Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

QUOTE(Bramune @ 2012 03 28, 15:57)
4u.gif

As taip pat pabandziau paciupineti ta maximini greitpuodi, tai man pasirode labai didelis laisvumas tarp dangcio ir puodo. Gal dar kazkokia guma turetu buti o neuzdeta, kad pirkejai nepavogtu  biggrin.gif Kadangi pati neturiu tokio puodo, o tik ruosiuosi pirkti, tai nezinau kaip turi buti ir kol kas susilaikiau nuo sio pirkinio  wub.gif

tai kad ant dangcio yra guma jau uzdeta, o ir as kiek ziurejau tas laisvumas yra
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2012 03 22, 13:30)
Na jei plienas nerudyjantis tai manau kad nerudys. ir seip juk isverdi kazka, isplauni, issluostai. vandeny pamerkus jei nelaikyt tai joks nesurudys

Jei prastas misinys to plieno, rudys 4u.gif
Atsakyti
gal jau turit kuri nusipirkusios ta puoda g.gif
Atsakyti
QUOTE(mėlynos_akytės @ 2012 03 21, 20:44)
kainas ne siaip sau sugalvoja,nueikite pasiskaityti asiliepimus apie tuos maxima puodus  tongue.gif

o pvz televizoriai rodos visi ta pacia funkcija atlieka,bet kazkodel vieni  pigesni ,kiti brangesni  ax.gif

Tai visa šita ir aš suprantu, bet daugiau Beem puodų už tokią kainą nepirkčiau schmoll.gif Jie tokių pinigų neverti doh.gif Maximos greitpuodis irgi gal nevertas, dar tik kelis kartus viriau, bus matyt po kokių metų g.gif
Papildyta:
QUOTE(vienintelė @ 2012 03 26, 14:34)
Ieškau greitpuodžio, nusprendžiau pasinaudot maximoj teikiama nuolaida, nuvažiavau pasiėmiau į rankas ir nesupratau ar aš ko nedadariau, ar užsuktas dangtis ir užspaustas rankenele turi turėt laisvumo(klibėti gana nemažai), nes man pasirodė visai nesandarus. Gal kas bandėt ar čiupinėjot ir galit pasidalinti informacija, ko aš nedadariau kad jis kliba?

Pa kol kas nieko neleidžia viskas su juo gerai g.gif Jei pradės leist nunešiu atgal vis tik du metai garantija doh.gif
Papildyta:
QUOTE(JOLKA999 @ 2012 03 28, 23:16)
gal jau turit kuri nusipirkusios ta puoda g.gif

Aš turiu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Taurė @ 2012 03 28, 21:36)
Jei prastas misinys to plieno, rudys  4u.gif

Neturėtų g.gif , nes rašo kad metalas 18/10, tai ne toks ir prastas, bent aš ką turiu iš šito metalo tai nerūdija schmoll.gif
Atsakyti
visgi įsigyjau greitpuodi iš maximos, pabandžiau ir kitų firmų prieš tai pažiūrėt dėl aprašyto laisvuvo dangčio, tai ir kitų brangių firmų jie kažkiek juda, gal čiut mažiau, bet faktas kad juda.
taigi po kelių dienų virimo galiu pasakyti, kad tai liuks puodas, niekur neleidžiai, vienintelis dalykas kad kol pakyla pypsiukas ties rankena eina kažkiek garų, bet tik jis palyka ir nustoja leisti garus. taigi trumpai tarinat kol kas nenuvylė, dugnas nepasikeitė, kažkur skaičiau kad pasidaro vaivorykštės ar kažkas panašaus, tai kol kas viskas gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 04 02, 09:25)
visgi įsigyjau greitpuodi iš maximos, pabandžiau ir kitų firmų prieš tai pažiūrėt dėl aprašyto laisvuvo dangčio, tai ir kitų brangių firmų jie kažkiek juda, gal čiut mažiau, bet faktas kad juda.
taigi po kelių dienų virimo galiu pasakyti, kad tai liuks puodas, niekur neleidžiai, vienintelis dalykas kad kol pakyla pypsiukas ties rankena eina kažkiek garų, bet tik jis palyka ir nustoja leisti garus. taigi trumpai tarinat kol kas nenuvylė, dugnas nepasikeitė, kažkur skaičiau kad pasidaro vaivorykštės ar kažkas panašaus, tai kol kas viskas gražu smile.gif

Pas mane ne maksiminis greitpuodis, o is tu brangesniu, siunciausi is vokieciu, tai rankena uzstumus irgi yra laisvumo ir kol pypsiukas neissoka irgi garai per rankena eina, bet kai jau susidaro slegis, tai rankenos tikrai nepajudinsi ir jokio laisvumo nebelieka 4u.gif matyt visgi taip turi buti, nes nuo silumos daiktai pleciasi ir viskas uzsisandarina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 04 02, 09:25)
visgi įsigyjau greitpuodi iš maximos, pabandžiau ir kitų firmų prieš tai pažiūrėt dėl aprašyto laisvuvo dangčio, tai ir kitų brangių firmų jie kažkiek juda, gal čiut mažiau, bet faktas kad juda.
taigi po kelių dienų virimo galiu pasakyti, kad tai liuks puodas, niekur neleidžiai, vienintelis dalykas kad kol pakyla pypsiukas ties rankena eina kažkiek garų, bet tik jis palyka ir nustoja leisti garus. taigi trumpai tarinat kol kas nenuvylė, dugnas nepasikeitė, kažkur skaičiau kad pasidaro vaivorykštės ar kažkas panašaus, tai kol kas viskas gražu smile.gif

Ir brangių puodų dugnas pasidaro per laiką kaip vaivorykštė lotuliukas.gif bet man tai ta vaivorykštė netrukdo g.gif nuo to blogiau neverda schmoll.gif
Atsakyti
Turiu nusipirkusi Maximini, tai zinokit, labai patenkinta. 4u.gif
Kas del silikonines gumos, kuria ,laikui begant, reiks pasikeisti, tai siandien buvau Tomas phillips parduotuveje, ten parsiduoda rinkinukas is dvieju silikoniniu gumu greitpuodziams , viena tinka 3l o kita 6 l greitpuodziui. Kaina 14 su centais, tai kaip ir problema isspresta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marincik: 04 balandžio 2012 - 15:37
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2012 04 02, 15:30)
Ir brangių puodų dugnas pasidaro per laiką kaip vaivorykštė lotuliukas.gif bet man tai ta vaivorykštė netrukdo g.gif nuo to blogiau neverda schmoll.gif

Pas mane jokios vaivorykstes nera, nors ir pirkau is turgaus
Papildyta:
QUOTE(vienintelė @ 2012 04 02, 08:25)
visgi įsigyjau greitpuodi iš maximos, pabandžiau ir kitų firmų prieš tai pažiūrėt dėl aprašyto laisvuvo dangčio, tai ir kitų brangių firmų jie kažkiek juda, gal čiut mažiau, bet faktas kad juda.
taigi po kelių dienų virimo galiu pasakyti, kad tai liuks puodas, niekur neleidžiai, vienintelis dalykas kad kol pakyla pypsiukas ties rankena eina kažkiek garų, bet tik jis palyka ir nustoja leisti garus. taigi trumpai tarinat kol kas nenuvylė, dugnas nepasikeitė, kažkur skaičiau kad pasidaro vaivorykštės ar kažkas panašaus, tai kol kas viskas gražu smile.gif

pas mane mchaniskai uzsukamas dangtis, nereikia nieko laukt, uzsukai, uzkaitei ir greit uzkaista. kai as pirkau patikino kad geriau rinktis toki kur maziau plastmases, ilgiau tarnaus.
Atsakyti
Mergaitės, o gal kuri turit tokį greitpuodį iš Ikea? Vertas dėmesio?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Švelni: 19 balandžio 2012 - 18:40
Laba, as turiu stai toki greitpuodi, esu labai juo patenkinta, ispaniskas "Fagor"" thumbup.gif
Pirkau savanoriu 138, Kaune 4u.gif
user posted image
Atsakyti
jei kam aktualu, siandiena -20 proc. visom prekems Gerduvos parduotuveje , galima ten ir greitpuodziu isigyti su akcija Fagor. 4u.gif
Atsakyti