Įkraunama...
Įkraunama...

Kada rasti dovanas po eglute?

Kalėdų rytą po eglute wub.gif
Atsakyti
Savaime suprantama Kaledu ryta, juk senis saltis nakti per kamina ilenda doh.gif
Atsakyti
Kuciu vakara buna daugiausiai dovanu, o kaledu ryta jau maziau mirksiukas.gif
Atsakyti
Kalėdų rytą
Atsakyti
Tik Kalėdų rytą wub.gif
Atsakyti
Visada pavydžiu provoslavų Kalėdoms - tada jau būna nuolaidos prasidėję, už tuos pačius pinigus galima visko dvigubai pripirkti blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atia: 24 lapkričio 2010 - 11:14
Mano manymu, Kalėdų rytą tinkamiausias laikas - ir laisvadienis, ir šiaip tikroji šventė. 000059.gif Kūčios vis dar Adventas, dar negalima linksmintis, džiūgauti (pagal papročius) visi tik laukia dovanėlių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 24 lapkričio 2010 - 12:54
Tik Kaledu ryta...
Atsakyti
Kai buvau maza svajojau rasti dovanas po eglute kaledu ryta. Taciau man nuo mazens dovanas iteikdavo kuciu vakara tevai. Aciu jiems jie juk norejo pamatyti vaiko sypsena kai iteikia dovana.
Atsakyti
tik kaledu ryta,nors tas rytas ir prasideda 4h rolleyes.gif
Atsakyti
Tik Kalėdų rytą 4u.gif Aš kadangi nuo mažens dovanas gaunu Kalėdų rytą, tai nesuprantu, ką veikti Kalėdų rytą kai dovanas gauni per Kūčias? g.gif Kalėdų rytą tai keliesi 5h bėgi žiūri tas dovanas džiaugiesi jomis, o jei gauni per Kūčias, tai aš paskui užmigti negalėčiau gi norėčiau tas dovanas apžiūrėti pasidžiaugti jomis. Na mano tokia nuomonė ax.gif
Atsakyti
QUOTE({Boruzele} @ 2010 11 22, 17:50)
Savaime suprantama Kaledu ryta, juk senis saltis nakti per kamina ilenda  doh.gif

Mano laikais Senis Saltis ateidavo Naujuju metu nakti ir dovanas rasdavom sausio 1 d. ryta. O kaledines dovanas nesa Kaledu senis Kaledu ryta (mano nuomone).
Atsakyti