Įkraunama...
Įkraunama...

Įdomios smulkmenos

Gal kas susidūrėte su magnetukų gamyba? Kur rasti tų pačių magnetėlių?
Atsakyti
Teko ieškoti magnetėlių PC "Pasidaryk pats ", bet jei turėjo tik tokius paruoštukus baldams (uždarymo mechanizmuose)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 12 rugpjūčio 2007 - 18:28
QUOTE(Jūružė @ 2007 08 12, 18:51)
Gal kas susidūrėte su magnetukų gamyba? Kur rasti tų pačių magnetėlių?


As gaminau is modelino magnetukus ant saldytuvo. Tai tiesiog nuejau i Senukus ir nusipirkau paprastu magnetuku kuriais ant magnetines lentos kanors prilipina ir ant ju formavau viska. Laiko thumbup.gif
Atsakyti
Išmaišiau šiandien ir Senukus ir Atsenala Klaipėdoj. Ieškojau marnetukų. Niekur neradau, pardavėjai žiūrėjo išpūtę akis ir sakė, kad aš pirma to prašanti. Nežinau, gal reiks ryt į kokią baldų gamybos įmonę kreiptis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2007 08 20, 20:10)
Išmaišiau šiandien ir Senukus ir Atsenala Klaipėdoj. Ieškojau marnetukų. Niekur neradau, pardavėjai žiūrėjo išpūtę akis ir sakė, kad aš pirma to prašanti. Nežinau, gal reiks ryt į kokią baldų gamybos įmonę kreiptis  verysad.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif tie pardavejai,rankdarbiu megejas pastoviai i nevilti ivaro smile.gif nu netikiu,kad nera tokiu dalyku senukuose tongue.gif
Atsakyti
na, pvz. mama_gulbė sakė perka pačius pigiausius šaldytuvo magnetukus ir juos sulaužo. Tada savo daro ax.gif
Atsakyti
Tikrai mačiau pirkti magnetukų Kaune, Draugystės g. "Senukuose". Reikia ieškoti pirmam aukšte, prie tvirtinimo detalių, baldų furnitūros (kur visokias rankenėles pardavinėja).
Atsakyti
Tai vat kad Kaune verysad.gif Klaipėdos senukai labai skurdūs. Reiks giminaičius įpareigoti tikriausiai. Aš šiandien Dizaino centre buvau, irgi ne ką pešiau. Nusipirkau kanceliarinių magnetukų (per brangūs didesniam kiekiui) ir mačiau magnetinės plėvelės, bet ji nelabai laiko didesnį svorį.
Tiesa internete radau Šveicarų aklieji gamina ir parduoda, kaina labai priimtina, bet atsiiųsti kainuoja apie 20 Eur ir dar kiek pavedimas tarptautinis kainuos. Tai savikaina išauga ganėtinai.
Atsakyti
Paskambinau į Senukus Kaune. Sakė magnetai tik įmontuoti į tuos durelių užraktukus. Tai negi jūs ardėt, kas pirkot? Ar radot neįmontuotų, "plikų" metaliukų.
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2007 08 21, 18:54)
Paskambinau į Senukus Kaune. Sakė magnetai tik įmontuoti į tuos durelių užraktukus. Tai negi jūs ardėt, kas pirkot? Ar radot neįmontuotų, "plikų" metaliukų.


neardykit tik baldu lotuliukas.gif Siandien Tauragej "Senukuose" buvau tai net cia yra tu magnetu smile.gif Jie prie kanceliariniu prekiu buna, tokie spalvoti smile.gif Dabar "Senukuose" berods 50 % nuolaida kanceliarinems tai is vis papigiai turetum gauti smile.gif Niu znok jei artimiausiu laiku nerasi nufotkinsiu atsiusiu prie progos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenLady @ 2007 08 24, 17:27)
neardykit tik baldu  lotuliukas.gif Siandien Tauragej "Senukuose" buvau tai net cia yra tu magnetu smile.gif Jie prie kanceliariniu prekiu buna, tokie spalvoti smile.gif Dabar "Senukuose" berods 50 % nuolaida kanceliarinems tai is vis papigiai turetum gauti smile.gif Niu znok jei artimiausiu laiku nerasi nufotkinsiu atsiusiu prie progos smile.gif


Aha tu kalbi apie kanceliarinius, tie kur naudojami magnetinėms lentoms, lapams prispausti. Jie yra aplieti plastmase. Tokių nusipirkau, bet kol nudraskiau tą plastmasę doh.gif Man reikalingi pliki metalai. Nu bet jau šviečiasi tolumoj atomazga, pajungiau visą savo pažinčių banką smile.gif Jei pavyks, galėsiu pasidalinti info.
Atsakyti
Labutis:) Labai gražiai visos mamytės savo namus puošiat. Man rankdarbiai visokie irgi patinka. Štai norėčiau kilpinių kilimėlių pasidaryti. Tokių kilpine adata gaminamų: adata badoma į medžiagą, o kitoje jos pusėje kilpelės lieka. Ieškojau daugelyje rankdarbių prekių parduotuvių, tačiau niekur tos kilpinės adatos neturi. Gal kuri žinotumėt kur tokią kilpinę adatą galima gauti???
Atsakyti