Įkraunama...
Įkraunama...

Įdomios smulkmenos

tikriausiai labai grazu wub.gif
Gal gali ikelt nuotrauka? bigsmile.gif
Atsakyti
Na tu ir darbštuolėlė. Net neįtariau, kad čia iš žievelių kol neperskaičiau. Labai gražu bigsmile.gif Aš taip nesugebėčiau g.gif
Atsakyti
Tavo darbeliai tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif norėčiau ir pati pasidaryti sau ,bet turbūt labai kaupiasi ant jų dulkės g.gif ,kurioms esu alergiška verysad.gif
Atsakyti
Na tai nera labai sudetinga 4u.gif bet uztrunka pats zieveliu rinkimo procesas. Beto teko issiaiskint kas per daiktas tas klijų pistoletas tongue.gif
Neturiu fotoaprato, nėr kaip nufotografuot blink.gif
Papildyta:
O dėl dulkių... Apipurškiau laku, tai manau su dulkių šluotele bus galima tą paveikslą valyt g.gif
Atsakyti
labai gržus paveikslais...O tie medžiai wub.gif aš sužavėta...pati kada nors pasidarysiu tikrai lithuania.gif smartass.gif nail.gif assa.gif flirt.gif
Atsakyti
user posted image

mano pirmasis dekupazinis darbelis, padarytas dekupazo kursuose ax.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankes, pasijungiau sita tema tai tiek visko prisiziurejau ir susigundziau. Nes ir man patinka rankdarbiai turiu nusinerus uztiesala ant lovos smile.gif . Ir noriu pavasariui atejus kokiu gelyciu bet kazkaip nerandu nertu isskyrus narcizus. Su jais pasidariau servetelem ziedukus. Gal kuri turit daugiau nertu gelyciu smile.gif o gal kokiu zaislu nerimui schemuciu buciau labi dekinga smile.gif
Atsakyti
Labutis, turiu išsisaugojus iš gėlyčių tai rožyčių schemą:
user posted image
ir ramunių schemą:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vienintelevitali @ 2007 03 16, 23:38)
Neturiu fotoaprato, nėr kaip nufotografuot  blink.gif


Jei nieko prieš... wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
idomiai turetų gautis iš įvairių citrusinių vaisių (laimo, citrinų, apelsinų, greifruktų...) gražus paletinis spalvų perėjimas... wub.gif arba sudžiuvusias rožytes nudažyti ar nupurkšti kokia tik nori spalva biggrin.gif bigsmile.gif
taigi vėl pildau savo darbų sąrašiuką lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 30 kovo 2007 - 16:41
QUOTE(raganaite2005 @ 2007 03 30, 13:17)
Sveikos auksarankes, pasijungiau sita tema tai tiek visko prisiziurejau ir susigundziau. Nes ir man patinka rankdarbiai turiu nusinerus uztiesala ant lovos  smile.gif . Ir noriu pavasariui atejus kokiu gelyciu bet kazkaip nerandu nertu isskyrus narcizus. Su jais pasidariau servetelem ziedukus. Gal kuri turit daugiau nertu gelyciu  smile.gif  o gal kokiu zaislu nerimui schemuciu buciau labi dekinga  smile.gif


parasyk maila- atsiusiu ka neturiu
pati nerti nebemoku, bet schemu geliu tikrai turiu, gal ir zaislu rasciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 03 30, 18:13)
parasyk maila- atsiusiu ka neturiu
pati nerti nebemoku, bet schemu geliu tikrai turiu, gal ir zaislu rasciau  g.gif

raganaite2005@yahoo.com labai ACIU !!!!! 4u.gif Lauksiu labai smile.gif
Atsakyti