Įkraunama...
Įkraunama...

Kada rasti dovanas po eglute?

As zinodavau, kad tevai padeda, budavo issniukstinedavau visus kampus likusi viena namuose, bet nerasdavau unsure.gif , Kuciom isvaziuodavome pas senelius ir kai grizdavome Kaledu vakara rasdavome dovanas po eglute bigsmile.gif , o tevu begant deti nematydavau, tai budavo didziausias klausimas. g.gif biggrin.gif Mama juokesi, sake padedavo pries pat isvaziuojant is namu, mes jau budavome pro duris iseinantys ar kieme jau su sniegu zaidziantys. biggrin.gif
Atsakyti
visada rasdavom dovanas kaledu ryta , o tevu niekad neisejo nutvert dedant dovanas schmoll.gif nors man daug sunkiau savas dovanas padėt paslapčia doh.gif taip stebi akilai sunus lotuliukas.gif bet kol kas nesugebėjo nutvert nusikaltimo vietoj tongue.gif
Atsakyti
Dovanas mes gaunas vėlai vakare, kai pakūčiaujam biggrin.gif susirenka mūsų nemaža šeima pas močiutę, pavalgom kūčias ir einam aplink langus, nes girdim, kad kažkur vaikšto Kalėdų senis su maišu dovanų biggrin.gif paprastai visada ateina Kalėdų senis , tada dainuoja, šokam, groja, sakom eilėraščius ir gaunam dovanas 4u.gif
Šiais metais mano vaikai ras dar papildomai dovanų ir atsikėlę Kalėdų rytą, padėtas jau po mūsų namų eglute 4u.gif O antrą Kalėdų dieną su vaikais važiuojam pas kitus senelius, tai ten irgi laukia krūva kalėdinių dovanų biggrin.gif
Atsakyti
Mes dovanas randam Kalėdų rytą smile.gif O antrą Kalėdų dieną važiuojam į kaimą, ir dar ten randam dovanų bigsmile.gif
Atsakyti
Kadangi pas mus nėra mažų vaikučių, nėra ko slepti, tai šiandien papuošiau eglutę ir po ja padėjau dovanas, bet supakuotas, nesimato, kas viduje smile.gif

O kai būdavau maža, specialiai miegodavau tame kambaryje, kur būdavo eglutė, nes norėdavau sužinoti, kada padeda dovanas biggrin.gif Bet niekada nepajusdavau, tik rytą atsikeldavau, o dovanos jau būdavo po eglute wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monika 22: 22 gruodžio 2009 - 15:28
Na, mes visados gaunam Kalėdų rytą wub.gif O jau nuo Kūčių vakaro taip smalsu būna, kas čia ką dovanų gaus. smile.gif Ir visad eglė būdavo mano kambary, bet nė karto nepamačiau senelio, dedančio dovanas, nors taip laukdavau lotuliukas.gif
Atsakyti
Manau vaikams idomiausia rasti dovanas po eglute is ryto bigsmile.gif bent jau mes su broliu laukem ryto...dabar kol sunelis mazas, tai dovanas ispakuojam vakare, bet jau kitais metais reikes persiorientuoti, juk smagu kai vaikai tiki stebuklais ir Kaledu seniu... 000054.gif
Atsakyti
na mes visad saavjai tai padedam kuciu vakara iseidami i baznycia,o pareje jau randam biggrin.gif tai rpeis miega buna didi akimirka 4u.gif
Atsakyti
vaikystej visada dovanas rasdavau Kaledu ryta wub.gif oj kaip laukdavau to ryto bigsmile.gif
o dabar taip jau gaunasi kad anksciau pasidovanojam ,Kūčių vakara wub.gif niu neiškenciu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmanta: 23 gruodžio 2009 - 13:31
Mūsų šeima randa dovanas kalėdų rytą po egle. mirksiukas.gif . smile.gif
Atsakyti
Vis svarstau, gal šiais metais dovanas žiūrėti Kūčių vakarą.. g.gif Visą vaikystę žiūrėdavom ką senis parnešė Kūčių vakare, tokia tradicija buvo, o vėliau paaugus prisižiūrėjau amerikietiškų filmų, pradėjom dovanas išpakavoti ryte .. ir taip iki dabar. Bet susimasčiau, gal reikėtų vėl vakare visą šį reikalą daryt ax.gif Man asmeniškai daug smagiau prieš piemenėlių mišias padėti dovanas, o grįžus 'ooo atėjo Kalėdų senelis jau' ir visiems išpakuot dovanas g.gif negu atsikėlus ryte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KaleduManiake: 14 rugsėjo 2010 - 13:19
O aš manau,kad bent jau vaikams yra daug smagiau rasti dovanas ryte g.gif .
Kalėdų rytą..MMM.Taip ir norisi,kad tos šventės greičiau atėitų. verysad.gif
Na čia aišku priklauso nuo pačio vaiko,
bet jei aš padėčiau dovanas po eglute per kūčias,tai nežinau,
kaip mano vaikas reguotu. smile.gif
Atsakyti