Įkraunama...
Įkraunama...

Kada rasti dovanas po eglute?

Pas mus šeimoj nuo senų laikų tradicija, kad dovanas išpakuojame Kalėdų rytą. Šiemet mąstau apie dovanų teikimą per Kūčias, tik nežinau ar pritars tėvai. rolleyes.gif
Atsakyti
Kaledu ryta ir net neisivaizduoju,kad galetu but kitaip wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sms-as @ 2010 11 02, 16:25)
Kaledu ryta ir net neisivaizduoju,kad galetu but kitaip wub.gif

pas mus taip pat drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Pas mus dažnai būdavo, kad gaudavom dovanas kūčių vakarą, kadangi švęsdavom pas senelius, susirinkdavo visi, ir prie progos vieni kitiem atiduodavo dovanas. ax.gif sudeda į vieną vietą, paskambina kas nors į duris, atidaro močiutė ir sako, o kalėdų senis buvo, ir dovanų paliko biggrin.gif ax.gif o aš savo šeimoje manau išleisiu įstatymą, kuris leis dovanas rasti ir išpakuoti tik Kalėdų rytą wub.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sms-as @ 2010 11 02, 19:25)
Kaledu ryta ir net neisivaizduoju,kad galetu but kitaip wub.gif

pas mus irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sms-as @ 2010 11 02, 17:25)
Kaledu ryta ir net neisivaizduoju,kad galetu but kitaip wub.gif


pas mus lygiai taip pat thumbup.gif
Atsakyti
Kalėdų rytą 4u.gif
Atsakyti
Pas mus visad Kalėdų rytą wub.gif pamenu, kai buvau maža, tai sužinojau, kad draugė dovanas gauna Kalėdų vakarą. Kaip tada nustebau ir niekaip nesupratau, kodėl mane senelis aplanko naktį, o ją iš vakaro lotuliukas.gif
Atsakyti
pas mus per kucias smile.gif
Atsakyti
Manasis mėgsta rasti iš ryto po eglute. Nes dar vis tiki kad ten dovanas deda tik Kalėdų Senelis. smile.gif
Atsakyti
Tik kaledu ryta , juk toks malonus jausmas tik pramerkus akis lekti apziureti dovanus wub.gif Kaip laukiu tu svenciu newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurinija @ 2010 11 07, 20:41)
Pas mus visad Kalėdų rytą wub.gif  pamenu, kai buvau maža, tai sužinojau, kad draugė dovanas gauna Kalėdų vakarą. Kaip tada nustebau ir niekaip nesupratau, kodėl mane senelis aplanko naktį, o ją iš vakaro  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif

 ! 
Nerašome žinučių, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu.

Moderatorė.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 09 lapkričio 2010 - 09:07