Įkraunama...
Įkraunama...

Įdomios smulkmenos

Radau stai tokia ideja
MAn ji visai nieko pasirode ir beje lengvai padaroma clap_1.gif
Zadu ja pritaikyti ,juk lauko geliu sode ar kaime manau visad atsiras wink.gif
user posted image
Atsakyti
Kokią gerą idėją pakišai! clap_1.gif Aš tokių mėgintuvėlių jau esu prisirinkusi, tik niekaip nesugalvojau kaip juos ant lango pritvirtinti. Mačiau kažkada žurnale, kad juos su lipdukais (tokiais "čiulptuvėliais", kokiais pvz. autobmbiliuose prie stiklo kas nors prisiklijuoja) prie stiklo priklijuoja, bet tie lipdukai su tokiu žiedeliu, į kurį tas mėgintuvėlis įsikiša. O kur tokių lipdukų gausi? O čia taip paprastai padaryta, faina! clap_1.gif Ir dar mintis: tokius mėgintuvėlius prisiuva prie pvz. apvalaus staliuko staltieses ir prideda po žiedelį - labai šventiškas staliukas gaunasi! biggrin.gif
Atsakyti
puiki mintis, bet galima ir grazesni nusimegzti, Jumi saunuole kur tu atkasiai toki idomybe
Atsakyti
Jumi, bet tu ir saunuole, jau as kaip ilendu i rankdarbiu skyreli, tai negaliu atsigrozeti visom grozybem, kokias jus visos siulot, man atrodo tuoj neturesiu laiko vaiku prieziurai doh.gif
Atsakyti
Jumi, tikrai labai sauni ideja clap_1.gif
Susiena, o is kur galima "prikaupti" tokiu megintuveliu g.gif ? Buna kur nors pirkti, ar reikia "blato"? biggrin.gif
newyear.gif

o namams man labai patiko sitie biggrin.gif :
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo afera: 20 gruodžio 2004 - 18:31
Aciu uz grazius zodzius blush-anim-cl.gif
o cia paaiskinimai kaip nerti ta langini papuosima wink.gif
user posted image
Atsakyti

Вот тут много интересного
http://www.ntv.ru/pr....jsp?part=Vesch clap_1.gif
Atsakyti
user posted image
Labai miela is ryto ant tokio kojytes is lovos nuleisti,bet bijociau toki daryti vien todel kad jame dulkes kaupiasi sad.gif
Atsakyti
O man tai avyte labaipatiko.tiesa dulkiu kaupimasis-didelis minusas.bat visai noreciau gauti schema,gal kada neturesiu ka veikti ar siuvynejimas atsibos...
Atsakyti
Cia be zodziu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
vabaliuk schemos neturiu sad.gif bet bumbulus ir taip padarysi, o kojytes ir galvyte tikrai numegzi ir be schemu smile.gif
tokom nerealus foteliukas as jo tokio noriu!!!!!!!!! bet va salia ir kas is jo pakeltu reikia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif (niekaip pati jau neatsistociau tongue.gif )
Atsakyti
galvojau gal yra kokia schemute...bet juk cia nesunku megalol.gif
Atsakyti