Įkraunama...
Įkraunama...

Įdomios smulkmenos

Pasiklydusin aciu labai as irgi geru ideju radau labai patiko tas remelis suikabinti raktams, patiko labai katinas , patiko labai tas remelis su vazele. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Evanescene @ 2008 03 25, 19:41)



Tikrai taip bigsmile.gif drinks_cheers.gif jų puslapis: www.schetelig.lt
Atsakyti
QUOTE
Oi, kokių gražių ir gerų idėjų pridėjai


QUOTE
Nu labai fainų idėjų radau   thumbup.gif

ačiū  4u.gif


QUOTE
Pasiklydusin aciu labai as irgi geru ideju radau labai patiko tas remelis suikabinti raktams, patiko labai katinas , patiko labai tas remelis su vazele.  wub.gif


Nėra už ką. 4u.gif
Dar radau nuotraukyčių įvairių, sutvarkysiu ir galėsiu įmesti. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasiklydusi: 26 kovo 2008 - 14:55
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image






Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif ax.gif wub.gif thumbup.gif pasiklydusi, dieve kaip gražu.... labai norėčiau išmokti tavo meno... labai labai noriu išmokti taip puošti savo namus...
Atsakyti
man ta kopeteliu tipo lentyna nerealiai grazi thumbup.gif clap_1.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neužmirštuolė @ 2008 03 26, 18:13)
4u.gif  ax.gif  wub.gif  thumbup.gif pasiklydusi, dieve kaip gražu.... labai norėčiau išmokti tavo meno... labai labai noriu išmokti taip puošti savo namus...


4u.gif Na, čia nėra mano darytas menas, tiesiog daug visko prisirinkau iš forumų, sutvarkiau ir sudėjau čia. rolleyes.gif Taaip norėčiau mokėti daryti tokias grožybes. wub.gif wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Pasiklydusi @ 2008 03 26, 19:04)
4u.gif  Na, čia nėra mano darytas menas, tiesiog daug visko prisirinkau iš forumų, sutvarkiau ir sudėjau čia.  rolleyes.gif  Taaip norėčiau mokėti daryti tokias grožybes.  wub.gif  wub.gif

jei rasi ka idomaus dar sumesk cia tikrai manau kelom idejom pasinaudotume ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 26 kovo 2008 - 17:22
Pasiklydusi, rodos, vartau savo pacios sudeta ideju albuma..turbut 90% issisaugojus is anskciau thumbup.gif
Pabandysiu sumest, ko nepastebejau ax.gif
user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image

user posted image

user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Man labaiausiai patiko sienos gėlytėmsi dažytos, biaju, kad vyars manęs nebesupras nuo mano rankdarbių...
Atsakyti
Turbo_duracka - labai dailūs darbeliai, ir kaip aš juos praleidau. thumbup.gif wub.gif

saldainia - tos gėlytės ir man patiko. bigsmile.gif

Va dar kelios foto, čia nėra vien tik rankdarbiai, bet manau galima nusižiūrėti gražių detalių. ax.gif wub.gif
Nuotraukos iš paauglių kambarių skyrelio biggrin.gif Bet gal kam patiks...


user posted image user posted image

user posted image user posted image


O čia iš floristikos meno. Man labai patiko, todėl irgi įmesiu. ax.gif

user posted image
Atsakyti
jega man patiko tos 2 pirmos fotkes. jega maciau dar kazkuriame zurnale KAIP IS PALECIU ANT KURIU DEDASI IVAIRIOS PREKES PADARYTAS STALAS ten juros tematika jega atrodo.
o obuoliukas jau akzkur matytas biggrin.gif labai graziai atrodo
Atsakyti