Įkraunama...
Įkraunama...

Kada rasti dovanas po eglute?

Kalėdų rytą. wub.gif
Atsakyti
taip, taip as pritariu Kaledu ryta wub.gif
Atsakyti
Šiais metais aš irgi norėčiau, kad visi dovanas rastume Kalėdų rytą wub.gif
Kažkaip nuo mažų dienų, kiek pamenu, visada dovanas išpakuodavom Kūčių vakarą, todėl Kalėdų rytą jokio įdomumo nebuvo schmoll.gif
Todėl šiais metais "sugriausiu" šią tradiciją biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Dovaneliu einam ieskoti Kaledu ryta. Mama visada anksciau atsikelus iskepdavo koki pyraga,karstas kaledu vynas (AISKU SUAAUGUSIEMS: drinks_cheers.gif ), riesuteliai..ir taip visi sukile, su pizamom, nykstuku kepurem, skubam prie eglutes ziuret dovaneliu ir skanaujam pyraga su karstu vynu.
tai tokia tradicija dabar ir mano seimoje, aisku, dar dideli smaguma suteikia sniegas... thumbup.gif
Atsakyti
Tik kaledu ryta!
Maniskem labai patinka ta tradicija. Net ju vokietaites-drauges to pavydi. Vienintelis minusas, kad vaikai labai jau anksti ta ryta keliasi doh.gif . Tai teveliui buna sunku is lovos isiristi tongue.gif .
Atsakyti
mes tai kartais ir kuciu vakara randam ax.gif
Atsakyti
Tik Kalėdų rytą wub.gif
Atsakyti
Kūčių vakarą, po vakarienės. Bent pas mus taip visada.
Atsakyti
Aš manau, kad Kūčios yra susikaupimo šventė. Mes taip buvom auklėti, kad Kūčios švenčiamos šeimos rate, ramiai ir be jokių linksmybių. Tą vakarą visas linksmumas burtuose ir Kristaus gimimo laukime. O va Kalėdos yra linksmybė gimus Kristui, tai ir dovanos džiugina ryte. O krykštauti iš džiaugsmo gavus dovanas mano nuomone yra nepriimtina per Kūčias 4u.gif

Čia aš taip galvoju ir taip auklėsiu savo vaikučius, kai pati jų turėsiu wub.gif . Niekam šios nuomonės neperšu ir manau, kad kiekviena šeima turi savų tradicijų, kas yra labai smagu mirksiukas.gif
Atsakyti
Dovanų dalybos vaikams prasideda jau Kūčių vakarą - vakarienės metu, nes seneliai, tetos nebeiškenčia biggrin.gif . O namuose vaikas, mes tongue.gif dovanas randame po egle Kalėdų rytą wub.gif .
Atsakyti
na as tai gaunu kokias 3-4 dovaneles per Kucias kita dali ryte o dar kita kita ryta wub.gif
Atsakyti
Mes dovanas gauname Kalėdų ryta ir Naujūjų Naktį wub.gif Na o smulkmenėlių vaikui pakišu po egle,kai ją papuošia,juk tokia nuotaika tada būna wub.gif ir tas laukimas dovanėlių...juk pastangas ruoštis vaikaui reikia paskatinti ax.gif
Atsakyti