Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

sveikos nestukes
As ir pirma karta budama nescia keliavau ir dabar keliauju.Nemanau, kad nestumas tai liga, reikia tik nepersistengti ka bedarant. Mano pilvuzui jau 28 sav, o mes jau spejom per birzeli ir liepa ir Kretos sala aplankyti ir norvegijoje pakeliauti, ir dar ant dienu i turkija ar tunisa skrendam.
Tad keliaukit, jei tik gera savijauta!
Man keliones tai mano gyvenimas....
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif
rugsejo 15 d. tureciau skristi i Paryziu, mum bus 30 sav. bet dabar susiduriau su tokia problemele, kiek ejau i draudima, tai man pasake, kad kadangi esu nestuke.gif, tai jei man kas nors ten nutiktu, tai joks draudimas nestumo atveju negaliotu... kaip jus daret su draudimu? g.gif
Atsakyti
Labos, noriu skristi į ilgą kelionę kai man bus jau 32sav. Žadu pasiimt iš gyd pažymą, kur nurodyta savaitės ir kad leidžia skrist. klausimukas: o šitą informaciją reikia ir angliškai įrašyti pažymoje?
Papildyta:
QUOTE(burbulina @ 2008 08 08, 14:52)
sveikos merginos smile.gif
rugsejo 15 d. tureciau skristi i Paryziu, mum bus 30 sav. bet dabar susiduriau su tokia problemele, kiek ejau i draudima, tai man pasake, kad kadangi esu  nestuke.gif, tai jei man kas nors ten nutiktu, tai joks draudimas nestumo atveju negaliotu... kaip jus daret su draudimu?  g.gif

Aš lyg šitoj temoj paskaičiau kad PZU draudžia minimaliai pagalbai. dar reiks tiksliau pasidomėt.
Atsakyti
Sveikos

Šaip prisiskaičiau visokių nuomonių. Nežinau ką man daryti, nes laukiuosi tik 5 savaitė. O jau už savaitės išskrendam į Turkiją. Šiaip jaučiuos tkrai neblogai. aišku atsisakiau visokių ekstremalių kelionių (tokių kaip raftingas). Tik nežinau kaip dėl maudymosi, girdėjau, kad reikėtų naudoti tamponus, kad nepapultų kokia infekcija.
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2008 08 25, 09:52)
Sveikos

Šaip prisiskaičiau visokių nuomonių. Nežinau ką man daryti, nes laukiuosi tik 5 savaitė. O jau už savaitės išskrendam į Turkiją. Šiaip jaučiuos tkrai neblogai. aišku atsisakiau visokių ekstremalių kelionių (tokių kaip raftingas). Tik nežinau kaip dėl maudymosi, girdėjau, kad reikėtų naudoti tamponus, kad nepapultų kokia infekcija.



kai tiek daug nereikalingos info visur, tai paskui ir vaziuoja stogai zmonems biggrin.gif

pas tave ten tokia apsauga (jei esi sveika- nestumas ne liga, o srutose tu nesimaudysi, be to, druska labai dezinfekuoja), maudykis kiek sirdis geidzia. Va nuo tamponu, tai tikrai gali infekcija pasigauti (nebent jie su antibiotikais biggrin.gif ) Sekmes ir gero pasiplaukiojimo thumbup.gif

Pazymu i lektuva, berods, reik nuo 28 sav.- jiems reik apsidraust, kad nepradetum gimdyti, o jei dar ir sunkiai... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1000inis: 10 rugsėjo 2008 - 13:56
QUOTE(1000inis @ 2008 09 10, 07:50)
Pazymu i lektuva, berods, reik nuo 28 sav.- jiems reik apsidraust, kad nepradetum gimdyti, o jei dar ir sunkiai... biggrin.gif



siaip nuo 32 savaiciu daugumoj avialiniju, kai kuriose nuo 36.
Atsakyti
sveikos,

prisiminiau kaip pries metus laiko keliavome i turkija, man tada buvo 27 savaites. isskridau is lietuvos be jokiu problemu - nieks net nepastebejau, kad laukiuos smile.gif buvau su labai placiu megztuku rolleyes.gif

o parskristi is turkijos pasirode truputi sudetingiau - pirmiausia prie registracijos angliskai manes paklause, ar as kartais ne nescia. tuomet atejo kazkoks pareigunas ir pasake, kadangi as nescia ir tai matyti aiskiai, o gydytojo pazyma tai nurodo, jie negali manes leisti skristi. doh.gif priezastys tai tokios, kad tarptautiniai teises aktai neleidzia skraidinti nesciuju nuo 26 savaites... va cia tai mane prajuokino. pries skrendant aiskinausi situos dalykus ir nieko panasaus negirdejau. visur taisykles numato pati avialinija.

taigi viskas baigsi tuo, kad ant mazycio lapelio parasiau, kad neturesiu jokiu pretenziju jei man kas atsitiks. bet pries tai paklausiau, ar kas is lektuvo personalo mokes suteikti pirmaja pagalba?

tai va, turkai kazkodel labai norejo kad mazasis airidukas gimtu turkijoje.

kelioneje nieko nenutiko, jauciausi puikiai, keliavau po sali. o dabar po keliu dienu vel skrendam i turkija bet jau su savo suneliu.

tad mamytes drasiau, jei tik gerai jauciates - skriskite smile.gif
Atsakyti
Mes atostogavome Kretoje kai laukemes savo lialios, buvo 12 savaiciu, daug kas gasdino, bet viskas puikiai, gime nuostabi dukryte, laiku kaip ir buvo suplanuota, skrydis lektuvu nepakenke 4u.gif Nors dabar galvoju, kad labai ansktyvam nestume tikrai nereiktu skristi, nors musu gydytoja uztikrino, jog pavojaus jau nera ir nuo 12 sav drasiai galime leistis i kelione thumbup.gif Ji buvo teisi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NeringaJu @ 2008 09 16, 22:46)
prisiminiau kaip pries metus laiko keliavome i turkija, man tada buvo 27 savaites. isskridau is lietuvos be jokiu problemu - nieks net nepastebejau, kad laukiuos smile.gif buvau su labai placiu megztuku rolleyes.gif

o parskristi is turkijos pasirode truputi sudetingiau - pirmiausia prie registracijos angliskai manes paklause, ar as kartais ne nescia. tuomet atejo kazkoks pareigunas ir pasake, kadangi as nescia ir tai matyti aiskiai, o gydytojo pazyma tai nurodo, jie negali manes leisti skristi.  doh.gif priezastys tai tokios, kad tarptautiniai teises aktai neleidzia skraidinti nesciuju nuo 26 savaites... va cia tai mane prajuokino. pries skrendant aiskinausi situos dalykus ir nieko panasaus negirdejau. visur taisykles numato pati avialinija.

taigi viskas baigsi tuo, kad ant mazycio lapelio parasiau, kad neturesiu jokiu pretenziju jei man kas atsitiks.

Ir as atsiduriau tokioje pacioje situacijoje lotuliukas.gif nescia jau 31sav. Jie taip nustebe paklause "ar as nescia"???? blink.gif O dar kai pasakiau , kad 31sav. akys buvo ju dideles blink.gif lotuliukas.gif
I Turkija skrendant geriau tureti pazyma jau nuo 26 savaiciu mirksiukas.gif
Atsakyti
vaziavom masina i uzsieni i viena puse 1200 km, buvau 31 savaites. sunku buvo jau netoli tikslo vietos, kojos net drebedavo. o siaip viska thumbup.gif s
Papildyta:
is Turkijos grizau 5-oje savaiteje nescia, dar nezinojau kad laukiausia. kelione buvo itempta, bet ir viskas super.
Atsakyti
As skridau i Kreta su 3 menesiu pilvuziuku viskas thumbup.gif ir dabar juokaujam kad musu vaikas irgi buvo graikijoj. Siaip jai gerai jauciates tai tikrai keliaukit dabar nes su mazu vaiku sunkiau
Atsakyti
as tai manau, jei jautiesi gerai nestumo metu gali skristi, vaziuoti keliauti, tik kad ne per taliausiai...
siaip as tik turbut niekad neskrisciau nestumo metu i kokias, azijas, egiptus, nes ten su maistu ir higiena problemos... o Europoj tai tikrai galima keliauti be vargo
Atsakyti