Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

Sveikutes


Noriu pasidalinti savo patirtim.
Sestadieni grizau is savaites poilsio Egipte, mums tik 5 savaitės. Sunkiausia buvo skrydi atlaikyti, kadangi 5 val sedi, tai tada buvo sunku. O siaip viskas tvarkoje, ir pilvukas gerai laikosi. Svarbiausia tureti ryzto, ir negalvoti blogiausio.
Atsakyti
su pirmąja dukryte pilve (5 mėn) keliavome po Andalūziją, dabar jau antrasis vaikutis pakeliui - skrisime į Toskaną, kai bus 7 mėnesiai. gal ir nesirinkčiau tokio vėlyvo laiko, bet kad bilietai vos ne prieš metus nupirkti ir namukas gražus ten laukia... o vat į Indiją kažkaip nesirįžau skristi - kai bus 6 mėn...
Atsakyti
Skridau i Kreta budama 3 menesius nescia, povestuvine kelione ax.gif Rezultatas: vemiau tris kartus nuskrisdama, o griztant sis procesas tesesi visa kelione. Pradejau tuo, kad tik pakilus lektuvui is skrandzio pasisalino vaistai nuo pykinimo smile.gif Po to ejo vanduo, kuriuo man bande pagelbeti stiuardeses. Tada nieko negeriau ir nevalgiau, bet vis tiek periodiskai atpylinejau...Finale vyras nebegalejo sedeti salia, nes sake kad ir jam tuoj bus bloga lotuliukas.gif Sakiau daugiau nescia neskrisiu schmoll.gif
Atsakyti
As nescia nesiryzau keliauti toli tai su vyru tik i kelione po Latvija isvaziavom kai buvau 6 men nescia, ir tai ilgiau po Ryga pasivaikscioti pritruko jegu... smile.gif
Atsakyti
Merginos,
Gal praleidau beskaitydama, bet nuo kelinto menesio reikia gydytojo pazymos, kad i lektuva ileistu? Skrisim i Kreta, kai pilvukui bus 6 men. tai reikia, kad i lektuva ileistu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita_p @ 2009 03 02, 09:36)
Merginos,
Gal praleidau beskaitydama, bet nuo kelinto menesio reikia gydytojo pazymos, kad i lektuva ileistu? Skrisim i Kreta, kai pilvukui bus 6 men. tai reikia, kad i lektuva ileistu smile.gif



pazymos gali prireikti bet kada, netgi jei tau ir tik 3 menesiai, bet pilvas didelis, gali paprasyti pazymos ir tiek. Mano pazistama 4 menesius budama nescia skrido i Havajus, tai vos i lektuva ileido, neblogai pasigincyti teko, bet jos pilvas labai jau didelis buvo, galu gale ji pasiskambino savo gydytojo ofisui ir jie avialiniju kazkokiam vadybininkui patvirtino nestumo laika, cia veiksmas JAV vyko. Atgal grizo be jokiu problemu, taip kad niekad negali zinot. As del sventos ramybes turejau ta rasteli keliaudama 6-7 menesiais, bet neprireike.
Atsakyti
Keliavimas, tikriausiai individualiai kiekvienai nestuke.gif
Dar manau labai daug prideda nusistatymas ir poziuris i viena ar kita dalyka, veiksma..
Nors daug kas priestaravo ir net mano pacios daktare, bet as vistiek skridau, todel , kad buvau giliai isitikinus, jog mano vaikelis skraidymui nepriestarauja smile.gif
Pirmais menesiais skridom i egipta, nieko nejutau , jokiu pokyciu, tik aisku sveikata siek tiek nelabai tinkanti 40+laipsniu karsciui smile.gif Bet baseinas+gultas pavesyje cool.gif thumbup.gif prasidejus treciam trimestrui skridau i vesesne saly, todel ,kad daugiau karscio nebenorejau.. kadangi mano mazius begalo judrus buvo pilvukyje, jauciau jo baime pakylant ir leidziantis lektuvui. Tada siek tiek nerimavau, bet neleidau blogom mintim uzkariauti mano optimistiskumo ir geru emociju. Taip abudu skrydziai buvo pilni puikiu ispudziu ir be streso smile.gif
Taigi manau nestukes tikrai gali skraidyti, jei tik sveikata leidzia drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mums buvo 18 savaiciu, kai 2sav praleidom Egipte.
Viskas buvo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,
Perskaičiau visą temą, ir matau, kad kai kurioms nėštukėms pavyko apsidrausti prieš kelionę. Gal galėtumėt plačiau papasakoti, kokį tiksliai draudimą gavote?
Čia forume buvo įvardinta, kad draudžia PZU. Aš jiems skambinausi (vėliau dar per pažįstamus detaliau aiškinausi), ir jie man pateikė tokį atsakymą: nėščiosios yra draudžiamos pačiu paprasčiausiu standartiniu draudimu (kaip ir visiems), ir joms kompensuojama tik pirminė daktaro apžiūra (suma iki 200 EUR).
Esmė ta, kad aš ruošiuosi skristi į Turkiją (poilsinei kelionei, 7 dienoms) ir man tuo metu jau bus 29 savaitės. Taigi, nors nėštumas normalus, iš medicininės pusės viskas yra gerai, teoriškai jau egistuoja galimybė netikėtai pagimdyti (na, juk gimdo moterys 7 mėnesių, ar ne?smile.gif). Apskambinau turbūt visas Vilniuje draudimo kompanijas, ir nei viena neturi atskiros draudimo rūšiems būtent nėščiosioms (tegu ir už aukštą kainą), kuri įtrauktų ir gimdymo riziką bei įsipareigotų vėliau apmokėti gimdymo (ir vaikelio priežiūros) išlaidas.
Aš kiek skaitau čia forume, tai 7 mėn nėštukės gana sėkmingai keliauja ir į Egiptus, ir į Turkijas, ir į Indiją... Ar visos keliaujate su standartiniu draudimu, ar vis tik kam pavyksta išpešti, kad draudimo agentūros įtrauktų papildomus punktus į draudimo sutartį, konkrečiai nėščiosioms?
Atsakyti
QUOTE(Lotusas @ 2009 03 18, 02:22)

Aš kiek skaitau čia forume, tai 7 mėn nėštukės gana sėkmingai keliauja ir į Egiptus, ir į Turkijas, ir į Indiją... Ar visos keliaujate su standartiniu draudimu, ar vis tik kam pavyksta išpešti, kad draudimo agentūros įtrauktų papildomus punktus į draudimo sutartį, konkrečiai nėščiosioms?


mano situacija su draudimu kitokia, nes JAV gyvenant siaip ar taip privalu turet sveikatos draudima, o manishkis galioja visam pasaulyje, tai nieko atskirai pirkti nereikejo.
Atsakyti
Merginos gal kas keliavote i tailanda, nes per kaledas vaziuojame ten ir nezinau ar tureciau nutraukti planavimus, nes zinau kad reikia skiepu, o ar tie skiepai ir tabletes nekenkia nestumui. taigi ir turiu toki klausima ar as galiu planuoti ar reikia nustoti iki kaledu?
Atsakyti
QUOTE(ruteler @ 2009 03 18, 13:36)
Merginos gal kas keliavote i tailanda, nes per kaledas vaziuojame ten ir nezinau ar tureciau nutraukti planavimus, nes zinau kad reikia skiepu, o ar tie skiepai ir tabletes nekenkia nestumui. taigi ir turiu toki klausima ar as galiu planuoti ar reikia nustoti iki kaledu?


nestumo metu nuo ligu ir t.t.neskiepyjama. Bet tie skiepai ir tabletes nera privalomi. Jei busi urbanizuotoj vietovej, o ne po kaimus, dziungles ir t.t. keliausi, tai nemanau, kad tie skiepai reikalingi. As nesiskiepyju niekada nuo nieko papildomo, mano akim uztenka tu skiepu, kuriai mes jau esam paskiepyti (nebent jie jau nebegalioja pas ka nors tada reiktu persiskiepyti).
Atsakyti