Įkraunama...
Įkraunama...

Įdomios smulkmenos

QUOTE(yzzy @ 2007 01 11, 15:18)
yra yra... paieskokit cia tarp rankdariu temos apie modelina... o pirkti vilniui buna tai zukausko gatvej, 23 ar kazkiek smile.gif netoli prie banginio wink.gif
as vis noriu noriu..tik niekajp neprisiruosiu nuvaziuot smile.gif

Aha... man iš ten ir pirko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kakošėlio mamka @ 2006 07 31, 10:51)
Tokią gaila būtų kaip kilimuką naudoti  unsure.gif


o as apie ta burbulini kilimuka paklaust noriu, kaip manot kuo jis sujungtas?nes man atrodo tie burbulai ir kojos tai hitrai ten prijungti... g.gif
lauksiu jusu nuomones
o apie fimo tai klausimas, gal zinot kur kaune isigyt, gal kuri jau isigijot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikaPika: 11 sausio 2007 - 17:28
Sveiki 4u.gif
mane taip pat labai labai sudomino sis Fima blink.gif ar yra kokiu ziniu kur galima Kaune isigyti o gal galima uzsisakyti is kur nors? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pase @ 2007 01 25, 13:12)
Sveiki  4u.gif
mane taip pat labai labai sudomino sis Fima blink.gif ar yra kokiu ziniu kur galima Kaune isigyti o gal galima uzsisakyti is kur nors? g.gif



www.tikrosspalvos.lt -cia galima nusipirkti ir atvez i kitus miestus arba susirandate ju prekemis prekiaujancias parduotuves kaune ir prasote, kad ta parduotuve uzprasytu 4u.gif
Atsakyti
[quote=neužmirštuolė,2007 01 11, 11:27]
[quote=bazuka,2007 01 11, 10:42]
sveikutės! 4u.gif
šitie darbeliai ir mane sudomino... tik iš tikrųjų įdomu, kur būtų galima gauti šios medžiagos Panevėžyje ar Šiauliuose g.gif
ačiū už suteiktą informaciją
[/quote]

Sveikute, šiandien mačiau "Kleve", ten kur visokios medžiagos dailininkams, antram aukšte.
Atsakyti
QUOTE(Indrijana @ 2007 01 25, 19:47)
Sveikute, šiandien mačiau "Kleve", ten kur visokios medžiagos dailininkams, antram aukšte.

4u.gif 4u.gif labai labai tau ačiū!
Atsakyti
ka domina fimo, yra atskira teme, rankdarbiuose MODULINAS , ten galima placiau suzinot... blush2.gif
Atsakyti
user posted image

Man labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
Velykines kompozicijos:
user posted image

ir dar:
user posted image
Atsakyti
Gal kam patiks,tai bus naujas užsiėmimas.Mano darbeliai.
http://i154.photobuc...arbeliai010.jpg
Atsakyti
dar gal kam idomus paprasti mediniai daiktukai, kuriuos galima tiesiog pagrazinti biggrin.gif stai keli pavyzdeliai, ka laisvu laiku veikiu:ax: ir kaip galima savo buiti pagrazinti mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 03 12, 19:50)
dar gal kam idomus paprasti mediniai daiktukai, kuriuos galima tiesiog pagrazinti biggrin.gif  stai keli pavyzdeliai, ka laisvu laiku veikiu:ax: ir kaip galima savo buiti pagrazinti mirksiukas.gif


labai grazu
gal noretum ir darymo technika pasidalinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 03 12, 22:15)
labai grazu
gal noretum ir darymo technika pasidalinti  ax.gif


technika paprasta - tiesiog pasiemi medini daikta (geriausiai nelakuota) ir pasirinkta rasta isdegini...stai ir viskas ax.gif
Atsakyti