Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

QUOTE(JAZZ @ 2008 04 10, 12:57)
Zinau, kad i Europa draudimai yra.
Vyras turi Visa kortele su draudimu seimos nariams, paskambino i banka pasiklaust, ar  as gausiu draudima. Bankininkas paskambino draudejams pasiklaust ir pasak jo, as turiu visapusi draudima, kaip ir kiti seimos nariai. Dabar sedziu susibalamutijus ir bandau patiket, bet gal dar papildomai apsidraust, ramiau butu, nors jauciuosi gerai.


Taip draudima turi visi seimos nariai, bet kas susije su nestumu, deja tai negalioja. Nelabai noriai draudzia draudikai besilaukiancias.
Atsakyti
QUOTE(Tafi @ 2008 04 10, 16:09)
Taip draudima turi visi seimos nariai, bet kas susije su nestumu, deja tai negalioja. Nelabai noriai draudzia draudikai besilaukiancias.

As to ir bijau, nors vyra banko darbuotojas, pasikonsultaves su draudikais- garantavo. Apsidrausiu PZU papildomai.
Atsakyti
QUOTE(JAZZ @ 2008 04 10, 18:23)
As to ir bijau, nors vyra banko darbuotojas, pasikonsultaves su draudikais- garantavo. Apsidrausiu PZU papildomai.

Tikrai tikrai skaiciau kazkur, kad draudzia su nestumu susijusias komplikacijas jei suma virsija 200 eur ar doleriu ir transporto islaidas ar pan. Bet beda ta, kad neisidemejau kokia bendrove, ir nebepamenu mirksiukas.gif
Atsakyti
As bandau tartis su ergo draudimu, bet jiems atrodo, kad vos nuvykusi keliausiu pas arabus tikrintis. Cia tik lietuvos draudikai tokie bermegeniai doh.gif Tipo i beveik visas draudimo rusis nesciosios neieina, nes tai nedraudiminis ivykis.
Atsakyti
QUOTE(Tafi @ 2008 04 10, 15:09)
Taip draudima turi visi seimos nariai, bet kas susije su nestumu, deja tai negalioja. Nelabai noriai draudzia draudikai besilaukiancias.

Kaip manote - kodėl?
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2004 12 21, 02:25)
Man atrodo, kad nei nėštumas, nei jau gimęs vaikelis/-eliai netrukdo keliauti.
Nėštumas - ne liga  (aišku, jei jis yra nekomplikuotas), tad jei tik norisi ir keliauk. O tavo pažįstamos sudėtingas nėštumas galbūt visai nesusijęs su paprasčiausia kelione į Kėdainius  g.gif  Apskritai nereikia galvoti apie blogus nutiksiančius dalykus, nereikia stresuoti, o tiesiog kelionei pasiruošti, viską susiplanuoti, pasitikrinti pas gydytoją, pasitarti su ja, ir ramiai skristi. Ir ne visas nėščiasias pykina pirmuosius mėnesius, tad jei gerai jausies, galėsi keliaut nuo pat pradžių, ne tik antrąjį nėštumo trimestrą. Pačioje pabaigoje  gal būna kiek sunkiau judėti, jei pilvas didžiulis ant nosies lipa. Pramogas ir ekskursijas svečiose šalyse pasirinksi pagal savo savijautą ir norus. O lėktuve sunkiau galbūt būna toms nėščiosioms, kurioms tinsta kojos ir reikia jas laikyti nuleidus labai ilgą laiko tarpą, tačiau čia gal ilgai skrendant už Atlanto būtų sunkiau, o ne čia po Europą ir pan. 
Aš esu skridus atostogauti kai buvau 7 mėn. nėščia. Jau nebepykino ir pilvukas dar nebuvo užaugęs.  Jaučiausi kuo puikiausiai, jokio skirtumo tarp visų kitų skrydžių, kai nebuvau nėščia. Ir per 2 savaičių atostogas nesnaudžiau po palmėmis, man norėjosi aplankyti visas siūlomas ekskursijas, tad intensyviai važinėjau visur kur autobusais, džipais, plaukiau kalnų upe (raftinge) su dviviete baidare, sėkmingai įveikėm visus kalnų upės slenksčius, gavau adrenalino ir buvau žiauriai laiminga. Valgiau viską ko tik širdis geidė, nestabdžiau  laugh.gif Maudžiausi jūroj ir saikingai deginausi, nors dažniau būdavau po tentu, šokau vakarais.  Nerealiai gera kelionė buvo  thumbup.gif
Jei keliausi pabaigoje nėštumo, reiktų turėti gydytojo leidimą skristi lėktuvu (paprašo oro uoste), manęs grįžtant atgal jau paprašė (matyt per atostogas labai pilvas užaugo  nestuke.gif , kad pastebėjo, nes pirmyn skrendant neprašė ).
O gimus vaikučiui/-iams irgi kelionių neatsisakyčiau. Ypač faina keliauti su kūdikiais ir  leliais iki 1 metų, kol dar nepasidaro pasiutę išdykėliai, o tik guli nešynėj, vežimėlyje, bet apie visa tai yra visa tema prirašyta ŠTAI ČIA

Sėkmės kelionėse
vacation1.gif

labai idomus pasakojimas,Aureja thumbup.gif mes irgi planuojam uz poros savaiciu i Turkija (beleka).as irgi laukiuosi,kai vaziuosim bus tik 9 savaites.todel noreciau tavo patarimu,nes tikrai nenoriu guleti kaip tu sakai po palmemis ir svori auginti,o noriu aktyviai ilsetis bigsmile.gif
ar tikrai ten nepavojinga nesciai vaziuoti i ekskursijas? tuo paciu i Raftinga? dar domina deginimasis,kiek zinau besilaukiancioms degintis nelabai galima?kaip tau isejo pasideginti?
Atsakyti
QUOTE(jeteiko @ 2008 04 15, 12:38)
labai idomus pasakojimas,Aureja  thumbup.gif  mes irgi planuojam uz poros savaiciu i Turkija (beleka).as irgi laukiuosi,kai vaziuosim bus tik 9 savaites.todel noreciau tavo patarimu,nes tikrai nenoriu guleti kaip tu sakai po palmemis ir svori auginti,o noriu aktyviai ilsetis  bigsmile.gif
ar tikrai ten nepavojinga nesciai vaziuoti i ekskursijas? tuo paciu i Raftinga? dar domina deginimasis,kiek zinau besilaukiancioms degintis nelabai galima?kaip tau isejo pasideginti?



na i raftinga tai tikrai nepatarciau vaziuot kai esi nestuke.gif o dar ir nedaug savaiteliu. geriau jau ka ramiau pasirinkti, o del deginimosi tai daktarai nepataria nes vaisius gali perkaisti, nes kuno temperatura pakyla, cia panasiai kaip ir su vonia per silta.
Atsakyti
QUOTE(jeteiko @ 2008 04 15, 13:38)
labai idomus pasakojimas,Aureja  thumbup.gif  mes irgi planuojam uz poros savaiciu i Turkija (beleka).as irgi laukiuosi,kai vaziuosim bus tik 9 savaites.todel noreciau tavo patarimu,nes tikrai nenoriu guleti kaip tu sakai po palmemis ir svori auginti,o noriu aktyviai ilsetis  bigsmile.gif
ar tikrai ten nepavojinga nesciai vaziuoti i ekskursijas? tuo paciu i Raftinga? dar domina deginimasis,kiek zinau besilaukiancioms degintis nelabai galima?kaip tau isejo pasideginti?

degintis galima po skeciu ax.gif o del raftingo tai nepatarciau doh.gif verciau rinkits pasyvesnes eksursijas,vistik reiktu pasisaugot nestuke.gif cia mano nuomone rolleyes.gif
Atsakyti
Pagaliau, Ergo Lietuva mane nestuke.gif apdraude blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tafi @ 2008 04 22, 20:45)
Pagaliau, Ergo Lietuva mane  nestuke.gif  apdraude blush2.gif

thumbup.gif ir man reiks draudima pasidaryt. O ar Ergo palankesnis draudimas nei PZU?
Atsakyti
QUOTE(JAZZ @ 2008 04 23, 08:22)
thumbup.gif ir man reiks draudima pasidaryt. O ar Ergo palankesnis draudimas nei PZU?


Jazz, o kur jus ruosiates keliaut? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, esancios ir busimos mamytes.

prasau, jei galite padekite, kelione isigijom jau seniai, dar kai nebuvau pastojusi, o va isvykimas, jau kita savaite, kai man bus 5-6 savaites. Ar labai pavojinga skristi? Keliausim savaitelei i Turkija...
Atsakyti