Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2012 03 14, 14:15)
Gal ir dūmimas, bet nieko blogo aš jame nematau g.gif Beem puodai ir neverti tų pinigų doh.gif Nematau aš jokio skirtumo tarp tų puodų ir maximos greitpuodžio g.gif

kainas ne siaip sau sugalvoja,nueikite pasiskaityti asiliepimus apie tuos maxima puodus tongue.gif

o pvz televizoriai rodos visi ta pacia funkcija atlieka,bet kazkodel vieni pigesni ,kiti brangesni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mėlynos_akytės @ 2012 03 21, 19:44)
kainas ne siaip sau sugalvoja,nueikite pasiskaityti asiliepimus apie tuos maxima puodus  tongue.gif

o pvz televizoriai rodos visi ta pacia funkcija atlieka,bet kazkodel vieni  pigesni ,kiti brangesni  ax.gif

televizoriu kaina priklauso nuo dydzio, kitu papildomu funkciju, kuriu yra labai daug, todel ir kainos labai skiriasi. o va puodas tai atlieka viena vienintele funkcija, VERDA , ir toliau jau tik zmogui spresti moketi 100 lt ar 600 lt
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2012 03 21, 19:48)
televizoriu kaina priklauso nuo dydzio, kitu papildomu funkciju, kuriu yra labai daug, todel ir kainos labai skiriasi. o va puodas tai atlieka viena vienintele funkcija, VERDA , ir toliau jau tik zmogui spresti moketi 100 lt ar 600 lt

na taip,o televizoriai RODO biggrin.gif

puodai skiriasi,pasidomekite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mėlynos_akytės @ 2012 03 21, 19:54)
na taip,o televizoriai RODO  biggrin.gif

puodai skiriasi,pasidomekite  4u.gif

greitpuodziai skiriasi? idomu kuom?isvaizda? turiu nusipirkusi is turgaus greitpuodi kuris tikiu verda taip pat kaip ir jusu ar kurios kitos moters
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2012 03 21, 20:12)
greitpuodziai skiriasi? idomu kuom?isvaizda? turiu nusipirkusi is turgaus greitpuodi kuris tikiu verda taip pat kaip ir jusu ar kurios kitos moters

Puodu sudetis mano skiriasi.Vieni is aliuminio,kiti is nerudijancio plieno.Aliumininiai pigesni.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 03 21, 21:09)
Puodu sudetis mano skiriasi.Vieni is aliuminio,kiti is nerudijancio plieno.Aliumininiai pigesni.

uz 120 lt turguj pirkau nerudijancio plieno
net lenkiski kurie dar pigesni buvo is nerudijancio plieno
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veiducka: 21 kovo 2012 - 21:54
aR TIKRAI TO PLIENO SUDĖTIS VIENODA? Ar lenkiški nepradės rūdyt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2012 03 21, 21:53)
uz 120 lt turguj pirkau nerudijancio plieno
net lenkiski kurie dar pigesni buvo is nerudijancio plieno

Maniskis uz 100 lt, nesiskundziu, geras.

QUOTE(jurda @ 2012 03 22, 16:31)
aR TIKRAI TO PLIENO SUDĖTIS VIENODA? Ar lenkiški nepradės rūdyt? smile.gif

Manau, kad nevienoda.
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2012 03 22, 16:31)
aR TIKRAI TO PLIENO SUDĖTIS VIENODA? Ar lenkiški nepradės rūdyt? smile.gif

Na jei plienas nerudyjantis tai manau kad nerudys. ir seip juk isverdi kazka, isplauni, issluostai. vandeny pamerkus jei nelaikyt tai joks nesurudys
Atsakyti
Ieškau greitpuodžio, nusprendžiau pasinaudot maximoj teikiama nuolaida, nuvažiavau pasiėmiau į rankas ir nesupratau ar aš ko nedadariau, ar užsuktas dangtis ir užspaustas rankenele turi turėt laisvumo(klibėti gana nemažai), nes man pasirodė visai nesandarus. Gal kas bandėt ar čiupinėjot ir galit pasidalinti informacija, ko aš nedadariau kad jis kliba?
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 03 26, 13:34)
Ieškau greitpuodžio, nusprendžiau pasinaudot maximoj teikiama nuolaida, nuvažiavau pasiėmiau į rankas ir nesupratau ar aš ko nedadariau, ar užsuktas dangtis ir užspaustas rankenele turi turėt laisvumo(klibėti gana nemažai), nes man pasirodė visai nesandarus. Gal kas bandėt ar čiupinėjot ir galit pasidalinti informacija, ko aš nedadariau kad jis kliba?

neturetu klibeti, nes nesandariai uzdarytas leis garus
Atsakyti
4u.gif

As taip pat pabandziau paciupineti ta maximini greitpuodi, tai man pasirode labai didelis laisvumas tarp dangcio ir puodo. Gal dar kazkokia guma turetu buti o neuzdeta, kad pirkejai nepavogtu biggrin.gif Kadangi pati neturiu tokio puodo, o tik ruosiuosi pirkti, tai nezinau kaip turi buti ir kol kas susilaikiau nuo sio pirkinio wub.gif
Atsakyti