Įkraunama...
Įkraunama...

Įdomios smulkmenos

galbut jau senai lankeisi lietuvoj, nes manau lietuvoj irgi rinka pakankamai uzpildyta, tik reikia zinot konori o yra visko...galbut kaina lietuviska kandziojas, bet negalima skustis pasiula...sisip lietuvoj kainos apskritai labai dideles palyginimui dirbdama airijoje per diena galedavau uzsidirbt kvepalu pvz lanvin, dior, ar pan. pavalgyt, papramogaut ir zinojau kad nuoma sumokesiu ir komunalinius mokescius...o lietuvoj pamaciau kad norint nusipirkt kvepalus per diena ju neuzdirbsi-reikai jau taupyt
Atsakyti
Vika,tikrai Lietuvoje NĖRA ,aš visą vasarą buvau Jav,o dabar namie LT,tai nepalyginsi,kiek ten visko paprastučio ir mielo,tikrai sutinku su Rugegėle thumbup.gif ten tokios parduotuvės kaip akropolis vien smulkmenėlėm skirtos,o kur dar rankdarbių priemonių pasiūla,ateini ir miršti nuo vaizdų,kiek visko,ir nežinai,ką griebti....
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2007 11 27, 01:21)
Vika,tikrai Lietuvoje NĖRA ,aš visą vasarą buvau Jav,o dabar namie LT,tai nepalyginsi,kiek ten visko paprastučio ir mielo,tikrai sutinku su Rugegėle  thumbup.gif  ten tokios parduotuvės kaip akropolis vien smulkmenėlėm skirtos,o kur dar rankdarbių priemonių pasiūla,ateini ir miršti nuo vaizdų,kiek visko,ir nežinai,ką griebti....



Vadinasi nezinai kur zuvingos vietos biggrin.gif

Nes interjero ivairiausiu detaliu ir daiktu yra daug kur ir labai smagiu...reikia tik moketi juos pastebeti smile.gif
Atsakyti



Labai grazus darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sniega1: 27 lapkričio 2007 - 12:23
nejuokaukit merginos, visas deco parduotuves žinau,... mano toks mokslas ir darbas ,tikrai labai maža pasiūla. Užtektų ir IKEA turėti Lietuvoje iš karto prasiplėstų akiratis.Manau kalbame apie visiems prieinamas mielas smulkmenas ,o ne vienetinius dizainerių daiktus...
Atsakyti
Labai fainu smulkmenu cia yra. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenLady @ 2007 11 27, 12:24)
Vadinasi nezinai kur zuvingos vietos biggrin.gif

Nes interjero ivairiausiu detaliu ir daiktu yra daug kur ir labai smagiu...reikia tik moketi juos pastebeti smile.gif

Jeigu reikia ieskoti, tai kokia cia pasiula.Lietuvio mada - ,,as protingesnis, as randu , o tu ne''. Lyg tai nebutu ir taip gyvenime tu ieskojimu. Dar nepamirsot tarybiniu laiku?
Cia - JAV nereikia ieskoti, o tie daiktai tiek mieli, kad tiesiog prasosi nuperkami.
Atsakyti
Kai visur visko perkista ir prasosi tiesiog pirkti.Tai ir jau krastutinumas.daiktas praranda savo paslaptinguma.ir jis nebe toks mielas ,kaip kad surastas kazkur kamputyje.
As gyvenu ir ne Lt,ir cia pasirinkimas nemazas,bet nekeliu tos salies i dausas.Nes Lt tikrai gali rasti tokiu dalyku kur kitur ne su ziburiu nera.
Atsakyti
gražu, labai fainių dalykų mačiau, smile.gif
Atsakyti
Net jei ir nėra didelio pasirinkimo pas mus, juk pačios tai galime pasigaminti bigsmile.gif thumbup.gif O priežastis, kodėl daug ko nėra- tiesiog pas mus rinka daugeliui prekių yra per maža, tad nelabai ir apsimoka, tuo lab kad reikia mūsų klientą pripratinti prie naujovių, doh.gif doh.gif doh.gif kas reikalauja tiek laiko, tiek finansų... ax.gif
Atsakyti
nusprendziau pasidekoruoti vazona
http://public.fotki....-/pb010001.html
kadangi turiu 2 afrikeites satuleles tai manau vazonas nepamaisys toks biggrin.gif
Atsakyti
Senai pamiršta tema 4u.gif

Papuošiau sieną tarp dviejų kambarių - praėjimą į miegamąjį smile.gif

user posted image
Atsakyti