Įkraunama...
Įkraunama...

Tibeto pieno, Indijos ryžių, arbatos ir kt. grybai

QUOTE(Bielvesta09 @ 2010 02 17, 00:41)
Keista, mano "kefyras" jokio bjauraus kvapo neturėjo ir kvapas ir skonis priminė įprastą parduotuvinį ,na  gal kiek rugštesnis buvo... Gal tu per ilgai rauginai? Perrugusi gerti negalima, kek pamenu. Aš asmeniškai nelaukiau kol rugpienis atsiskirs nuo dugno, kaip tik pasirodydavo oro burbuliukai arčiau stiklainio dugno, jau nukošdavau.
O dėl odos tikrai patariu, kreiptis dar pas kitą gydytoją.  Su dukrele kankinomes pusę metų, kol pagaliau nustatė kas jai buvo, jau visus įmanomus tepalus ir nuo alergijos ir nuo egzemos tepem, vonelės,dietos, vaistai ... doh.gif  Pasirodo kažkokį ORO grybelį parsivežem nuo jūros ... Kai tik paskyrė tinkama gydymą- po savaitės sveikas vaikas tapo.  thumbup.gif O jau gyvos vietos nebuvo, ne oda- gyva žaizda .Nenoriu ne prisiminti ...
Taigi, papildoma konsultacija nepakenks.



Na as is viso pieno produktu skonio ir kvapo nepakeliu, tai tas grybukas buvo ju visu aromatine virsune schmoll.gif Geriau ji kasdien tuo paciu laiku, tai nemanau, kad galejo perrugti unsure.gif Bet kuriuo atveju, daugiau jo negersiu, isgasdino kaip reikiant. Beje jau siandien ryte atsikeliau ir beveik nebera tu zaizdeliu, tai turbut ir nereiks eit pas kita gydytoja - neturesiu kuo skustis kai irodimai isgijo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(selme @ 2010 02 17, 17:23)
Na as is viso pieno produktu skonio ir kvapo nepakeliu, tai tas grybukas buvo ju visu aromatine virsune  schmoll.gif  Geriau ji kasdien tuo paciu laiku, tai nemanau, kad galejo perrugti  unsure.gif  Bet kuriuo atveju, daugiau jo negersiu, isgasdino kaip reikiant. Beje jau siandien ryte atsikeliau ir beveik nebera tu zaizdeliu, tai turbut ir nereiks eit pas kita gydytoja - neturesiu kuo skustis kai irodimai isgijo  biggrin.gif


Džiaugiosi , kad gydytoja klydo , o tu jau pasveikai thumbup.gif
Matyt tau iš tikrųjų visai netinka grybas schmoll.gif , reikia savo organizmo klausyti , geriau žino kas jam į naudą mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal adminas nesupyks, kad įdėsiu instrukciją dar kartelį 4u.gif

Tibeto pieno grybas

Pieno grybas buvo išvestas Tibete ir ilgai išliko Tibeto medicinos paslaptimi.
Į Europą, pasak legendos, jį atvežė lenkų profesorius, kuris 5 metus gyveno ir gydėsi Indijoje. Jis sirgo skrandžio ir kepenų vėžiu ir išsigydė Tibeto pieno grybu. Išvažiuojant, profesorius gavo jį dovanu.

Pieno grybo kefyro savybės:

Stiprina imuninę sistemą, didina organizmo tonusą
Normalizuoja medžiagų apykaitą (t.t. ir angliavandenių ), mažina antsvorį
Gydo skrandžio ir žarnyno ligas , tame tarpe ir opas, kadangi normalizuoja žarnyno mikroflorą, turi žaizdas gydančių savybių
Valo, detoksikuoja, jaunina organizmą
Gydo alergiją, sumažina arba visai panaikina organizmo alergines reakcijas
Turi dezinfekuojančių ir priešuždegiminių savybių
Skatina tulžies išsiskyrimą, nuima spazmus
Gydo širdies ligas, hipertoniją
Stabdo aterosklerozę (kraujagyslių kalkėjimą)
Didina lytinį aktyvumą
Gerina atmintį ir dėmesį
Stabdo vėžinių ląstelių augimą, sumažina gerybinius nuvykus
Gydo cukrinį diabetą ( kartu su insulinu vartoti draudžiama ! )
Vertinga kosmetinė priemonė

Sveiko pieno grybo kūnas yra baltos spalvos (pieno,varškės spalvos) ir būna 5-6 mm dydžio pradinėje augimo stadijoje ir 40-50 mm pabaigoje prieš dalijamasi.
Grybo prieaugį perduoti kitiems galima tik su vartojimo ir priežiūros instrukcija, kurį apsaugos grybą nuo žūties. Teisingai prižiūrimas grybas dovanos sveikatą ir gerą nuotaiką.
Atminkite, kad grybas yra gyvas organizmas, todėl jis turi kvėpuoti. Neuždenkite jo dangtelių ir nestatykite į šaldytuvą.


Vartojimo būdas:
Tibeto pieno grybo priežiūrai reikalingi : švarus stiklinis indas (stiklainis), medžiaginė arba popierinė servetėlė indui uždengti, švarus vanduo (grybui perplauti) ir pienas. Nenaudokite metalinių įrankių ar indų (išskyrus nerūdijantį plieną).
Du arbatinius šaukštelius pieno grybo užpilti 200-250 ml pieno kambario temperatūros ir palikti 24 val. Tinka bet koks pienas: karvių, ožkų, kumelių ir t.t., geriau normalaus arba padidinto riebumo. Tai reikia daryti 1 kartą per parą tuo pačiu laiku (geriau vakare) ir laikyti kambario temperatūroje. Pienas pilnai surūgsta per 17-20 val. Paruošto surauginto pieno (kefyro) paviršiuje atsiranda tirštas sluoksnis su grybo kūneliu, raugintas pienas atsiskiria nuo indo dugno.
Raugintą pieną perkošti per kiaurasamtį arba rietį. Likusį kiaurasamtyje grybą perplauti po šalto vandens srove, kad neliktu rauginto pieno likučių. Negalima jo plauti karštu vandeniu, nes grybas gali žūti.Grybą sudėti į švarų stiklinį indą ir vėl užpilti pienu. Grybą būtina praplauti ir užpilti šviežių pienu kasdien, kitaip jis neteks gydomųjų savybių, paruduos ir gali žūti.
Negalima gerti perrūgusi kefyrą (jį geriau naudokite vonelėms)
Nevartokite kefyro daugiau nei 700-800 ml per dieną
Kefyrą reikia vartoti nevalgius, po 200-250 ml., ne vėliau nei prieš 30-60 min. prieš miegą.

Pilnas gydymo kursas – 1 metai. Kefyrą reikia vartoti etapais: gerti 20 dienų, po to padaryti 10 dienų pertrauką ir vėl pakartoti 20 dienų kursą. Antrojo etapo laike griežtai draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus, trauktines, vaistus.
10 dienų pertraukos metu reikia prižiūrėti grybą ir toliau. Kefyrą šiuo laikotarpiu galima vartoti varškės gaminimui, kepti blynus, rankų ir veido odai valyti. Galima tepti skaudamas vietas – 6-8 kartus per dieną. Gydomąjį kefyrą galima vartoti žaizdoms,akies miežiui gydyti. Ant skaudamos vietos 30 min. palaikyti kefyre suvilgytą servetėlę arba bintą .
Taip pat galima naudoti spuogų ir inkštirų gydymui. Rekomenduojama kefyre suvilgytą bintą dėti kasdien ant švarios odos ir laikyti apie 20-30 min. Gydymo kursas- 1 savaitė.

Kurso pradžioje pirmomis 10-14 dienų gydomojo kefyro vartojimas intensyviai skatina žarnyno veiklą, žarnyne padidėja dujų kiekis, todėl nerekomenduojama vartoti kefyrą prieš darbą.
Padažnėja tuštinimasis, šlapimas patamsėja. Sergantys akmenlige gali patirti nemalonius pojūčius arba pajusti skausmą kepenų, inkstų, šonkaulių srityje. Po 12-14 dienų didėlė dalis toksinų ir šlakų pasišalina iš organizmo, organizmo reakcijos baigiasi, pagerėja savijauta, nuotaika ir bendras tonusas, vyrams didėja lytinis aktyvumas. Tada galima vartoti gydomąjį kefyrą jau kelis kartus per dieną.
Jeigu jūs išvykstate 2-3 dienoms, pripilkite į 3 l stiklainį pieno per puse atskiesto vandeniu ir įdėkite ten grybą. Grįžus galėsite naudoti šį kefyrą kojų vonelėms, kurios nuims nuovargį, sugydys žaizdeles ir sumažins prakaitavimą.

Vitaminų ir mineralų kiekis 100 gr kefyro :

A 0,04-0,12 mg (paros norma 1,5-2,mg)
B1 0,1 mg (p.n. 1,4 mg)
B2 0,15-0,3 mg (p.n. 1,5 mg)
B6 0,1 mg (p.n. 2 mg)
B12 0,5 mg (p.n. 3 mg)
Karotino 0,02-0,06
Niacino (PP) 1 mg (p.n. 18 mg)
Kalcio 120 mg (p.n. 800 mg)
Geležies 0,1-0,2 mg ( kuo pienas riebesnis,tuo geležies daugiau) (p.n. 0,5-2 mg)
Jodo 0,006 mg (p.n. 0,2 mg)
Cinko 0,4 mg (p.n. 15 mg) ( Be to kefyras padeda pasisavinti organizme jau esantį cinką)
Folio rūgšties 20 procentų daugiau nei piene, kuo riebesnis kefyras, tuo folio rūgšties daugiau.


Antsvorio mažinimas :

Gydomasis kefyras padeda atsikratyti antsvorio. Jis išskaido riebalus į paprastus junginius, kurie lengvai pasišalina iš organizmo natūraliu būdu. Tam kad sulieknėti reikia išgerti kelias stiklinės Tibeto kefyro per dieną 30 min. po valgio. Tai pat reikia 1-2 kartus per savaitę daryti iškrovos dienas . Iškrovos dienos meniu :
Pusryčiai- obuolys, stiklinė kefyro.
Priešpiečiai – kriaušė, obuolys, stiklinė kefyro.
Pietus – stiklinė kefyro su juodos duonos riekele
Vakarienė – obuolių ir kriaušių salotos aplietos kefyru
Prieš miegą – kefyras ir šaukštelis medaus.

Ši dieta vertinga tuo, kad svorio mažėjimas bus stabilus (apie 4 kg per mėnesį), kadangi normalizuojasi žarnyno darbas, sumažėja cholesterolio kiekis kraujyje, pagreitėja medžiagų apykaita ir stabilizuojasi hormonų svyravimai. Dėl to dietai pasibaigus svoris negrįžta.

Sėkmės drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaites patarkit,pradejau gerti grybuka pries pora savaiciu ir pradejo berti kakta(net kai buvau 14 niekad neberdavo)ar cia valosi organizmas ar tiesiog netinka grybukas?
Atsakyti
QUOTE(zuzis @ 2010 02 22, 19:57)
Mergaites patarkit,pradejau gerti grybuka pries pora savaiciu ir pradejo berti kakta(net kai buvau 14 niekad neberdavo)ar cia valosi organizmas ar tiesiog netinka grybukas?



as tai manau jog tau pradejo valytis organzimas, taip pat ir veido oda. Juk ji turi issivalyti nuo visokiu inkstiru ir kitokiu nesvarumu, o tai ir pradejo visos susikaupusios "siuksles" lysti lauk tau per kaktos oda.
As zinau, kad pirmomis savaitemis geriant Tibeto gryba, jis organizme pirmiausiai paūmina ta vieta, kurioje yra liga ar tai koks kitas negalavimas. Tuomet gali padideti skausmas ir pan. Kitaip tariant tas kefyras parodo kur organizme yra beda. Ir su laiku tas skausmas ima mazeti, nes liga palaipsniui yra isgydoma.
Taigi, manau, palauk. Gerk toliau o po 20 dienu gerimo, kada daroma 10dienu pertrauka, dar ir plauk veida su tuo kefyru. Turetu tikrai padeti smile.gif
Atsakyti
Kažin, ar tinka grybas vaikučiams... Kiek žinau, tik suaugę žmonės vartoja organizmo valymui ir sveikatai pagerinti. Gal neskubėkite , vaikučiams dažnai pasireiškia alergija maistui, skalbimo priemonėms , bet ir praeina po kiek laiko. Tik pradžiai organizmą reikia "nuraminti", nes daug jautriau reaguoja į bet kokį dirginimą (alergeną) ir jau nuo bet ko , atrodo, beria ...
Atsakyti
Aciu Bielvesta uz intrukcija dar karta, nes kol susirandi doh.gif , pieno grybuka turiu jau metai laiko, tik beda negeriu jo pagal taisykles ax.gif nes ten pries valgi geriant, arba vakare ir po to nieko, tai man sukelia rugsti, tai as ji geriau valgant doh.gif tai turbut is vis blogai dariau...

kazkuri forumiete rase apie vaiku alergija, tai sioj vietoj ikisiu trigrasi, kad prie visku alerginiu tyrimu, pravartu pasiziureti ar vaikas neturi kirminuku... nuo to gali buti irgi alergijos, kai kraujy rodo tu eozofilu padidejima berods taip vadinasi smile.gif
Atsakyti
deja mano vaikuti kirmelyciu neturi mes jau kiek imanoma atlikom visus trimus,ir nieko,o be to as ir nezadu jam duot po litra iskart isgert gali juk pora gurksniu paragaut jei bloges juk galima ir neduot ar ne taip??
Atsakyti
Evrema, gal dar pagalvokite prieš duodant vaikiukui grybo kefyro, labai sunku bus
vertinti, kaip vaiko organizmas reaguoja. Kitas dalykas, kai geria suaugęs žmogus, jis tikrai gali įvertinti, kas vyksta , kokios organizmo reakcijos ir t.t.
O jei vaikiuko buklė dar labiau pablogins tas kefyriukas? Juk iš pradžiu visos ligos paūmėja ... doh.gif
Čia tik mano pamąstymai, nes ko gero niekas dar nebandė vaikučiams jo duoti dėl išvardintų priežaščių g.gif

Atsakyti
Kaip ji issaugot jei prireikia kokiai 10 dienu isvaziuot? veztis su savim? biggrin.gif Siaip tai vezciausi tik ten jam deguones reikia, visokiu kitu patogumu ir juk neuzdarysi dangteliu. Nezinau nezinau... nezinociau kam palikt kas ji dar plaut sutiktu biggrin.gif Ka jus tokiu atveju darot?

O kai jis pasidaugina tai padideja? tai jei neatiduoti niekam jis ir toliau dideja? Kazka praleidau matyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(evrema @ 2010 02 23, 16:17)
deja mano vaikuti kirmelyciu neturi mes jau kiek imanoma atlikom visus trimus,ir nieko,o be to as ir nezadu jam duot po litra iskart isgert gali juk pora gurksniu paragaut jei bloges juk galima ir neduot ar ne taip??


Gal nuo paprasto kefyro pradėkite. Vis tik praeina kontrolę , man kažkaip saugiau atrodo ax.gif Čia yra straipsnis apie tai :
http://supermama.lt/.../view/3039/157/
Atsakyti
QUOTE(blueberryy @ 2010 02 23, 22:12)
O kai jis pasidaugina tai padideja? tai jei neatiduoti niekam jis ir toliau dideja?

kai grybas paaugs ir neturesi kam atiduoti tesiog mesk lauk dali
Atsakyti