Įkraunama...
Įkraunama...

Įdomios smulkmenos

tie rutuliai kaip mandala.
Atsakyti
o mes cia tik nerinius mezginius turim ideti? ar galima seip namu ukiui papuosti? lb aciu uz atsakyma 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kosmeta @ 2005 02 13, 17:59)
Gal zinot kaip galima graziai papuosti butelius (pvz.nuo vyno ir t.t.) ?








as zinau nes pati tai darau smile.gif tu cia nors ir senokai sito klausei bet as galesiu parodyti foto jei reikes kreipkis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rita:) @ 2006 06 24, 22:55)
o mes cia tik nerinius mezginius  turim ideti? ar galima seip namu ukiui papuosti? lb aciu uz atsakyma 4u.gif
Papildyta:
as zinau nes pati tai darau smile.gif  tu cia nors ir senokai sito klausei bet as galesiu parodyti foto jei reikes kreipkis ax.gif


Parodyk visoms manau bus super idomu 4u.gif
Atsakyti
mamytes nesupykit, as dar naujoke tai nezinau kaip man ikelti foto?
Atsakyti
QUOTE(rita:) @ 2006 06 25, 20:32)
mamytes nesupykit, as dar naujoke tai nezinau kaip man ikelti foto?

man atrodo, kad negalesi, nes reikia surinkti 100 zinuciu ax.gif jei ka gali atsiust man, idesiu cia bigsmile.gif
Atsakyti
ok, atsiusiu tik kaip? 4u.gif
Atsakyti
man tai tikrai atrodo kad tie rutuliukai yra skirti meditacijai nes siaip tai japonai ar kinai neskiriu as ju nepuocia egluciu o va medituot tai oioioi kaip megsta biggrin.gif
Atsakyti
tie rutuliai vadinami tamari, jei ką. jeigu kam įdomu, galėsiu įkelt šiek tiek daugiau informacijos apie juos. namie kažkur turiu truputį. taip pat yra ir kaip juos padaryt iš visokių siųlų ir juostelių. smile.gif
Atsakyti
Tie temari tipo kaip tradicinis menas is kinieciu perejes pas japonus, nemanau, kad jie skirti meditacijai, nes skaiciau apie juos tai jie senoveje budavo skirti zaidmamas, juos moterys darydavo savo dukroms. Man atrodo iki siu laiku juos daro, taciau ne tai paciai paskirciai, temari dazniausiai dovanoja kitiems zmonems kaip pagarbos zenkla
Papildyta:
Va sitoks man gan grazus su aplikacijomis
user posted image
Atsakyti
[quote=X-iuke,2006 02 08, 11:52]
[quote=Čili,2006 02 04, 12:55]
user posted image

o avytes aprashymas yra? wub.gif
Papildyta:
chia megzdos darzhoves, gal kam pravers :
http://www.jimmybean...BabyRattles.asp biggrin.gif
[/quote]


Tokią gaila būtų kaip kilimuką naudoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(winterlady @ 2006 07 27, 19:57)
Va sitoks man gan grazus su aplikacijomis
user posted image

grazu ir idomu g.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Papūgėlė @ 2006 03 19, 21:51)



Geras thumbup.gif Bet as nieeekai negaliu isivaizduoti, kaip moterys turi laiko? As su trim vaikiukais vos randu laiko apsiuti kokia pagalvele.
Atsakyti