti,kad tikrai geriau keliauti antram trimestre...Mano situacija tapo tikrai nepavydetina...12 savaiciu turejau persileidima,kaip tik isvakarese pries egypta...Kelione turbut planavau puse metu ir ja nusipirkau dar nezinodama kad esu nescia,bet tycia rinkaus 5 zvaigduciu viesbucius,kad maistas nors geresnis butu ir pan.Per savo nestuma jauciausi idealiai,nepykino,tik kad daug miegodavau...
Siaip esu keliauninke,ir per metus 3-5 kartus vaziuoju ilgom atostogom,visada budavau apsidraudus,nors ir galvodavau kad nu nereik cia to draudimo...Kaip tycia mama pries isvaziuojant apdraude LT draudime,mane dar kaip nescia dar kazkokiu papildomu punktu.Tai va nenuvaziavau nei i Egypta,ir absoliuciai visus pinigus praradau...Kaip mama sako,nei egypto,nei pinigu,nei vaikelio...As pries skaitydama anksciau si puslapi,visada pagalvodavau,na man jau tikrai nieks neatsitiks,kaip tik noriu saules,reik naudotis proga,nes po to nezinia kada vel bus galimybe verysad.gif
Pasimokiau su lt draudimu,tai va irgi pasidariau visa gold,kaip kazkas ir rase,tikrai daugiau sumokesi,nei pirktum pati draudima,bet niekados negali zinoti,kas gali atsitikti...Ir dar noriu pabrezti,as jauciausi idealiai....
Atsakyti
QUOTE(jolie @ 2009 04 08, 11:56)
Siaip esu keliauninke,ir per metus 3-5 kartus vaziuoju ilgom atostogom,

oho...kada suspejate dirbti,tiek atostogaudama....kaip suderinate darbus blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti