Įkraunama...
Įkraunama...

Įdomios smulkmenos

QUOTE(justess22 @ 2007 09 06, 20:50)
tas laikrodukas buvo pirktas JYSK parduotuvej, o tada palikau tik medini pagrinda, skaicius nuvaliau ir padailinau as ji taip, kaip norejosi...bet tokiu laikroduku jau seniai nera prekyboje...

gal kas pazistat koki staliu, kuris apsiimtu pagaminti man tuos medinus pagrindus???
Jei zinot, parasykit man AZ - busiu be galo dekinga...ir neliksiu skolinga  4u.gif


O padėkliukai, lentutės pjaustymui šitoj vietoj tau netiktų? Man atrodo, kad yra tokių pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adiva @ 2007 09 11, 13:28)
O padėkliukai, lentutės pjaustymui šitoj vietoj tau netiktų? Man atrodo, kad yra tokių pirkti  mirksiukas.gif

aga
buna apvaliu lentuciu grynu mediniu ir gal 2 cm storio
Atsakyti
Ačiū, merginos, už rūpestėlį ir pagalbą 4u.gif bet ten yra sudetingesne konstrukcija, nei tik apvali lentutė...reiktų dar ten staliui padirbėti g.gif na, tai nieks stalių jokių nepažįstat??? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 09 11, 13:58)
Ačiū, merginos, už rūpestėlį ir pagalbą 4u.gif bet ten yra sudetingesne konstrukcija, nei tik apvali lentutė...reiktų dar ten staliui padirbėti g.gif na, tai nieks stalių jokių nepažįstat??? lotuliukas.gif

zinau kelis, bet jie smulkmenom net neusiima
nes neapsimoka mat jiem
nes vienas tokis net neapsiema vienos spintutes paprastos medines padaryt, visi turi didelius uzsakymu
tai net nenori terliotis su mazmoziais ir menininkiu idejas igyvendint verysad.gif doh.gif
Atsakyti
vat vat...aš irgi su ta pačia problema susiduriu...visiems užsakymų per akis, nieks net nenori į kalbas leistis verysad.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 09 11, 14:32)
vat vat...aš irgi su ta pačia problema susiduriu...visiems užsakymų per akis, nieks net nenori į kalbas leistis verysad.gif  schmoll.gif



vienintelis dalykas, laukti tau Kaziuko mugės, o po to gaudyti meistrus, kurie tokias smulkmenas daro ir tartis su jais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2007 09 11, 15:01)
vienintelis dalykas, laukti tau Kaziuko mugės, o po to gaudyti meistrus, kurie tokias smulkmenas daro ir tartis su jais  mirksiukas.gif

arba vaiksioti po turgelius ir medzioti senukus kurie pardavineja paprastus paciu gamintus medinius saukstus arba menteles ( kazkada vaikystej pamenu tokiu daug budavo...)
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 09 11, 15:12)
arba vaiksioti po turgelius ir medzioti senukus kurie pardavineja paprastus paciu gamintus medinius saukstus arba menteles ( kazkada vaikystej pamenu tokiu daug budavo...)


Vln, Kalvarijų turgelį vis dar tebevaikšto biggrin.gif , prisikabinęs ant savęs tokį dėklą su įvairiais šaukštais, peiliais, mentelėmis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2007 09 11, 15:14)
Vln, Kalvarijų turgelį vis dar tebevaikšto  biggrin.gif , prisikabinęs ant savęs tokį dėklą su įvairiais šaukštais, peiliais, mentelėmis  mirksiukas.gif

g.gif reiks tada kad ten nulekt ir paziuret, idomu ka zmogelis pasakytu gaves toki klausyma....
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 09 11, 16:24)
g.gif reiks tada kad ten nulekt ir paziuret, idomu ka zmogelis pasakytu gaves toki klausyma....



o gal ir neatsisakytu zmogelis, vis i kisene o ne is kisenes uz darbus ... mirksiukas.gif
Atsakyti
Su tais liaudies meistriukais gal ir geras sumanymas, bet mano manymu, jie visus tuos saukstus rankomis drozia...o man reikia, kad zmogus stakles turetu, nes ne taip ten paprasta viskas, kaip gali pasirodyti is pirmo zvilgsnio mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesuprantu vieno dalyko, kodel verslininkai neatveza i Lietuva tokiu dalyku kaip -torseru ,paveikslu ir siaip visokiu smulkiu grozybiu kurie sukuria namu jaukuma cia JAV. Tiek cia visko pilna ir taip gali jaukiai susitvarkyti namus...., bet deja amerikieciams cia ne tai nerupi .Jie ziuri tik kaip pilvus prikimsti. o as kai turesiu savo namus butinai tai padarysiu.
Atsakyti