Įkraunama...
Įkraunama...

Įdomios smulkmenos

Manau sie remeliai daryti is kartono kietenio ir aptraukti medziaga,na manau nera sudetinga jei moki siek tiek siuti.
Atsakyti
Turite namuose daug sagų? Panaudokite....

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Kukli dėžutė dovanėlei...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 15 gegužės 2009 - 13:49
wooow kokia superine tema atradau thumbup.gif Labiausiai patiko durys dekoruotos trafaretu pagalba ir dekupazu wub.gif Kaip tik musu durys tik gruntuotos, tai galvoju kaip jas reiks paskui idomiau nudazyt ar dar kazka padaryt g.gif Gal dar kas kokiu pasiulymu turit? Kazkaip nesinori tiesiog paimti dazus ir nudazyti viena spalva ax.gif
Atsakyti
gal galit padėti ,kaip pasidaryti tuos kampuoliukus blush-anim-cl.gif niekaip nesuvokiu blush-anim-cl.gif
user posted image
Atsakyti
Atėjūne, labai paprasta kaip ir parodyta. Išsikerpi norimo pločio skritulį su skyle per vidurį iš kartono, sunki suki siūlą per jį, galą siūlo su adata prakiši po tuo siūlu susuktu ties viduriuku, suriši kaip per visą perkiši stipriai, ir tada jau apkerpi kraštus ir pasileis.
Atsakyti
[quote=knielita,2009 08 01, 16:00]
Neradau doh.gif Perejau baze, bet tik pakraipe galva isgirdusios ko ieskau blink.gif Man siule oazes, bet ji nelaikytu tokio svorio schmoll.gif

Va mano dar keli medeliai
Dovanos mociutems
Dovanos krikstateviams
O cia dickiui musu mini saldainiu medelis bus gimtadienio proga vietoj geliu smile.gif


Na ir nuostabus medeliai 4u.gif thumbup.gif wub.gif !!! Saunuole!!! Isivaizduoju, kiek reikia kantrybes juos padaryt. Labai noreciau ismokt tokius daryt blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 08 01, 17:37)
vajeeej kokie nuostabaus grozio Jusu medeliai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Net sirdis apsala i juos beziurint  bigsmile.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

O man neiseina tie burbuliukai sad.gif kiek seniau esu bandzius, nepavykdavo...


Kamuoliukai nesudetingi, issikirpus vienodus skrituliukus juos sudeti ir varstyti juos siulais, norint kad kamuoliukai butu pilnesni reikia kaip galima didesne padaryti skylute esancia apskritimu viduryje ir vinioti siulus tol, kol pilnai pasidengia ir beveik nelieka skylutes. O tada tarp dvieju apskritimu perkirpti siulus ir perkipus ta vieta apvynioti siulu ir suverzus suristi. Belieka pataisyti kamuoliuko forma ir viskas ax.gif Tikiuosi, nors kiek padejau ax.gif
Papildyta:
[quote=rimute7,2009 08 01, 15:11]
[quote=knielita,2009 08 01, 16:00]
Neradau doh.gif Perejau baze, bet tik pakraipe galva isgirdusios ko ieskau blink.gif Man siule oazes, bet ji nelaikytu tokio svorio schmoll.gif

Va mano dar keli medeliai
Dovanos mociutems
Dovanos krikstateviams
O cia dickiui musu mini saldainiu medelis bus gimtadienio proga vietoj geliu smile.gif
Na ir nuostabus medeliai 4u.gif thumbup.gif wub.gif !!! Saunuole!!! Isivaizduoju, kiek reikia kantrybes juos padaryt. Labai noreciau ismokt tokius daryt blush2.gif .
[/quote]

blush2.gif Kantrybes daug nereikia, gana greitai vyksta darbas kai turi viska pasiruosus. Svarbiausia stabiliai itvirtinti pagaliuka vazone ir tada uzmauti burbula. As jo neradau pirkti tai meistrauju pati, paruosiamieji darbai reikalauja daugiau darbo nei malonioji dalis mirksiukas.gif medzio aprengimas ir puosimas 4u.gif O ir sudetinga nera kaip atrodo is pirmo zvilgsnio 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kaip pasigaminti štai tokią dailią vaisinę iš plastikinio butelio: bigsmile.gif
user posted image
http://picasaweb.goo...801373127562594

Dailios pagalvėlės ir puikios dekoracijos ant užuolaidų thumbup.gif :
http://picasaweb.goo...BOLETADETECIDO#
Siūlau pasidairinėti ir po kitus albumėlius- ten baisiai daug visokių grožių yra thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurvite: 06 rugpjūčio 2009 - 21:22
Idėja nuotraukų, vaikų piešinių ir pan. pakabinimui
user posted image
Atsakyti
o man norėtųsi su minimaliom išlaidom atnaujinti vaikų kambario duris unsure.gif dekupažinti nesu bandžiusi, o be to ir pinigėlių man rods reiktų nemažai kai neturi jokių priemonių tam reikalui g.gif kas dar...... trafaretai ?
gal dar ką patarsit blush2.gif durys senos, baltos spalvos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 09 18, 17:34)
o man norėtųsi  su minimaliom išlaidom atnaujinti vaikų kambario duris  unsure.gif  dekupažinti nesu bandžiusi, o be to ir pinigėlių man rods reiktų nemažai kai neturi jokių priemonių tam reikalui  g.gif  kas dar...... trafaretai ?
gal dar ką patarsit  blush2.gif durys senos, baltos spalvos  doh.gif


pigiausia, manau, perdazyti, o dekupazint daug nekainuoja: serveteles+ lakas, lipalas
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 09 18, 17:34)
o man norėtųsi  su minimaliom išlaidom atnaujinti vaikų kambario duris  unsure.gif  dekupažinti nesu bandžiusi, o be to ir pinigėlių man rods reiktų nemažai kai neturi jokių priemonių tam reikalui  g.gif  kas dar...... trafaretai ?
gal dar ką patarsit  blush2.gif durys senos, baltos spalvos  doh.gif


Būna visokių lipdukų, prilipdomų daikčiukų ( drugelių, pelyčių, boružėlių gal dar kokių yra ) , žinoma pirma perdažyti, rankeną gal pakeisti ir kažką ant jų padaryti... arba dekupažą naudoti 4u.gif
Atsakyti