Įkraunama...
Įkraunama...

Įdomios smulkmenos

QUOTE(VaNilline @ 2007 09 04, 14:15)
neatsimenu kur sita foto radau,gal cia pat supermamuose,atsiprasau jei kartosiuos
user posted image


Viena siena kažko panašaus jau laukio o dideliam name sienų daug tik kad idėjų nelabai ra, bandsiu google ką nors paieškoti originalesnio smile.gif
Atsakyti
Koks grazus Justes padarytas laikrodis swoon.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erickaamerika @ 2007 09 05, 15:13)
labai grazus visi darbeliai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

QUOTE(Saldainė @ 2007 09 05, 22:22)
Koks grazus Justes padarytas laikrodis  swoon.gif  thumbup.gif  wub.gif

dekui 4u.gif as jau ir pamirsau, kad kazkada cia foto ikelus buvau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2007 08 25, 13:57)
Aha tu kalbi apie kanceliarinius, tie kur naudojami magnetinėms lentoms, lapams prispausti. Jie yra aplieti plastmase. Tokių nusipirkau, bet kol nudraskiau tą plastmasę  doh.gif  Man reikalingi pliki metalai. Nu bet jau šviečiasi tolumoj atomazga, pajungiau visą savo pažinčių banką  smile.gif  Jei pavyks, galėsiu pasidalinti info.

paprastu [liku manau kad pirkti tikrai negausi, gi jie bus ne placijai visuomenei skirti

is pradziu as naudojau ir pirkau senukuo tokias detales su magnetuku viduj skirtus durelem

dabar perku AN OFFICE atrodo vadinasi internetu uzsisakau bet kur vietoj yra pvz Vilniuj tai paskambinau persiunciau pinigelius ir pati nuvaziavau atsiimti - tada nera siuntimo islaidu ir pas juos dabar akcija ir uz 10 magnetuku apie 4 lt su centais
senukuose jie brangesni ten pakuote po 10 vnt

bet kad nuimt plastmase tai nera sunku, uzkisu peili ir vsio - viskas ciki, kai kuriuos dar pagramdau, bet visai gerai man mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 05 rugsėjo 2007 - 22:11
cia galima isigyti magnetuku
http://www.dolovija....p?f1=745&f2=618
ir cia, tik truputi brangiau
http://www.office1.l...mp;changelang=2 tik biski brangiau
Atsakyti
QUOTE(Dangviva @ 2007 09 06, 09:15)
cia galima isigyti magnetuku
http://www.dolovija....p?f1=745&f2=618
ir cia, tik truputi brangiau
http://www.office1.l...mp;changelang=2 tik biski brangiau

pagal pirma nuoroda net pigiau nei AN offce thumbup.gif thumbup.gif
reiks pirkti biggrin.gif:D:D:D
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 09 06, 10:09)
pagal pirma nuoroda net pigiau nei AN offce  thumbup.gif  thumbup.gif
reiks pirkti biggrin.gif:D:D:D

smagu pagelbeti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 09 05, 22:54)
dekui 4u.gif as jau ir pamirsau, kad kazkada cia foto ikelus buvau blush2.gif

laikrodis labai gražus wub.gif , o kur tokių būtų galima įsigyti?? ar čia vienetinis atradimas cool.gif ??
Atsakyti
QUOTE(_agnute_ @ 2007 09 06, 22:14)
laikrodis labai gražus wub.gif , o kur tokių būtų galima įsigyti?? ar čia vienetinis atradimas cool.gif ??

tas laikrodukas buvo pirktas JYSK parduotuvej, o tada palikau tik medini pagrinda, skaicius nuvaliau ir padailinau as ji taip, kaip norejosi...bet tokiu laikroduku jau seniai nera prekyboje...

gal kas pazistat koki staliu, kuris apsiimtu pagaminti man tuos medinus pagrindus???
Jei zinot, parasykit man AZ - busiu be galo dekinga...ir neliksiu skolinga 4u.gif
Atsakyti

man syki nagams panizus ir neturint aplink jokiu zaliavu (cia kaip sriubos viriams is kirvio, na taip liaudis sako unsure.gif ), isejo tokis dalykelis:
user posted image
reikia tik kruopu, makaronu ir dazu susirasti mirksiukas.gif ax.gif smagiai atgaivina kambari, o draugai suzinoje ka veiki su maistu darys taip: swoon.gif rolleyes.gif
Atsakyti
nu ir fainai cia sumastei thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(domcius @ 2007 09 10, 21:07)
man syki nagams panizus ir neturint aplink jokiu zaliavu (cia kaip sriubos viriams is kirvio, na taip liaudis sako  unsure.gif ), isejo tokis dalykelis:
reikia tik kruopu, makaronu ir dazu susirasti  mirksiukas.gif  ax.gif  smagiai atgaivina kambari, o draugai suzinoje ka veiki su maistu darys taip:  swoon.gif  rolleyes.gif


nu tikrai labai originalu, ir labai tinkamas akcentas papuosimui i virtuve thumbup.gif
Atsakyti