Įkraunama...
Įkraunama...

Kada rasti dovanas po eglute?

QUOTE(ievast @ 2009 11 24, 12:35)
Kadangi per sventes mes isvaziuojame ar pas vienus, ar pas kitus tevus, tai savo seimos dovaneles palieku po egle ir kai parvaziuojame randame jas smile.gif Mano tevu seimoje nuo vaikystes iprasta dovanas rasti po eglute kaledu ryta (nesa gi senis saltis). O MB puseje po kuciu vakarienes paprasciausiai, kiekvienas is savo maiso atiduoda dovanas tiesiai i rankas sad.gif


Pas mano tėvus kūčių vakarą, pas MB Kalėdų rytą. Man labai sunku laukti ryto kai MB užsispiria nesidalinti dovanų per kūčias.
Atsakyti
aš irgi visada rasdavau po eglute. ir dabar visada vežiuosi pas tėvus,o kadangi miegu tame kambaryje kur eglutė ten, tai labai lengva atsikelt ir dovanas išdėliot (o jei kas pamatytų kaip intensyviai apsimetu mieganti kai išgirstu mamą ateinant su dovanėlėmis...net knarkti pradedu blush2.gif ) kai ji išeina, tada keliuosi ir užsiimu dėliojimu aš biggrin.gif beje,visada sąžiningai susilaikau neapžiūrėjusi jau padėtų dovanų biggrin.gif
Atsakyti
na as irgi padedu paskutine blink.gif bet neziuriu ka kiti jau padejo, laukiu ryto lotuliukas.gif
Atsakyti
dovaneles dedam kuciu nakti o isvyniojam kaledu ryte smile.gif .maniskiui 4m.tai siemet turbut teks det po dovanele kasdien lotuliukas.gif
Atsakyti
Man kažkaip fainiausia Kalėdų rytą wub.gif o smagiausia dabar matyt kaip dukrytė džiaugias wub.gif
Atsakyti
smile.gif Dovaneles dedam kuciu nakti, o ryte isvyniojam, man ir dabar dar idomu, kas ka padovanojo smile.gif o maziukui dar skirtumo nera wub.gif
Atsakyti
Tik tai Kaledu ryta smile.gif
kokia prasme isdalinti vakare?
mes keliames nakti uzsistate zadintuvus ir ryte visi vyniojam ir dizuagiames... Nesvarbu, kad nei vieno vaiko nera... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2004 12 20, 14:27)
Tai stai iskilo man toks kalusimukas, kada tas dovanas geriausia vaikams rasti ar ryte atsikelus ar visdelto geriau issidalinti isvakaro prie stalo? Ar kur kitur padejus, bet as noriu suzinoti visdelto kaip vaikams geriau ar vakare atiduoti ar ryte, kad atsikele rastu? g.gif

Mes rasdavome po nakties, o vyras gaudavo is vakaro todel ir iskilo sunkumas kada geriausia?


kadangi as labai anksti suzinojau, kad Kaledu senelio nera, tai nepamenu, kada pati rasdavau dovanas, bet... nuo pirmos klases pavyzdingai vykdziau vyriausiojo seimos kaledu senio vaidmeni. taigi, kalediniu dovanu gavimo scenarijus pas mus keitesi taip:
1. Kuciu vakara po vakarienes ateidavo kaledu senis su maisu dovanu ir visus apdovanodavo, aisku, uz tai isklausydavo eilerasciu, dainu ir pasaku smile.gif - taip buvo mazdaug iki 1994 m.
2. Kuciu vakara po vakarienes grize is baznycios po egle rasdavome kruva dovanu - Kaledu senis jas ten palikdavo smile.gif matyt, jam nusibodo dainu ir pasaku klausytis, tai vengdavo susitikti smile.gif - taip budavo mazdaug iki 2001 m.
3. Kuciu vakara po vakarienes pasigirsdavo kazkoks bildesys uz duru, iseje rasdavome prie duru palikta maisa su dovanomis, atsinesdavome ir issidalindavome smile.gif Dukterecia sake, kad mate nubeganti Kaledu seni smile.gif - taip pas mus buna iki siol...

taigi, dovanas visada pasidalinam vakare smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2:6:24: 03 gruodžio 2009 - 17:03
Mes ankščiau kūčias švęsdavome pas gimines, tai ten vakare vaikus visus išvarydavo iš kambario, o grįžus jau būdavo apsilankęs kalėdų senis wub.gif . Mums dovanėlės būdavo simbolinės labiau, nes namie grįžę taip pat rasdavom kalėdų senį. Kartais būdavo tuščia, bet ryte rasdavom. Pastaraisiais metais - viską randame ryte, man kūčias švenčiame tik savo šeimoje. Man pačiai daug smagiau rasti ryte dovanėles wub.gif
Atsakyti
Manau, kad geriau iš ryto. smile.gif Kūčios, tai ne Kalėdos. Taip, vaikams norisi gauti dovanas kuo greičiau, bet juk tas laukimas yra nuostabu! Vaikai su nerimu laukia ryto, kada galės išpakuoti dovanas, o štai padovanojus jas vakare, kitą rytą džiaugsmas šiek tiek apmažėja..
Nežinau, paaiškinti nesugebėsiu, tačiau aš visom keturiom, už dovanas iš ryto. biggrin.gif
Atsakyti
pas mus dovanas randa ryte pirma kaledu ryta,manau daug kur taip 4u.gif
Atsakyti
Mes su sese dovanas visada rasdavome Kalėdų rytą, nes naktį senelis šaltis jas atnešdavo, ir visada šventai tikėjom, kad jis yra wub.gif , o dovanos ryte rastos po eglute, atneša daug džiaugsmo, geros nuotaikos visai Kalėdų dienai wub.gif .
Atsakyti