Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

QUOTE(Raimo @ 2012 03 12, 01:31)
Paskubejot, uz tokius pinigus galejot parsisiusti auksciausios klases greitpuodi
http://www.amazon.de...e...107&sr=1-85schmoll.gif


Sio greitpuodzio kaina gaunasi 410 lt ir plius dar jis yra mazesnis. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mėlynos_akytės @ 2012 03 11, 12:30)
siuntemes is amazon.de ,atsiunte per 5d. gavosi 320lt

As irgi kaip tik is amazon.de laukiu greitpuodzio 4u.gif issirinkau sita , tikiuosi bus normalus (kaina gavosi apie 260 Lt su siuntimu) smile.gif
o Jus saviski kai gavot, tai instrukcija buvo tik vokieciu kalba ar ir anglu? As kai niekad neturejus reikalu su greitpuodziais tai kazkaip noreciau instrukcija persiskaityti, o vokieciu nemoku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2012 03 12, 18:24)
As irgi kaip tik is amazon.de laukiu greitpuodzio  4u.gif issirinkau sita , tikiuosi bus normalus (kaina gavosi apie 260 Lt su siuntimu)  smile.gif
o Jus saviski kai gavot, tai instrukcija buvo tik vokieciu kalba ar ir anglu? As kai  niekad neturejus reikalu su greitpuodziais tai kazkaip  noreciau instrukcija persiskaityti, o vokieciu nemoku  doh.gif

Jeigu internete rastumet sios firmos greitpuodzio instrukcija bet kokia kalba, su google verteju galite issiversti i lietuviu.
http://translate.google.lt/#en|lt|
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2012 03 12, 18:24)
As irgi kaip tik is amazon.de laukiu greitpuodzio  4u.gif issirinkau sita , tikiuosi bus normalus (kaina gavosi apie 260 Lt su siuntimu)  smile.gif
o Jus saviski kai gavot, tai instrukcija buvo tik vokieciu kalba ar ir anglu? As kai  niekad neturejus reikalu su greitpuodziais tai kazkaip  noreciau instrukcija persiskaityti, o vokieciu nemoku  doh.gif

knygeleje intrukcija keliomis kalbomis,yra ir anglu mirksiukas.gif
Atsakyti
Nusipirkau turguj greitpuodi, troskinom siandien kopustus tai liux gavosi, minkstut minkstuteliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 03 12, 20:18)
Jeigu internete rastumet sios firmos greitpuodzio instrukcija bet kokia kalba, su google verteju galite issiversti i lietuviu.
http://translate.google.lt/#en|lt|

Sita tai zinau drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tik bijau, kad turesiu tik popierini varianta doh.gif nu bet anglu k. visgi gal turetu buti g.gif jau laukiu nesulaukiu kada turesiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mėlynos_akytės @ 2012 03 09, 16:39)
Įprasta kaina raso 374,99lt su 60% 149,99lt akiu dūmimas  smile.gif

Gal ir dūmimas, bet nieko blogo aš jame nematau g.gif Beem puodai ir neverti tų pinigų doh.gif Nematau aš jokio skirtumo tarp tų puodų ir maximos greitpuodžio g.gif
Atsakyti
man tai aplamai atrodo pinigu neturejimas kur deti kai perka uz 300 lt ar daugiau. nusipirkau greitpuodi turguj uz 100 lt ir jokiu trukumu.
Atsakyti
Sveikutes. 4u.gif
Gal kas pirkot is beta.lt akcijos greitpuodi Banquet ir jau atsiemet? Ar jis tikrai 6 litru? Siandien labai skubedama atsiemiau, bet daug reikalu turejom, tai puodas visa diena pagazinej vazinejosi. Vakare parsinesem namo, apziurejau deze, ogi pasirodo parasyta, kad puodas 5 litru! blink.gif Nesuprantu, ar taip turi buti, ar mane apgavo? Dabar taip nervas ima, kad parduotuveje normaliai neapziurejau. verysad.gif 5 litru ne uz ka nebuciau pirkus, man toks per mazas. Teks vykt i parduotuve aiskintis, bet kazi ar kas pavyks... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zaika @ 2012 03 17, 20:01)
Gal kas pirkot is beta.lt akcijos greitpuodi Banquet ir jau atsiemet? Ar jis tikrai 6 litru? Siandien labai skubedama atsiemiau, bet daug reikalu turejom, tai puodas visa diena pagazinej vazinejosi. Vakare parsinesem namo, apziurejau deze, ogi pasirodo parasyta, kad puodas 5 litru!  blink.gif  Nesuprantu, ar taip turi buti, ar mane apgavo? Dabar taip nervas ima, kad parduotuveje normaliai neapziurejau.  verysad.gif 5 litru ne uz ka nebuciau pirkus, man toks per mazas. Teks vykt i parduotuve aiskintis, bet kazi ar kas pavyks...  unsure.gif

Mes jau pasiėmėm, parduotuvėje viską apžiūrėjom, tai su juo viskas tvarkoje, garantija 2 metams, talpa 6 L, tad teks jums važiuoti, kad pakeistų unsure.gif

p.s. Nueikit į e-paštą, į kurį jums atsiuntė kuponą ir pamatysit kokį puodą pirkote, važiuodami pasikeisti greitpuodį, galit nusivešt to kupono kopiją, parduotuvėje turėtų jūsų bent jau atsiprašyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 17 kovo 2012 - 21:06
QUOTE(fukse @ 2012 03 17, 20:58)
Mes jau pasiėmėm, parduotuvėje viską apžiūrėjom, tai su juo viskas tvarkoje,  garantija 2 metams, talpa 6 L, tad teks jums važiuoti, kad pakeistų  unsure.gif


Buvau siandien aiskintis del to greitpuodzio. Nu dar tokios saraskino kontoros kaip Bohemios parduotuve Urmo bazeje tai dar nebuvau macius. doh.gif Taip naglai i akis aiskino, kad visi sios akcijos puodai yra ne 6 o 5 litru, kad nera jokio skirtumo, kad visi ima ir patenkinti, tik man cia uzkliuvo. Jei jus, Fukse, nebutumet parasiusi, kad pasiemet toki puoda kaip ir priklauso, tai jau turbut buciau patikejus tomis pardavejomis. Aciu jums. 4u.gif Finale tai jau buvo ne tiek puodo, kiek principo reikalas, kad taip naglai apgaudineja. Apie garantija taip pat i kalbas nesileido, lietuviskos instrukcijos irgi sake neturi. Vnz absurdas. Gerai, kad nuvaziavau i kita Bohemios parduotuve, va ten tai be problemu pakeite, parase garantini, dave instukcija ir net atsiprase uz tas varnas (kitaip ir pavadint negaliu). mad.gif Daugiau sakiau ten gyvenime kojos nekelsiu...
Kai praeis pyktis eisiu isbandyt ta puoda. ax.gif Kolkas jis man patinka, tikiuosi ir maista patiks jame gaminti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zaika @ 2012 03 18, 13:29)
Buvau siandien aiskintis del to greitpuodzio. Nu dar tokios saraskino kontoros kaip Bohemios parduotuve Urmo bazeje tai dar nebuvau macius.  doh.gif Taip naglai i akis aiskino, kad visi sios akcijos puodai yra ne 6 o 5 litru, kad nera jokio skirtumo,  kad visi ima ir patenkinti, tik man cia uzkliuvo. Jei jus, Fukse, nebutumet parasiusi, kad pasiemet toki puoda kaip ir priklauso, tai jau turbut buciau patikejus tomis pardavejomis. Aciu jums.  4u.gif Finale tai jau buvo ne tiek puodo, kiek principo reikalas, kad taip naglai apgaudineja. Apie garantija taip pat i kalbas nesileido, lietuviskos instrukcijos irgi sake neturi. Vnz absurdas. Gerai, kad nuvaziavau i kita Bohemios parduotuve, va ten tai be problemu pakeite, parase garantini, dave instukcija ir net atsiprase uz tas varnas (kitaip ir pavadint negaliu).  mad.gif Daugiau sakiau ten gyvenime kojos nekelsiu...
Kai praeis pyktis eisiu isbandyt ta puoda.  ax.gif Kolkas jis man patinka, tikiuosi ir maista patiks jame gaminti.  smile.gif

nieko sau naglumas pardaveju doh.gif
Atsakyti