Įkraunama...
Įkraunama...

Kada rasti dovanas po eglute?


mūsų šeimoje taip pat įprasta dovanas rasti kalėdų rytą, bet vyras vis neištveria ir įteikia išvakarėse, tada aš visą naktį vartausi ir vis galvoju ką jis ten padovanojo.

QUOTE(violetik @ 2006 11 24, 11:25)
mamos, o kaip ta dovana neparodyt iki Kaledu verysad.gif ??nupirkau vyrui dovana, ir dabar labai bijau, kad tik istrverciau nepadovanot iki Kaledu doh.gif specialiai darbe laikau, nes namuose tai neistverciau, parodyciau(juo labiau zinau, kad daiktas, kuris butu naudingas ir dabar doh.gif ), kaip jus istveriat neparodydamos dovanu anksciau laiko??? rolleyes.gif

kruoščiai slepiu, bet va nuo krikšto sūnaus nepaslėpsi, randa jas nors tu ka, šiemet kažkokia naują slėpimo technologiją teks rasti
Atsakyti
as prisimenu vaikyste, kai ryte anksti prabusdavau ir reikdavpo laukti kol teveliaia gris ir gyvuliu, kad visiems kartu eiti paziureti ka senis padovanojo, ir tas budavo kokia 7 ryto, o vyresnioji sese siusdavo ant manes lotuliukas.gif bet pries tai dar reikdavo nuplesti kalendoriaus lapuka ir paziureti ar tikrai ju keldos wub.gif net apsiasarojau prisiminimams sugrisus wub.gif
o dabar kai su vyru uzpraeitais metais sventem vieni tai seni atejo kuciu vakare ir man jau ne tas schmoll.gif todel pernai jau atejo kaledu diena, bet irgi kai tik dviese, nera tos kaledu dvasios man schmoll.gif todel siemet skrendam i lietuva thumbup.gif ir zinau, kad kucias valgysim pas vyro gimines ir ten dalinasi dovanelem jau per kucias, bet nakvosim pas mano mama tai senis ateis tik kaledu ryta wub.gif
Atsakyti
Aš už rytenes dovanas. Dar iš vaikystės atsimenu kai iš vakaro guldavausi ir galvodavau jau šiemet tai tikrai neužmigsiu ir sulauksiu to kalėdų senio... Et, gera prisiminti...
Pas mus senis ateis naktį, kad iš ryto vos pabudus būtų galima žiūrėti po egle ką atnešė.
Atsakyti
Mūsų šeimoje dovanų po egle einama ieškoti Kūčių vakare, po 12 nakties. Man visai nieko ax.gif Nors smagu ir Kalėdų rytą mirksiukas.gif
Atsakyti
As dovanas visada randu kaledu ryta, man taip mieliausia bigsmile.gif o va mano draugo seimoje priimta dovanas dovanoti kuciu vakara smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViShy: 13 gruodžio 2006 - 14:33
o pas mus tradicija dovanas lupt iskart po kuciu vakarienes. kai buvau maza, tai dazniausiai svesdavom pas gimines, tai ten pas mus, vaikus, ateidavo kieno nors suvaidintas kaledu senelis, kurio tikrumu abejot nedrisdavom.
o dabar, kai visi suauge, padedam tas dovanas po egle kazkur diena, o po vakarienes issipakuojam.
niekad nebuvo tokios mados iki ryto laukt. pas mus kaledos ateina tada, kai Kucios suvalgytos biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif nuo pat mazumes dovanas gaudavau ryte lotuliukas.gif ir man atrodo taj yra teisingiausia...kuciu vakara vaikai nuejna anksti miegot o ryte anksti atsikelia ir bega prie eglutes thumbup.gif ishpakuoja dovanas ir bega pas tevus i lova ir kartu dziaugiasi ka gavo nuo Kaledu Senelio thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kazkada i rankas pateko labai senu laiku vaikiska knygele "Lietuvaites Amerikoje". Ten apie dvi mergytes, kurios su seima isvyko i JAV kazkur apie 1900. Tai istrigo vienas epizodas, kai tos mergytes, gavusios dovaneles iskart po kuciu vakarienes, masto kokie vargsai tie amerikieciu vaikuciai, kuriems savo dovaneliu reikes laukt ligi ryto lotuliukas.gif
Atsakyti
Kūčių vakarą mes visi einam į bažnyčią ... grįžę randam dovanėles - linksma ir gera , džiaugiamės visi kartu. Būna , kad Kalėdų senis mus aplanko Kūčių naktį , tada dovanomis džiaugiamės Kalėdų rytą biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai už tai kad vaikai rastų dovanas iš ryto, nes dar mažesnieji tiki tuo seneliu.
Atsakyti
QUOTE(arabeska @ 2006 12 17, 20:07)
Kūčių vakarą mes visi einam į bažnyčią ... grįžę randam dovanėles - linksma ir gera , džiaugiamės visi kartu. Būna , kad Kalėdų senis mus aplanko Kūčių naktį , tada dovanomis džiaugiamės Kalėdų rytą  biggrin.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

mes irgi turim tokia tradicija grize is baznycios kuciu vakara randam dovanas...Iki ryto turbut butu per sunku laukt... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gendre @ 2006 12 18, 00:39)
mes irgi turim tokia tradicija grize is baznycios kuciu vakara randam dovanas...Iki ryto turbut butu per sunku laukt... blush2.gif


Vat būtent, iki ryto labai sunku išlaukti biggrin.gif
Atsakyti