Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

QUOTE(Marincik @ 2012 02 27, 18:45)

Siandien buvau uzsukes i Bohemija, norejau taip pat ju greitpodi pirkt, bet man visai nepatiko. Dangti, kai atidarai, jis labai sunkiai issijema is puodo vidaus, pardaveja apie minute niekaip negalejo dangcio isimt. biggrin.gif  Tai pagalvojau, kas bus, kai jis bus dar ir karstas biggrin.gif Vienu zodziu- nieko gero, nutariau geriau Maximini pirkt.



QUOTE(Marincik @ 2012 02 28, 08:25)
Atsargines tarpines nera, ziurejau visu talpu, konstrukcija ta  pati. 4u.gif
Kokybe, palyginus su kitais matytais greitpuodziais, man nepatiko smile.gif Klausiau, kieno gamybos, atsake, kad Cekija, bet pagaminti Kinijoje. smile.gif

o čia ne apie juos kalbama?
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2012 03 09, 10:29)
o čia ne apie juos kalbama?

Matyt, kad apie tuos pačius, ačiū, žiūrėt nebeisim biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Marincik,2012 02 27, 18:45]
[/quote]
as susigundziau siuo puodu is bohemios. antradieni pristatys
http://www.izora.lt/index.php/lt/#
garantija 6 men
[/quote]

Siandien buvau uzsukes i Bohemija, norejau taip pat ju greitpodi pirkt, bet man visai nepatiko. Dangti, kai atidarai, jis labai sunkiai issijema is puodo vidaus, pardaveja apie minute niekaip negalejo dangcio isimt. biggrin.gif Tai pagalvojau, kas bus, kai jis bus dar ir karstas biggrin.gif Vienu zodziu- nieko gero, nutariau geriau Maximini pirkt.
[/quote]
atsisiunciau ta greitpuodi. dangtis normaliai atsidaro. naudojau tik karta, sunku ka apie ji dar ir pasakyti, bet mesa isvire greit. bus matyt kiek jis laikys. beje, niekur neradau parasyta, kad pagaminta Kinijoje, tik kad gamintojas Cekija
Atsakyti
Aš šian Fagor gyvai greitpuodį žiūrėjau, tai patiko. Žiūrėsiu ką mano finansininkas pasakys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauliukas:) @ 2012 02 28, 15:00)
įsigijom mes Silit greiptuodį, 4,5 l. Neseniai, tik užvakar. bijau jo kolkas.. nes niekas iį artimų tokio puodo neturėjo, mama su anyta baisių dalykų apie rusišikus pripasakojo.. bet reliai šie nauji su keliais apsaugų lygiais, tai maža tikimybė, kas atsitiks.

tai va, gaminau užvakar, gaminau vakar. troškinį, guliašą..bulves virėm.

turiu klausimų keletą.. instrukcjoj rašo, kad vandens mažiausai turi būt 1/4 l.  bet jo man būna per daug ir gaunas ne guliašas, o sriuba ir pan.  tai ar galima to vandens mažiau nei rašoma instrukcijoj pilti?  ir ar galima pačiam puode pradžioje pakepti mėsytę?
ir virimo laikas skaičiuojamas nuo to, kai tas pypsiukas pakyla? 

tikiuos prisijaukinsiu šitą žvėriuką.

ziurinejom ir mes Silit greitpuodi ,labai patiko wub.gif ,bet moketi virs 700lt buvo per daug doh.gif
maximoj dalijami uz lipdukus,pasirode ,kad kaina prasilenkia su kokybe.
issirinkom Beem ,taip pat vokieciu gamybos, atsiunte labai greitai smile.gif na bandysim gaminti essen.gif
musu toks
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėlynos_akytės: 09 kovo 2012 - 15:16
o kiek maximos greitpuodis kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2012 03 09, 15:34)
o kiek maximos greitpuodis kainuoja?

Įprasta kaina raso 374,99lt su 60% 149,99lt akiu dūmimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VAE @ 2012 03 09, 13:33)
atsisiunciau ta greitpuodi. dangtis normaliai atsidaro. naudojau tik karta, sunku ka apie ji dar ir  pasakyti, bet mesa isvire greit. bus matyt kiek jis laikys. beje, niekur neradau parasyta, kad pagaminta Kinijoje, tik kad gamintojas Cekija
Niu,- geras atsiliepimas pagaliau 4u.gif
Nuėjom į pardę, apžiūrėjom, normaliai ten viskas su juo, tad užsakėm, gausim po kovo 15 d, beje pardėje jis dabar kainuoja 181 su kapeikom, tad inetu per beta už 129 išeina daug pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monalyza @ 2012 03 09, 13:36)
Nusipirkau ir as is maximos uz lipdukus. Siaip fainas daiktas labai. Tik plovas prie dugno prisvijo. Vandens tikrai netruko. Kazi kodel?



QUOTE(lolanta @ 2012 03 09, 16:43)
man tas pats su plovu irgi prisvilo schmoll.gif

čia receptų temoje g.gif

Aš ryt pirksiu fagor greitpuodį, tik dar nesugalvojau ką gaminti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mėlynos_akytės @ 2012 03 09, 15:13)
issirinkom Beem ,taip pat vokieciu gamybos, atsiunte labai greitai  smile.gif  na bandysim gaminti essen.gif
musu toks
http://i305.photobuc...nta/4395808.jpg

...iš kur siuntėtės? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2012 03 11, 07:54)
...iš kur siuntėtės?  smile.gif

siuntemes is amazon.de ,atsiunte per 5d. gavosi 320lt
Atsakyti
QUOTE(mėlynos_akytės @ 2012 03 11, 11:30)
siuntemes is amazon.de ,atsiunte per 5d. gavosi 320lt

Paskubejot, uz tokius pinigus galejot parsisiusti auksciausios klases greitpuodi
http://www.amazon.de...e...107&sr=1-85. schmoll.gif
Atsakyti