Įkraunama...
Įkraunama...

Įdomios smulkmenos

Įdomus laikrodis:
user posted image

O čia įdomūs šviestuvai virtuvėje. Pgalvojau, kad visai neblogai išeitų nudažius spalvotai kokius stiklainius ir taip pakabinus su lempom lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=Pasiklydusi,2008 03 26, 16:20]

user posted image

tikiuos gerai nuorodas i nuotraukas istryniau smile.gif visokiu grozybiu cia smile.gif super jus 4u.gif

idomu butu issiaiskinti kaip tokias nuostabias duris padaryt smile.gif gal kas bandet taip atnaujint savas?
Atsakyti
[quote=Roisin,2008 05 21, 22:06]
[quote=Pasiklydusi,2008 03 26, 16:20]

user posted image

tikiuos gerai nuorodas i nuotraukas istryniau smile.gif visokiu grozybiu cia smile.gif super jus 4u.gif

idomu butu issiaiskinti kaip tokias nuostabias duris padaryt smile.gif gal kas bandet taip atnaujint savas?
[/quote]


gal cia irgi dekupazas? smile.gif

Lachese, gal galetum skenuota kopija mailu atsiust zurnalo straipsnio? esu ne Lietuvoje, niekaip neiseitu rast zurnalo sad.gif buciau labi dekinga siatranslations@gmail.com wink.gif
Atsakyti
man atrodo, kad čia daugiau naudoti trafaretai...na, ir truputis dekupažo mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Roisin @ 2008 05 21, 21:06)
idomu butu issiaiskinti kaip tokias nuostabias duris padaryt smile.gif gal kas bandet taip atnaujint savas?


Čia panaudoti trafaretai ir dekupažo bei marmuravimo efektas (su kempinėle) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 22 gegužės 2008 - 08:48
as galvoju stala pasidaryt panasiai... pas mane toks medinis didelis, tai vietoj staltieses sakiau jau kai galvosim mest lauk teks dekupazuot, bet kuo padegt kad neapsilaupytu... man kazkaip dekoratyviai tas ekupazas atrodo...
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2009 01 09, 14:37)
as galvoju stala pasidaryt panasiai... pas mane toks medinis didelis, tai vietoj staltieses sakiau jau kai galvosim mest lauk teks dekupazuot, bet kuo padegt kad neapsilaupytu... man kazkaip dekoratyviai tas ekupazas atrodo...

Palakuot mirksiukas.gif Galima ir keliais sluoksniais
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
labukas... 4u.gif
cia maciau kazkuri buvo imetusi saldainiu medi? gal kuri zinote kaip toki pasidaryti? blush2.gif
Atsakyti
Labuka visoms mamytėms, smile.gif tėveliams ir šiaip lankytojoms šio puslapio, jei jus domina įvairūs namų gamybos meniniai darbeliai, norite originalios dovanos savo dukrytei, sūneliui, ar vyrui, apsilankykite šioje svetainėje, teikite savo pasiūlymus, pageidavimus ir rinkitės dovanėles smile.gif www.artvaidilute.lt
Atsakyti
super tema thumbup.gif nezinau ar kas jau rode sia ideja? 4u.gif
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas Indriukas: 21 kovo 2009 - 17:33
Labiausiai patiko tie paukštukai ir žiedai. Jei dar būtų spalvoti, tai tikrai pavasarišką nuotaiką keltų rolleyes.gif O tokioj virtuvėj, kokia paskutinėj foto, tai ilgai neištverčiau doh.gif Tokia tik kokiuose "sužvaigždėjusiuose" namuose gali būti(vaje, koks nuvalkiotas jau tas žodis "žvaigždė" wacko.gif, bet kitokio pakaitalo šiuo atveju nerandu doh.gif ) doh.gif Ir šiaip, tai tik trumpalaikis dalykas, tokios spintelės- ne 10-mečiui kokiam schmoll.gif doh.gif
Atsakyti