Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

QUOTE(segtukas @ 2012 09 12, 16:05)
Turiu 3l ir 9l puodus. Vis dėl to dažniau naudoju didesnį, kartais dedu sietelį, taigi nėra jis per didelis. 3l - vienam kartui bulvių išsivirti. Vasarą daržovių troškinius dariau dideliame. Padariau išvadą, kad paprasti puodai net nereikalingi, nebent kokie du.
Pirkau greitpuodį su dangčiu iš viršaus, todėl paprastu dangčiu pridengus, naudoju kaip paprastą puodą.

drinks_cheers.gif
Bet maitinate Jūs turbūt nedidelę mokyklą biggrin.gif
Pas mus 4 ir 6 litrų fagorai thumbup.gif Tai dažniau prakaituoja mažesnysis. Nusipirkome dangtį stiklinį, tai naudojami ir kaip paprasti ir kaip greitpuodžiai.
Atsakyti
sveikos, kokio dydzio greitpuodi imti 4 asmenu seimai (2 suauge ir 2 vaikai) , 6 litru ar 8 ? doh.gif turiu 4 litru tai mazokas, dviem dienom pvz jau neprigaminsi biggrin.gif
planuoju imti fagore future
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 09 14, 13:01)
sveikos, kokio dydzio greitpuodi imti 4 asmenu seimai (2 suauge ir 2 vaikai) , 6 litru ar 8 ?  doh.gif turiu 4 litru tai mazokas, dviem dienom pvz jau neprigaminsi  biggrin.gif
planuoju imti fagore future

Manau , kad 8 litru 4u.gif Dabar kai tik Gerduvos parduotuvese vyksta akcija jiems -30 proc. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neraj @ 2012 09 14, 13:13)
Manau , kad 8 litru  4u.gif  Dabar kai tik Gerduvos parduotuvese vyksta akcija jiems -30 proc.  4u.gif


katik ziurejau ju puslapi, jokiu nuolaidu nerodo g.gif ar gal cia ne internetineje parduotuveje ? jauciu reikia vaizuot ir paiciupinet i parduotuve, nes kitaip neapsispresiu doh.gif

jau pasisakmbinau i Gerduva, tikrai yra nuolaida , reikia griebt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lu Lu: 14 rugsėjo 2012 - 13:42
QUOTE(Lu Lu @ 2012 09 14, 14:01)
sveikos, kokio dydzio greitpuodi imti 4 asmenu seimai (2 suauge ir 2 vaikai) , 6 litru ar 8 ?  doh.gif turiu 4 litru tai mazokas, dviem dienom pvz jau neprigaminsi  biggrin.gif
planuoju imti fagore future

as turiu 10 litru, man pats tas.
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2012 09 01, 08:19)
...tai vis dėlto kokį puodą ir kokio dydžio išsirinkai? mirksiukas.gif

smile.gif
Įvyko kuriozas smile.gif Iš e-puodai nusipirkau 7l Barazzoni firmos greitpuodį. Gerai, kad dar nepanaudojau cool.gif Nes pamačiusi jį mano mama užsimanė. Ji buvo pripratusi prie greitpuodžio, kurio dangtis užsidaro iš vidaus (na, kaip tos senos skaravarkos). Jos nuomone, patys saugiausi biggrin.gif Esu padariusi jo foto, kai nusipirkau, norėjau įdėt parodyt. Bet tiek seniai čia foto bekėliau, kad jau net nebemoku blush2.gif Tiesiogiai nebeleidžia iš kompo įkelt???
Na, man tas greitpuodis patiko. Ir dizainas įdomus, rankenos gražios. Tiesa, va, koks geras pribumbasas jame - ant slėgio rankenėlės yra produktų paveiksliukai, kaip mėsa, žuvis, daržovės, išleidimas, neutralas. Tai, kam sunkiau susigaudyt, tam super. Plius gavau su siuntinuku ir įvairaus maisto gaminimo laikus thumbup.gif

Kai sau užsisakinėjau, sugalvojau kitokį pasiimti. Tos pardės konsultantas pasiūlė paimti Silampos firmos. Iš ties geriau tuo, kad neuždėjus sandariai dangčio, kuo puikiausiai gali naudoti puodą paprastam virimui. Viduj yra sugraduoti litrai. Kas yra žiauriai gerai, kai dar atitaikinėji pagal save ko ir kiek dėti, kiek vandenuko užpilti thumbup.gif Net yra brūkšnys, kiek maximaliai gali pridėt, kad būtų spaudimui kur susidaryt. Žodžiu, man šis greitpuodis wub.gif Labai lengvai naudoti. Dugnas tas trisluoksnis. Dabar gerai tikliai neatpasakosiu, kad nenusišnekėt blush2.gif , bet jis dėl tolygaus kaitimo, temperatatūros išlaikymo. Šį pirkau 7,5l talpos. Galėčiau ir ji pafotkint. Bet pirma reiktų prisimint, kaip fotkes čia įkelt doh.gif

Žiūriu, jau ir fotki puslapis mano užsiblokavęs...

QUOTE(veiducka @ 2012 09 15, 10:52)
as turiu 10 litru, man pats tas.

Įsitikinau, kad 4 asmenų šeimai greitpuodis, kuo daugiau litrų, tuo geriau. Aišku, jei nesinori kas dieną virtuvėje suktis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Navi: 15 rugsėjo 2012 - 11:29
Niu vat, rodau Barazzoni greitpuodį. Atsiprašau už nuotraukų kokybę blush2.gif
user posted image
Va, kokia slėgio rankenėlė thumbup.gif
user posted image
Taip atsidaro dangtis
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Navi: 15 rugsėjo 2012 - 20:30
e-puodai.lt tai čia, bet nei vieno greitpuodžio...nei Barazzoni nei Silampos firmos nerandu.... g.gif


..beto aprašei tai super.....ačiū.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2012 09 15, 22:39)
e-puodai.lt tai čia, bet nei vieno greitpuodžio...nei Barazzoni  nei Silampos firmos nerandu.... g.gif
..beto aprašei tai super.....ačiū.... 4u.gif

Net pasimečiau, galvoju, gal jie ten ką pakeitė. Bet ne. Čia aš neaiškiai parašiau doh.gif Atsiprašau.... Pagal gamintojus gali produktus pažiūrėti, kairėj puslapio pusėj yra išskirta. Aš tai žiūrėjau grynai, kur greitpuodžiai išskirti. Kaip sakiau, mamos Barazoni firmos, o modelis SILICON PRO ACCIAIO. O maniškis - Silampos firmos, modelis EASY (ką tik su pieštuku iš jų puslapio išsirašiau lotuliukas.gif - siaubas lotuliukas.gif ) Gaus jie man mokėti už reklamą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nusipirkau siandien Fagor Future 6 litru, tikiuosi nebus mazas musu 4 asmenu seimai, nes 8 litru tai jau toks griozdas pasirode...Nors, zinoma, per didelis ne per mazas biggrin.gif
Atsakyti
laba,
paskaiciau jusu pasisakymus apie greitpuiodzius, pati turiu fagor future 6l, super geras daiktas,ilgai ieskojau, kol suradau... bet turbut dabar pirkciau is e-puodai.lt, nes ten didesnis pasirinkimas ir kiek lyginau kainas siek tiek pigiau...smile.gif
Atsakyti
Laba
Norejau paklausti, ar greitpuodziu aprasymuose raso bendra puodo turi ar naudinga turi? Juk i greitpuodi produktu galima prideti tik 2/3 turio g.gif
Neapsisprendziu kokio turio greitpuodzio man reikia. Dabartinio, kuri turiu, naudingas turis yra 3 l. 4 asmenu seimai mazoka...
Atsakyti