Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

Gal kas buvote nestumo metu Kretoje ar Rodo salose. Gavojam vaziuoti liepos pirma savaite, man butu 15 savaite.
Atsakyti
Man 10sav, gydytoja leido keliauti. Ruosiames i Graikija arba Ispanija. Greiciausiai i Ispanija ten sako geriausia pasaulio virtuve, kaip tik tai ko man dabar ir reikia, nes jau labai inoringa maistui pasidariau tongue.gif
Atsakyti
Nestumo pradzioje nieks jokiu pazymu nepraso ax.gif
Pati grizau is Amerikos kai buvau 8 sav., skrydis buvo su 2 persedimais ir nieks nenutiko ax.gif Del atostogu kitose salyse manau viska reik daryt proto ribose ir viskas bus gerai t.y daugiau prisiziuet maista, nepiktnaudziaut saulute ir t.t
Atsakyti
norim isvaziuot pailset ten kur silta smile.gif bet va viena beda- atostogos tik liepos vidury, kitaip nesigauna sad.gif man bus 18-19sav. noriu i Egipta (buvau, nebijau, labai labai noriu gryzt biggrin.gif ) kaip jum atrodo, ar nebus per daug rizikinga liepos menesi keliauti i siltus krastus? Turkijoj manau butu baisiau nes ten dregniau, kaip ir kokioj Kretoj g.gif net nzn, gal kas esat keliavusios liepos menesi?
Atsakyti
QUOTE(Linutia @ 2008 06 18, 10:59)
norim isvaziuot pailset ten kur silta smile.gif bet va viena beda- atostogos tik liepos vidury, kitaip nesigauna sad.gif man bus 18-19sav. noriu i Egipta (buvau, nebijau, labai labai noriu gryzt  biggrin.gif ) kaip jum atrodo, ar nebus per daug rizikinga liepos menesi keliauti i siltus krastus? Turkijoj manau butu baisiau nes ten dregniau, kaip ir kokioj Kretoj  g.gif  net nzn, gal kas esat keliavusios liepos menesi?


Liepos mėnesį kiek žinau Egipte baisiai karšta, gali būti virš 40 laipsnių, manau nėštukei per karšta schmoll.gif
Liepą ne taip karšta Bulgarijoje, ar Ispanijoje (Costa Brava, Costa Dorada) 4u.gif
Atsakyti
Noriu pasiklausti: mes planuojam leliuka jau greitu metu... O siandien kaipsyk gavau pasiulyma rugsejo menesi keliauti i Roma. Tai butu darbine kelione, 3 dienos, 2 naktys ir nuo ryto iki vakaro ant koju.
Man iki savaites galo reikia atsakyti ar vaziuoju, o as nezinau ka daryt:
1. Mama sake, kad skristi pirmu nestumo trimestru pavojinga, nes del radiacijos kiekio galimi apsigimimai
2. Tik ka perskaiciau, kad pirmu nestumo trimestru pavojinga ir vibracija, todel skrydziu ir ilgesniu kelioniu deretu vengti
3. Tai butu darbine kelione, jokio poilsio, tai ar nepakenktu tas lekimas? Jei pavyktu pasigauti gandriuka is pirmo karto, keliones metu butu mazdaug 7-8 savaites.
Gal kas galetu patarti kaip elgtis? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruliukas @ 2008 06 23, 21:09)
Noriu pasiklausti: mes planuojam leliuka jau greitu metu... O siandien kaipsyk gavau pasiulyma rugsejo menesi keliauti i Roma. Tai butu darbine kelione, 3 dienos, 2 naktys ir nuo ryto iki vakaro ant koju.
Man iki savaites galo reikia atsakyti ar vaziuoju, o as nezinau ka daryt:
1. Mama sake, kad skristi pirmu nestumo trimestru pavojinga, nes del radiacijos kiekio galimi apsigimimai
2. Tik ka perskaiciau, kad pirmu nestumo trimestru pavojinga ir vibracija, todel skrydziu ir ilgesniu kelioniu deretu vengti
3. Tai butu darbine kelione, jokio poilsio, tai ar nepakenktu tas lekimas? Jei pavyktu pasigauti gandriuka is pirmo karto, keliones metu butu mazdaug 7-8 savaites.
Gal kas galetu patarti kaip elgtis?  4u.gif  blush2.gif

As tai tau patarciau nueiti pas gydytoja ir su ja aptarti situos klausimus 4u.gif
Atsakyti
Giedruliukas, Mano draugė būtent tokio nėštumo atskrido iš JAV į LT ir atgal ir visiškai nieko rolleyes.gif Dabar jau vėl čia su 1 mėn. leliuku atskrido, visi laimingi ir sveiki wub.gif Ir jokių gydytojo neigiamų rekomendacijų nebuvo. Manau, čia mūsų baimės, ten į skrydžius žiūrima kaip į savaime suprantamą dalyką. Jei tau pačiai kelionė svarbi ir manai, kad reikia skristi - pirmyn 4u.gif Dėl ramybės, aišku, gali pasitart su gydytoju mirksiukas.gif (išsakiau asmeninę nuomonę ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 25 birželio 2008 - 11:40
QUOTE(Giedruliukas @ 2008 06 23, 21:09)
Noriu pasiklausti: mes planuojam leliuka jau greitu metu... O siandien kaipsyk gavau pasiulyma rugsejo menesi keliauti i Roma. Tai butu darbine kelione, 3 dienos, 2 naktys ir nuo ryto iki vakaro ant koju.
Man iki savaites galo reikia atsakyti ar vaziuoju, o as nezinau ka daryt:
1. Mama sake, kad skristi pirmu nestumo trimestru pavojinga, nes del radiacijos kiekio galimi apsigimimai
2. Tik ka perskaiciau, kad pirmu nestumo trimestru pavojinga ir vibracija, todel skrydziu ir ilgesniu kelioniu deretu vengti
3. Tai butu darbine kelione, jokio poilsio, tai ar nepakenktu tas lekimas? Jei pavyktu pasigauti gandriuka is pirmo karto, keliones metu butu mazdaug 7-8 savaites.
Gal kas galetu patarti kaip elgtis?  4u.gif  blush2.gif


Nu tu čia per daug stresuoji, man taip atrodo biggrin.gif .
Aišku, kad skrisk thumbup.gif
Kas bus, jeigu... Iš pradžių pastok, čia irgi ne taip paprasta, kaip atrodo, iš pirmo karto mažai kam pavyksta nestuke.gif
Jei pastosi, jokių problemų nematau, į Romą skristi visai nedaug, nespėsi pavargti 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už patarimus 4u.gif Nusiraminau, ir nutariau keliauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruliukas @ 2008 06 23, 21:09)
Noriu pasiklausti: mes planuojam leliuka jau greitu metu... O siandien kaipsyk gavau pasiulyma rugsejo menesi keliauti i Roma. Tai butu darbine kelione, 3 dienos, 2 naktys ir nuo ryto iki vakaro ant koju.
Man iki savaites galo reikia atsakyti ar vaziuoju, o as nezinau ka daryt:
1. Mama sake, kad skristi pirmu nestumo trimestru pavojinga, nes del radiacijos kiekio galimi apsigimimai
2. Tik ka perskaiciau, kad pirmu nestumo trimestru pavojinga ir vibracija, todel skrydziu ir ilgesniu kelioniu deretu vengti
3. Tai butu darbine kelione, jokio poilsio, tai ar nepakenktu tas lekimas? Jei pavyktu pasigauti gandriuka is pirmo karto, keliones metu butu mazdaug 7-8 savaites.
Gal kas galetu patarti kaip elgtis?  4u.gif  blush2.gif

tokio amžiaus nėštumo skridau į tikrai sudėtingą komandiruotę (su persėdimais, visas porą dienų ant kojų) - viskas ok buvo. nėštumo metu skridau į keturias keliones. tačiau aišku, kiekviena turi jausti savo ribas. teisingai rašė - nereikia bijoti anksčiau laiko, linkiu sėkimgai pastoti ir pakeliauti 4u.gif
Atsakyti
o paskaicius ramiau pasidare, dabar galesiu keliauti smile.gif
Atsakyti