Įkraunama...
Įkraunama...

Kada rasti dovanas po eglute?

Na pas mus tokia tradicija nuo senų senovės būdavo, tai atrodė įprasta vaikam ax.gif
Atsakyti
Na gal,aš nežinau..
Aš ir pati,kai buvau maža rasdavau dovanas kalėdų rytą,ir mano vyras,
na dabar ir dukra,tai kažkaip jau pripratom prieto ir nieko nebesinori keisti ax.gif
Atsakyti
Kaledu ryta... 000054.gif
Atsakyti
Žinoma, kad Kalėdų rytą. Juk todėl ir vadinasi Kalėdinės dovanas, Kalėdų senelis, o ne Kūčinės dovanas, ir Kūčinskas. biggrin.gif
Pas mano ir vyro tėvus randame dovanas Kūčių vakarą, giminėms dovanojame taip pat Kūčių vakarą, kurių nespėjame palankyt, tai Kalėdų dieną, o šeimoje visada po eglute būna Kalėdų rytą. 000054.gif
Atsakyti
Is ryto. Pamenu dar su pizama begdavau patikrinti, ar po eglute kas nors yra, rasdavau dovana, o tada begdavau su dovana pas tevus i miegamaji ir vydavau juos, kad pasiimtu savo dovanas is po eglutes biggrin.gif ir iki siol seimoje nedovanojame dovanu i rankas, o visad dedam po eglute, nes malonu bent karta metuose pasijust mazais vaikais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2010 10 28, 23:01)
Is ryto. Pamenu dar su pizama begdavau patikrinti, ar po eglute kas nors yra, rasdavau dovana, o tada begdavau su dovana pas tevus i miegamaji ir vydavau juos, kad pasiimtu savo dovanas is po eglutes biggrin.gif ir iki siol seimoje nedovanojame dovanu i rankas, o visad dedam po eglute, nes malonu bent karta metuose pasijust mazais vaikais smile.gif


Mes ir niekada nedovanojame į rankas, juk visas smagumas ir yra - rasti dovanas po eglute. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2010 10 28, 23:01)
Is ryto. Pamenu dar su pizama begdavau patikrinti, ar po eglute kas nors yra, rasdavau dovana, o tada begdavau su dovana pas tevus i miegamaji ir vydavau juos, kad pasiimtu savo dovanas is po eglutes biggrin.gif ir iki siol seimoje nedovanojame dovanu i rankas, o visad dedam po eglute, nes malonu bent karta metuose pasijust mazais vaikais smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
prisimenu su broliu keldavomės Kalėdų rytą kokią 4 val, pažadindavome tėvus, visi draugiškai apžiūrėdavom dovanas, pasidžiaugdavom wub.gif
Dabar vaikui ir MB irgi dovanas dedu po eglute, saviškes irgi ten randu..Ech kaip smagu wub.gif
Atsakyti
Kalėdų rytą ir mes randam 4u.gif Tik sunkoka sulaukti, kol vaikai sumigs vakare doh.gif O ryte baisu pramiegot, vaikai mėgsta anksti keltis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sisi @ 2010 10 29, 14:55)
Kalėdų rytą ir mes randam 4u.gif Tik sunkoka sulaukti, kol vaikai sumigs vakare doh.gif  O ryte baisu pramiegot, vaikai mėgsta anksti keltis biggrin.gif


Tai jūs naktį padėkite tas dovanas.biggrin.gif
Užsistatykite žadintuvą kokiai 2h ir padėkite dovanas, o tada galėsite ramiai miegoti iki ryto.biggrin.gif
Atsakyti
o mus Senelis Kuciu vakare aplanko wub.gif
Atsakyti
Mes visada randame tik Kaledu vakara.. Nes per Kucias pas mociute pernakvojam ir kol gristam kol ka 5-6 suteme,vakaras.. siais metais gal nenakvosim,bet tevai vistiek nori su giminaiciais pasibut...
Atsakyti
Seimoje mes traukiam burtus ir keiciames dovanomis, todel tai darome po Kuciu vakarienes, nes sveciai nenakvoja smile.gif
Atsakyti