Įkraunama...
Įkraunama...

Kada rasti dovanas po eglute?

Kadangi per sventes mes isvaziuojame ar pas vienus, ar pas kitus tevus, tai savo seimos dovaneles palieku po egle ir kai parvaziuojame randame jas smile.gif Mano tevu seimoje nuo vaikystes iprasta dovanas rasti po eglute kaledu ryta (nesa gi senis saltis). O MB puseje po kuciu vakarienes paprasciausiai, kiekvienas is savo maiso atiduoda dovanas tiesiai i rankas sad.gif
Atsakyti
mes visada dovanas randame Kalėdų rytą. wub.gif newyear.gif
Atsakyti
Pas mus senis šaltis atskrenda stebuklingąją kūčių naktį biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mes dovanas randam Kalėdų rytą po eglute. Vakare pasiruošiu puodelius kavai, lėkštutes desertui, stiklines vaikams sultims, kad kuo ilgiau galėtume dar su pižamomis džiaugtis ir džiaugtis dovanomis:) O dar labiau mane džiugina vaikų reakcija ir džiaugsmas:)
Atsakyti
Dovaneles Senis palieka Kuciu nakti, randame Kaledu Ryta...Tik viena karta Senis vos neikliuvo, nes sargyba nemiegojo lotuliukas.gif Lauke placiai atmerktos akys ,....
Atsakyti
QUOTE(Kami (: @ 2009 11 24, 14:54)
mes visada dovanas randame Kalėdų rytą.  wub.gif  newyear.gif

Mes irgi anksčiau rasdavome Kalėdų rytą. Bet paskutiniais metais kažkokie nekantrūs visi pasidarė, tai randam jau po Kūčių vakarienės. Nors man smagiau ryte būtų smile.gif
Atsakyti
Mažesni visad rasdavom Kalėdų rytą, o pernai radom po Kūčių vakarienės, man tai žiauriai neptiko, nervina, dingsta visas stebuklas. unsure.gif
Atsakyti
Aš kai nebūvo mažosios merginos,tai po vakarienės kūčių vakarą,tėtis pasakydavo ,kad einąs į mišką ieškoti kalėdų senelio,mano ir draugės panelės sėdėdavo ir iš nekantrumo laukdavo,kada grįš tėtis su kalėdų seneliu ax.gif Tačiau,tėtis įšėjęs persirengdavo seneliu ir su didele papuošta šluota pabarbendavo į langą 4u.gif įleisdavom,jis su dideliu maišu išdalydavo dovanas tik už eilėraštuką. smile.gif Išlidėja jį po kiek laiko grįždavo vyras ir sakydavo,kad nespėjo ateit laiku,kalėdų senis ji pralenkė. bigsmile.gif
Gimus mažyliai,kiekvieną rytą po eglute vaikai randa dovanų ax.gif Ir šeip man atrodo,kad geriau rasti dovanų iš ryto,nes laimės pilna visa diena būna. newyear.gif
Atsakyti
Kaledu ryta ax.gif
Atsakyti
tik Kaledų rytą drinks_cheers.gif mes pas maniškius važiuojam kūčių dieną, tai visas dovanas sudedam po egle, kaip is amerikietiskų filmų atrodo tada, nes viską pakuojam ir kadangi didelė šeima tai visi kai sunešam dovanytes didelis kalnas buna thumbup.gif tik pas mus jau niekas kalėdų seniu nebetiki biggrin.gif užtai labai smagu buna, kai net vyriausias (23 metų) brolis ateina pakratyt savo dėžučių lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes dovanelem keiciames kuciu vakara..kazkaip nebesulaukiam to kaledu ryto.. smile.gif
Atsakyti
Jei dovanėlės dedamos po eglute, tai Kalėdų rytą smile.gif O jei keičiamės, tada per Kūčių vakarienę.. Visaip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skinte: 25 lapkričio 2009 - 22:26