Įkraunama...
Įkraunama...

Kada rasti dovanas po eglute?

perliuke11 - Na va kaip šauniai tėveliai buvo sugalvoja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(perliuke11 @ 2011 11 17, 21:14)
Pastebejau, kad daugumos supermamyciu uosvijoje dovanos dovanojamos kuciu vakara smile.gif
pas mus - tas pats. vyro seima keiciasi ir vaikams dovanoja dovanas per kucias, o kaledu beveik nesvencia, siaip pasedi prie stalo.
mes dovanas visada rasdavom kaledu ryta, tas laukimas mums budavo toks stebuklingas.
Pamenu vienas kaledas. Atsikeliam visos (3 seses), lekiam ziuret po eglute, o ten - tik VIENA dovana - jauniausiai sesei. As ir vidurinioji ieskom, egles sakas kilnojam, nu negali but - kaip tai viena??? O kur mums??? Cia i pagalba ateina tetis, sako: girdejau nakti kaimynu suo lojo, matyt bus isgasdines kaledu seneli, gal issigando ir isbego? nagi einam i lauka ieskot gal kur pamete ir jusu dovanas?
na, kad butu dar itikinamiau, tetis prisirisa musu suni, ir einam ieskot, atseit suo tai juk pedsekys, uzuos kur tas senis nubego. ir ka, ziurim pedos kazkur uz namo nueitos, begam paskui jas, ir pamatom - DOVANA! O kita tai isvis uz sodo nunesta smile.gif Pasirodo  vargsas senelis begdamas tas musu dovanas pamete, nespejo po egle padeti smile.gif  biggrin.gif

as tai tik uz tai, kad dovaneles vaikas rastu kaledu ryta. Pas musu maziu irgi bus dovanos is nakties atnestos.

kaip fainamreikes ir mums kada taip padaryt,kada vaikiuciu bus daugiau smile.gif
Atsakyti
pas mus visada budavo Kaledu ryta, eidavom vaikai anksti miegoti kad kuo greiciau ateitu rytas..o tik pramerkus akis suoliuodavom po eglute ieskoti dovaneliu smile.gif nors pas uosvius per kucias jos buna is po eglutes traukiamos smile.gif
Atsakyti
Man taip pat atrodo, kad tinkamiausias laikas rasti dovanėles yra Kalėdų rytas.
Atsakyti
Sveikos mamytės, aš kaip pati augau tai dovanėles rasdavau kūčių vakarą. O kai jau pati tapau mama tai dovanėles Kalėdų senelio randam kalėdų rytą. 000054.gif santa2.gif
Atsakyti
Tik Kalėdų rytą. Vieną kartą teko Kūčių vakarą gauti dovanas, tai nei šis, nei tas, nuotaika visai ne ta, o Kalėdų rytą dar ir dabar su vyrų kaip vaikai spirgam biggrin.gif
Atsakyti
Mes taip pat randam dovaneles kaledu ryta, kuciu diena tik eglute puosiam wub.gif
Atsakyti
Pas mus įprasta dovanas rasti Kūčių vakarą smile.gif bet man labiau norėtusi, kad jas rastume Kalėdų rytą arba bent jau išpakuotume tik Kalėdų rytą smile.gif
bet pas mus kadangi nėra mažų vaikų, tai gal būt todėl taip ir įprasta, kad viskas iš vakaro unsure.gif
Atsakyti
Man irgi Kūčių rytą būna truputį kitokia nuotaika, gal labiau susikaupimas ir tiesiog buvimas su visais. Dovanų džiaugsmą norisi patirti kitą dieną.
Atsakyti
QUOTE(Desire*~> @ 2011 11 27, 13:53)
Pas mus įprasta dovanas rasti Kūčių vakarą smile.gif bet man labiau norėtusi, kad jas rastume Kalėdų rytą arba bent jau išpakuotume tik Kalėdų rytą  smile.gif
bet pas mus kadangi nėra mažų vaikų, tai gal būt todėl taip ir įprasta, kad viskas iš vakaro  unsure.gif

siemet padesim dukrytei dovanu po eglute ir per kucias ir per kaledas
Atsakyti
As pati vaikystej kaledu ryta rasdavau, tai pratesiu sia tradicija ir dovaneles randam kaledu ryta smile.gif
Atsakyti
Vaikysteje tradicija buvo - Kaledu ryta, dabar - Kuciu nakti, po 24 val., su dziaugsmu nueiname miegoti ir ryte nereikia anksti keltis del dovanu. smile.gif Dovanas po eglute dedamos visa gruodi. wink.gif
Atsakyti