Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

QUOTE(JAZZ @ 2008 04 23, 08:22)
thumbup.gif ir man reiks draudima pasidaryt. O ar Ergo palankesnis draudimas nei PZU?



Man jau nebuvo skirtumas kur palanku kur ne, svarbu, kad apdraude. O jei kas draudzia tai ir drauskis
QUOTE(Mo&Ma @ 2008 04 23, 11:47)


prasau, jei galite padekite, kelione isigijom jau seniai, dar kai nebuvau pastojusi, o va isvykimas, jau kita savaite, kai man bus 5-6 savaites. Ar labai pavojinga skristi? Keliausim savaitelei i Turkija...


Siaip nepataria iki 12 sav. keliauti, bet dauguma keliauja ir buna viskas ok.
Atsakyti
nepataria del to, kad gali pykinti ir t.t. Tai yra pati busimoji mamyte gali blogai jaustis (gi pacioj pradzioj ir bloga, ir nuovargis kamuoja, miego norisi pastoviai ir t.t. - bent jau man pirmos nestumo savaites buvo 100 kart sunkesnes nei paskutines) - o paciam nestumui tikrai jokios gremes nera, vien del to, kad kazkur nuskrisi pasibut su protu juk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2008 04 23, 10:57)
Jazz, o kur jus ruosiates keliaut?  bigsmile.gif

I Tunsa geguzes 11 iskrendam, tad reikia draudimo. Dar planuoju i Norvegija kelione ax.gif
Atsakyti
I tokia sali,kaip Egiptas nescia tai niekada neskrisciau schmoll.gif. Ten gi viskas nesvaru, kvalifikuotos medicinines pagalbos ko gero irgi nelabai ten gausi g.gif. Mano ex, po parvykimo is Egipto, po menesio susirgo gelta doh.gif. Reikejo pasiskiepyti doh.gif. Patikekit, mes tikrai buvome geram viesbutyje, negerem vandens is krano, maista valgem tik viesbucio. Manau, kad tokioje salyje galima pasigauti ne viena liga. Nezinau, as budama nescia tikrai nerizikuociau. As uz keliones, bet saugias biggrin.gif, geriau jau vykti kur nors i Europa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(abuza @ 2008 04 30, 01:57)
I tokia sali,kaip Egiptas nescia tai niekada neskrisciau schmoll.gif. Ten gi viskas nesvaru, kvalifikuotos medicinines pagalbos ko gero irgi nelabai ten gausi g.gif. Mano ex, po parvykimo is Egipto, po menesio susirgo gelta doh.gif. Reikejo pasiskiepyti doh.gif.  Patikekit, mes tikrai buvome geram viesbutyje, negerem vandens is krano, maista valgem tik viesbucio. Manau, kad tokioje salyje galima pasigauti ne viena liga. Nezinau, as budama nescia tikrai nerizikuociau. As uz keliones, bet saugias biggrin.gif, geriau jau vykti kur nors i Europa smile.gif


Gerai, jeigu yra galimybe keliat i europa... Man tokios galimybes nebuvo, tai beliko Egiptas. ax.gif
Bet zinok ka tu parasei...tai jau nusiteikimas ax.gif jeigu galvoji,kad kelionej bus kazkas negerai -tai taip ir bus. As tai tikejau,kad viskas bus gerai, gerai pati jauciausi.... tik vyras nerimavo.... bet tikrai viskas praejo sklandziai thumbup.gif sauniai pailsejom.

Jeigu vaziuoji i kelione ir dar imi visokias ekskursijas, tai ir europoj gali kazkas nutikt.. MEs tik ilsejomes, gulejom prie juros, ramiai pasivaiksciodavom, skaiciau knygas. Nevalgem niekur uz viesbucio ribu, viesbutyje valgiau tik kas zinoma, priimtina mano skoniui, jeigu kas paragavus nebuvo skanu - net nevalgydavau.. blush2.gif

Ir is kur gali but garantuotas,kad europoj busi saugi keliaudama.. o egipte laukia taves nemalonumai?
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif Turi pati nebijoti, nusiteikti puikiai ir tiketi, kad viskas bus gerai. O siaip jau as manau, jei lemta patirti su nestumu kokia nesekme, tai bus lemta, vyksi i kelione ar ne. Zinoma, jokiu ekskursiju, pervargimo ar kratymosi su autobusais tikrai nerekomenduoju. Taip pat ir plaukimo laivu, bet prie juros pleze ir baseine turetumei jaustis gerai. Bent jau as grizau labai patenkinta ir atsigavusi. Tik dar vienas nemalonus dalykas-karstis, kuris jau ypac didelis doh.gif Bet mirkstant vandenyje, nebaisus ir jis. O tai nuomonei, kad saugiau istikus bedai Europoje tai pritariu be jokios abejones. Bet Egipte ir issipresi jei kas. Svarbu drasiai nusiteik ir dideliausios sekmes thumbup.gif Faina Tau tongue.gif
Atsakyti
DAug kas raso,kad nerekomenduoja plaukimo laivu...
KODEL g.gif yra kazkokia teorija tam ar saip del supimo,pykinimo?

As pavyzdziui plaukdama laivu (plaukem nardyt, vyras gilumini, as pavirsium plaukiojau su maske)... jauciausi geriau, negu skrisdama lektuvu ax.gif
Man plaukti ir paciai buvo zymiai fainiau, as geriau jauciausi, nors bangavo ir vejas... bet kazkaip gal mano organizmui patinka vanduo tongue.gif
O skrendant man negera buvo, oro trukumas, vietos kojom mazai doh.gif ir tos oro duobes schmoll.gif nelabai man.
Atsakyti
Na kadangi vis tik šioje teome daug vandens ir mažao faktų įdedu Flylal taisykles. Manau, panašios taisyklės galioja ir kitose linijose:


"Pagal galiojančias taisykles, kad būtų išvengta rizikos, avialinijos prašo nėščių keleivių su savimi turėti gydytojo pažymą, kurioje būtų nurodytos galimos rizikos ir nėštumo trukmė. Tai leidžia lėktuvo personalui suteikti tinkamą aptarnavimą specialių poreikių turinčioms keleivėms. Gydytojo pažymą reikia turėti ir perkant bilietą, ir registruojantis į skrydį, ir visos kelionės metu.

Medikai nepataria lėktuvais keliauti moterims, kurių nėštumas trunka 34 savaites ir daugiau – skrydis gali turėti neigiamos įtakos moters savijautai. Pagal galiojančias taisykles, po 38 nėštumo savaitės moterys lėktuvais nėra skraidinamos.

Atskirais atvejais orlaivio palydovas ar kapitonas, įvertinęs moters būklę prieš skrydį bei skrydžio aplinkybes (pvz., nepalankios oro sąlygos, sudėtingas skrydis ar kt.), gali priimti sprendimą atsisakyti vežti besilaukiančią keleivę. Tokių priemonių imamasi tik kilus įtarimui, jog skrydis gali turėti neigiamos įtakos jos sveikatai. "

Pažymos prašė ir Air balticai.
Atsakyti
As dabar skridau i tenerife, buvo 10 savaiciu.Liuks, tik gryztant isvargino skrydis.O jei tik gerai jautiesi ir nera kokiu problemu su nestumu tikrai faina thumbup.gif
Atsakyti
Penkta nestumo menesi skridau i Kreta. Viskas gerai. Labai ant saules nebuvau, daug neplaukiojau, sunkiu ekskursiju nesirinkau ir jokiu problemu. Jei mamytes sveikata leidzia, ir jinai nori keliauti, tai tikrai verta. Aisku proto ribose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2008 05 10, 11:33)
Penkta nestumo menesi skridau i Kreta. Viskas gerai. Labai ant saules nebuvau, daug neplaukiojau, sunkiu ekskursiju nesirinkau ir jokiu problemu. Jei mamytes sveikata leidzia, ir jinai nori keliauti, tai tikrai verta. Aisku proto ribose  biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2008 05 05, 20:44)
Na kadangi vis tik šioje teome daug vandens ir mažao faktų įdedu Flylal taisykles. Manau, panašios taisyklės galioja ir kitose linijose:
"Pagal galiojančias taisykles, kad būtų išvengta rizikos, avialinijos prašo nėščių keleivių su savimi turėti gydytojo pažymą, kurioje būtų nurodytos galimos rizikos ir nėštumo trukmė. Tai leidžia lėktuvo personalui suteikti tinkamą aptarnavimą specialių poreikių turinčioms keleivėms. Gydytojo pažymą reikia turėti ir perkant bilietą, ir registruojantis į skrydį, ir visos kelionės metu. -




Ka tik grizau is Turkijos, skridau su flylal, niekas neprase jokios nestumo pazymos, nieko neklause ir nesidomejo sia tema.

O vat skrendat namo, turkai prisikabino, kiek savaiciu, kada atvykau, pradejo ten kazka pildyti, siek tiek uzlaike, matyt mane, kad isvezu pilve turko vaika biggrin.gif


Atsakyti