Įkraunama...
Įkraunama...

Įdomios smulkmenos

QUOTE(frederica @ 2007 04 12, 13:01)
sudedu savo papiešiojimus lotuliukas.gif dažais stiklui


o cia profesional stiklo dazai, ar tie glass deco kur buna pirkti vaiku zaislu parduotuvese g.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 04 12, 17:53)
o cia profesional stiklo dazai, ar tie glass deco kur buna pirkti vaiku zaislu parduotuvese  g.gif

profesional,perku dailės reikmenų pard., buteliukas ~10 lt.,kontūrai irgi ~ 10lt., brangokai gaunasi...užtai ir piešinėliai visi vienodos spslvos lotuliukas.gif
Atsakyti
Jusu darbeliai neraelus bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
QUOTE(raganaite2005 @ 2007 04 12, 11:49)
Laba, LABAI LABAI ACIU uz nuorodas mambu jau prisiziurejau tai akys apraibo  smile.gif  kokiu grozybiu radau tik imk ir daryk viska  biggrin.gif  dar karta aciu  thumbup.gif


Ner uz ka mirksiukas.gif

Atsakyti
Trumpai
user posted image
Atsakyti
Irmulia,grazus medelis 4u.gif
Idomu kaip ten tuos pistaciju lukstus prilibdyt sitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(mambu @ 2007 04 22, 23:49)
Irmulia,grazus medelis 4u.gif
Idomu kaip ten tuos pistaciju lukstus prilibdyt sitaip g.gif



greičiausiai jie pritvirtinti su kokiais klijais pvz. karštais prie pvz. plastikinio burbulo
Atsakyti
Aš tokio tipo medį esu padarius tik iš saldainių 4u.gif
Pasistengsiu atnešti ryt nuotrauką, pasirodo darbe ištryniau unsure.gif

O klyjavau su karštais klyjais ant eglutės žaisliuko, o tas atsikišimas kur įveriamas siūlas pakabinimui, nupjoviau ir liko skylė į kurią užsimovė medinis kotas. Gavosi labai greit ir paprasta. thumbup.gif
Aš tą medį savo brolienei padovanojau, jai patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaI @ 2007 04 23, 08:33)
Aš tokio tipo medį esu padarius tik iš saldainių  4u.gif
Pasistengsiu atnešti ryt nuotrauką, pasirodo darbe ištryniau  unsure.gif

O klyjavau su karštais klyjais ant eglutės žaisliuko, o tas atsikišimas kur įveriamas siūlas pakabinimui, nupjoviau ir liko skylė į kurią užsimovė medinis kotas.  Gavosi labai greit ir paprasta.  thumbup.gif
Aš tą medį savo brolienei padovanojau, jai patiko  4u.gif



clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 04 12, 14:57)
dažais šilkui ir tekstileiuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

suzavejo sachmatu lenta,puikus darbas ir nuostabi dovana!letai virstu drakonu,visko,ka cia pamatau, noriu noriu noriu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(justess22 @ 2007 04 12, 14:05)
na, ir cia savo pakabele savo ikeliu ax.gif

user posted image

geriau jau daug pakabeliu ikeltumet ir i mano spinta,zinoma biggrin.gif ,ir vel, noriu! blush2.gif
Atsakyti
fredericos darbai visi pasakiškai nuostabūs thumbup.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif esu fredricos darbu gerbeja ypac jos kurtu batu bigsmile.gif ir is vis esu visu -kurios kazka kuria pacios- gerbeja,lenkiu galva notworthy.gif isradingumui
Atsakyti
O va ir mano saldainių medis smile.gif

Tik labai nepeikit, čia mano pirmas blynas blush2.gif

Saldainių medis

saldainiu medis2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ErikaI: 24 balandžio 2007 - 07:10