Įkraunama...
Įkraunama...

Įdomios smulkmenos

Radau internete. Net nežinau kaip pavadint smile.gif

user posted image
Atsakyti
noriu dar vieną namų pagražinimo elementą pristatyti smile.gif čia mano karoliukų ir kitų smulkių turtų saugykla ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Evanescene @ 2007 01 27, 12:35)
user posted image


Nuostabiai atrodo, regis net rozem pakvipo, bet tokio gerio pati tai nepasidaryciau..
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2007 03 15, 15:21)
Nuostabiai atrodo, regis net rozem pakvipo, bet tokio gerio pati tai nepasidaryciau..

o ko nepasidarytum juk pilna pirkt tokiu dirbtiniu roziu tik reik galva pasukt kaip graziai jas pritvirtinti prie pagalveles uzvalkaliuku ir romantiska rozine pagalvele puikuosis pas tave drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 03 13, 20:18)
noriu dar vieną namų pagražinimo elementą pristatyti smile.gif čia mano karoliukų ir kitų smulkių turtų saugykla ax.gif
user posted image


O čia tai lobis thumbup.gif, ir man tokios reik...
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 03 13, 21:18)
noriu dar vieną namų pagražinimo elementą pristatyti smile.gif čia mano karoliukų ir kitų smulkių turtų saugykla ax.gif
user posted image


Nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 03 13, 21:18)
noriu dar vieną namų pagražinimo elementą pristatyti smile.gif čia mano karoliukų ir kitų smulkių turtų saugykla ax.gif
user posted image

g.gif įdomu, iš ko tai padaryta? ir kokio dydžio ta saugykla? blush2.gif
Atsakyti
Neglaite : aciukas...tikrai lobiu skrynele... smile.gif

ievux : dėkui už pagyrimus ax.gif

neužmirštuole : padaryta iš fanieros...pirkau Lenkijoj IKEA parduotuvėj, tai gavau krūvą lentučių, kurias reikėjo pačiai susikalti lotuliukas.gif ir nėra ji didelė, apie 35x25cm (plotisxaukštis) smile.gif
Atsakyti
neužmirštuole : padaryta iš fanieros...pirkau Lenkijoj IKEA parduotuvėj, tai gavau krūvą lentučių, kurias reikėjo pačiai susikalti lotuliukas.gif ir nėra ji didelė, apie 35x25cm (plotisxaukštis) smile.gif
[/quote]
fantastika! man irgi tokios reiktų, nes karoliukai nebeturi sau vietos ax.gif o tai čia stalčiai? ir sugalvok tu taip pasidaryti, šaunuolė! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neužmirštuolė: 16 kovo 2007 - 14:20
QUOTE(neužmirštuolė @ 2007 03 16, 16:15)
fantastika! man irgi tokios reiktų, nes karoliukai nebeturi sau vietos ax.gif  o tai čia stalčiai? ir sugalvok tu taip pasidaryti, šaunuolė! 4u.gif


taip, čia paprasti stalčiukai... jei turi nagingą vyrą, tai gali paprašyt padaryti...nieko čia sudėtingo. Aišku, gaila, kad IKEA nėra Lietuvoj verysad.gif man dar vienos tokios reiktų, bet internetu pirkti brangiai gaunasi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 03 13, 20:18)
noriu dar vieną namų pagražinimo elementą pristatyti smile.gif čia mano karoliukų ir kitų smulkių turtų saugykla ax.gif
user posted image

Labai gražu bigsmile.gif
bet manau, kad galima kažką panašaus pasidaryti pačioms. Pavyzdžiui, sendaikčių parduotuvėje būna mažų komodėlių ir galima jas įvairiai atnaujinti
Papildyta:
http://images.google...p...ficial&sa=N

Cia yra idomiu ideju ax.gif
Atsakyti
Pasidariau va toki paveiksla http://www.tindirind...php?page_id=738
Grazu ir skaniai kvepia. Tik i apelsinus jau ziuret nebegaliu doh.gif
Atsakyti