Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

QUOTE(Neringiux @ 2012 09 17, 13:14)
Laba
Norejau paklausti, ar greitpuodziu aprasymuose raso bendra puodo turi ar naudinga turi? Juk i greitpuodi produktu galima prideti tik 2/3 turio g.gif
Neapsisprendziu kokio turio greitpuodzio man reikia. Dabartinio, kuri turiu, naudingas turis yra 3 l. 4 asmenu seimai mazoka...



o kiek litru dabartinis jusu greitpuodis?
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 09 17, 18:29)
o kiek litru dabartinis jusu greitpuodis?

Parasiau ankstesnej zinutej-iki bruksnio, kur galima pilti produktus-3 litrai.
Atsakyti
akcija
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2012 09 18, 08:07)

Butu didesnes talpos,griebciau.smile.gif
Atsakyti
Is tikruju nebloga akcija bigsmile.gif as turiu greitpuodi 6l, bet kaip tik norejau ir mazesnio biggrin.gif tik kazin ta firma ,is kurios reikia pasiimti, patikima? Man kompas kazkodel ju tinklapio neatidaro g.gif
Atsakyti
TO Speedy,
na ne mokyklėlę maitinu, kas dien neruošiu, o dar darban įsidėti vyrams reikia, tai 9 litrai nėra daug įskaitant, kad tik du trečdaliai g.b. užpildyti. Bet nedarašiau, kad naudoju sietelį. Na jeigu kokius šonkauliukus, tai į 3 litrų greitpuodį niekaip nesukišu.
Na kas liečia dangtelių - įleidžiamų, kaip taryb. nesirinkau. Vienoje parduotuvėje gal kokią "valandą" kankinau pardavėją ir puodą : ji atidaro, aš uždaryti mėginu. Taip per "valandą" ir nesugebėjau jo uždaryti, todėl pasirinkimas - uždarymas iš viršaus, patikimiausias.
Atsakyti
QUOTE(segtukas @ 2012 09 18, 09:50)
Na kas liečia dangtelių - įleidžiamų, kaip taryb. nesirinkau. Vienoje parduotuvėje gal kokią "valandą" kankinau pardavėją ir  puodą : ji atidaro, aš uždaryti mėginu. Taip per "valandą" ir nesugebėjau jo uždaryti, todėl pasirinkimas - uždarymas iš viršaus, patikimiausias.

Na, čia gal dar priklauso nuo pačio greitpuodžio. Negaliu komentuot, nes nežinau, kokį greitpuodį išbandėte. O bet tačiau biggrin.gif vyresniems žmonėms ypač norisi prietaiso su paprasčiausiu valdymu. Sakau, mano mamai visai nėra sudėtinga mirksiukas.gif

O aš savo EASY įsimylėjau wub.gif Vakar balandėlius dariau. 15min ir vsio. Skanučiai. Tik tiek pritroškinau, kad vyras juokės, jog dabar iki kalėdų valgysim cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, sakykit kaip taisyklingai naudotis greitpuodziu ? siandien isbandziau savo nauja Fagor future, tai jis sau tyliai ramiai vyre, bo jokiu garsu ir oro isejimo pro pypsiuka, ar taip ir turi buti ? kaip jus verdat pvz sriubas ? viska sumetat i salta vandeni, uzdarot dangti, ugnis ant maksimumo, laukiat kol prades eiti oras pro pypsiuka ir tada sumazinat ugni ir verdat ? ar dedat produktus jau i verdanti vandeni, uzdarot dangti , sumazinat ugni ir verdat ? doh.gif paaiskinkit please smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 09 22, 21:51)
Sveikos, sakykit kaip taisyklingai naudotis greitpuodziu ? siandien isbandziau savo nauja Fagor future, tai jis sau tyliai ramiai vyre, bo jokiu garsu ir oro isejimo pro pypsiuka, ar taip ir turi buti ? kaip jus  verdat pvz sriubas ? viska sumetat i salta vandeni, uzdarot dangti, ugnis ant maksimumo, laukiat kol prades eiti oras pro pypsiuka ir tada sumazinat ugni ir  verdat ? ar dedat produktus jau i verdanti vandeni, uzdarot dangti , sumazinat ugni ir verdat ?  doh.gif paaiskinkit please  smile.gif

Verdu pagal Jusu aprasyta 1 varianta, aisku galima mesti ir i karsta vandeni, bet tada irgi ugnis ant maximumo kol prades eit garas, o tik tada mazinti mirksiukas.gif
Atsakyti
As pirma apverdu mesa, poto nupilu vandeni, apiplaunu mesa, puoda, kad neliktu putu ir is naujo imetu i puoda, kartu su darzovem, vandeniu ir tuomet jau uzsuku greitpuodzio dangti.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 09 23, 09:36)
As pirma apverdu mesa, poto nupilu vandeni, apiplaunu mesa, puoda, kad neliktu putu ir is naujo imetu i puoda, kartu su darzovem, vandeniu ir tuomet jau uzsuku greitpuodzio dangti.

As mesa irgi visada apverdu ir isplaunu po to, bet apvirineju paprastam mazam puode, o kol verda pripjaustau darzoviu i greitpuodi, taip susitaupo laikas ir nereikia didelio greitpuodzio plauti nuo putu thumbup.gif
Atsakyti
aciu uz atsakymus 4u.gif man tiesiog kilo klausimas irgi del tu putu visu, as visada putas nuimu, o jei iskart viska sumeti, uzdarai puoda, tai tada ir visos putos ten lieka... g.gif tai reiskia mesa visada reikia uzvirinti, nuimti putas, ir tik tada uzdengti dangti, ugni ant maksimumo ir kai prades jis snypsti, sumazinti ir virti ?
o ar visada reikia sulaukti to snypstimo pro pypsiuka ir tik tada mazinti ugni ?
Atsakyti