Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

veiducka Jus ir vel su tuo savo puodu is turgaus uz 100lt doh.gif

cia tema bendra dalinames modeliais kainom kas ir kur ir kaip ...ir visos renkasi toki koki nori,kam Jus vis apie ta uz 100lt turgini biggrin.gif doh.gif

"laukiam" vel Jusu postu ne i tema ,bet geriau neterskite temos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėlynos_akytės: 15 gegužės 2012 - 11:33
Mamos,o gal jus turite greitbuodi is Maximos lipduku akcijos? Jei turite tai ar ger,ar verta ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(xCoco @ 2012 05 15, 20:44)
Mamos,o gal jus turite greitbuodi is Maximos lipduku akcijos? Jei turite tai ar ger,ar verta ?  g.gif


cia yra tema kurioje kalbama apie siuos puodus 4u.gif
Atsakyti
sveikos. gal turit savo nuomone apie si puoda?

http://www.bohemia.l...cio-plieno.html

Atsakyti
Ką manote?
http://beta.lt/visa-...itpuodi-bergner
Atsakyti
QUOTE(Meda-1 @ 2012 06 27, 08:51)

Labai mažas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 06 27, 09:56)
Labai mažas  g.gif



Na nežinau ar labai mažas, viskas priklauso kokia šeima, aš turiu 6 litrų, tai dažnai jis man per didelis ( tik kai verdu šaltiena labai gerai), nemegstu prisivirti maisto kelioms dienoms.
Atsakyti
QUOTE(VilteVarsa @ 2012 06 27, 10:01)
Na nežinau ar labai mažas, viskas priklauso kokia šeima, aš turiu 6 litrų, tai dažnai jis man per didelis ( tik kai verdu šaltiena labai gerai), nemegstu prisivirti maisto kelioms dienoms.

Taip, sutinku, aš irgi turiu 6 litrų, verdu vienam kartui, 3 žmonėms, tai kaip tik, keturiese dar kaip nors talpinsimės biggrin.gif Perpus mažesniame nebent sriuba gautųsi g.gif Turbūt čia jau pačiai šeimininkei reikia apgalvoti koks poreikis šeimoje.
Nors kai aš pirkau savo, 6 L atrodė labai daug, ypač nematant , o tik skaitant aprašymą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 06 27, 09:56)
Labai mažas  g.gif
aš turiu 4l, tai jame košės darau, bulvės išvirt mišrainei kaip tik
Atsakyti
QUOTE(VilteVarsa @ 2012 06 27, 10:01)
Na nežinau ar labai mažas, viskas priklauso kokia šeima, aš turiu 6 litrų, tai dažnai jis man per didelis ( tik kai verdu šaltiena labai gerai), nemegstu prisivirti maisto kelioms dienoms.


na is kitos puses per didelis, tai ne per mazas biggrin.gif As turiu 9 ltr. ir man jis visai ne per didelis biggrin.gif
Atsakyti
4 litru mesai virti ryskiai mazas, nes ten vandens negali buti daugiau kaip du trecdaliai. Turi likti vietos garams, kad burbuliuojant maistas neuzkimstu voztuvu, kitaip gali sprogti. Greitpuodis dalykas tikrai geras, as, pavyzdziui be jo neapsieinu, tik reikia moketi naudotis ir issirinkti. Pagrindinis rodiklis yra slegis (matuojamas kPa kilopaskaliais arba bar /barais/) ir saugus uzdarymo principas. Mano manymu, ant dangtelio apart rankenos negali buti plastmasiniu detaliu, tokiu kaip voztuvai, kazkokie dar termometrai buna. Kadangi greitpuodis yra nepigus daiktas, isnagrinejau viska nuodugniai (perskaiciau daug instrukciju), is fizikos puses taip sakant. Pasirinkau baltarusiska. Nesigailiu. Galiu pasakyti, kad baltarusiski tikrai geri greitpuodziai. Greitpuodis turi buti maziausiai 6 l, 4l net neisivaizduoju kam gali buti naudojamas.
Be to, dauguma gamintoju raso, kad ryziu, zirniu, pupeliu virti negalima, nes sukelia daug putu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LACERTA: 27 birželio 2012 - 16:05
QUOTE(LACERTA @ 2012 06 27, 18:04)
4 litru mesai virti ryskiai mazas, nes ten vandens negali buti daugiau kaip du trecdaliai. Turi likti vietos garams, kad burbuliuojant maistas neuzkimstu voztuvu, kitaip gali sprogti. Greitpuodis dalykas tikrai geras, as, pavyzdziui be jo neapsieinu, tik reikia moketi naudotis ir issirinkti. Pagrindinis rodiklis yra slegis (matuojamas kPa kilopaskaliais arba bar /barais/) ir saugus uzdarymo principas. Mano manymu, ant dangtelio apart rankenos negali buti plastmasiniu detaliu, tokiu kaip voztuvai, kazkokie dar termometrai buna. Kadangi greitpuodis yra nepigus daiktas, isnagrinejau viska nuodugniai (perskaiciau daug instrukciju), is fizikos puses taip sakant. Pasirinkau baltarusiska. Nesigailiu. Galiu pasakyti, kad baltarusiski tikrai geri greitpuodziai. Greitpuodis turi buti maziausiai 6 l, 4l net neisivaizduoju kam gali buti naudojamas.
Be to, dauguma gamintoju raso, kad ryziu, zirniu, pupeliu virti negalima, nes sukelia daug putu.

Turime 6 ir 4 litrų greitpuodžius Fagor Future. (komplektukas Fagor Future IN) thumbup.gif
4 litrų puodas "prakaituoja" vos ne kasdien, 6 laukia rimtesnių darbų biggrin.gif
Turime ir baltarusišką, dar kažkur gerai paknisus rūsyje ir rasčiau lotuliukas.gif tik kad reikalo nėra, nes tragedija buvo o ne puodas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 27 birželio 2012 - 17:33