Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

uzklausiau maximos forume apie garantija greitpuodziui
maximos atsakymas
Dėl gamybinio broko pirkėjas parduotuvėje turi užpildyti pretenziją, ir tik gavus patvirtinimą iš Thomas kompanijos prekė bus pakeista arba grąžinti už ją sumokėti pinigai.
***
as susigundziau siuo puodu is bohemios. antradieni pristatys
http://www.izora.lt/index.php/lt/#
garantija 6 men
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VAE: 26 vasario 2012 - 21:50
QUOTE(Bulbulka. @ 2012 02 25, 22:51)
tai kad Gariunuose tie patys kaip Top Shope tik zymiai pigiau  4u.gif

Kokia kaina Gariūnuose,kažin ar yra 8l dydžio?
Atsakyti
QUOTE(**kiškutė** @ 2012 02 27, 10:07)
Kokia kaina Gariūnuose,kažin ar yra 8l dydžio?


Taigi rasiau anksciau kainas mirksiukas.gif 5 l - 75 lt, 7l- 80 lt
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2012 02 27, 12:41)
Taigi rasiau anksciau kainas  mirksiukas.gif  5 l - 75 lt, 7l- 80 lt

ačiū 4u.gif
O maždaug kuriose eilėse ieškot prekeivių su tais puodais? ax.gif
Atsakyti
Mergaitės,
o kelių litrų talpos naudojat greitpuodžius?
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2012 02 27, 12:56)
Mergaitės,
o kelių litrų talpos naudojat greitpuodžius?

Naudoju 5 litru,bet kai paaugs maziausiasis seimos narys,pirksiu didesni,nes bus mazoka 5 l.
Atsakyti
QUOTE(VAE @ 2012 02 26, 22:39)
uzklausiau maximos forume apie garantija greitpuodziui
maximos atsakymas
Dėl gamybinio broko pirkėjas parduotuvėje turi užpildyti pretenziją, ir tik gavus patvirtinimą iš Thomas kompanijos prekė bus pakeista arba grąžinti už ją sumokėti pinigai.
***
as susigundziau siuo puodu is bohemios. antradieni pristatys
http://www.izora.lt/index.php/lt/#
garantija 6 men

Nu kad čia logikos nelabai yra g.gif Kiek grąžinus maximai daiktų sugedusių per garantiją viską priėmė atgal ir pinigus grąžino tuojau pat tongue.gif Tai jei tą greitpuodį patys sutaisys jei jis bus pataisomas tai irgi manau neblogai g.gif Nes gariūnuose pirkto tai tikrai niekas netaisys už dyką g.gif ir garantijos jam neduos g.gif
Papildyta:
QUOTE(Neringiux @ 2012 02 27, 14:16)
Naudoju 5 litru,bet kai paaugs maziausiasis seimos narys,pirksiu didesni,nes bus mazoka 5 l.

g.gif Tai kiek litrų reikia 5 asmenims, kažin 5l pagal mane turetų užtekti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina.nesvarbu033: 27 vasario 2012 - 17:37
[/quote]
as susigundziau siuo puodu is bohemios. antradieni pristatys
http://www.izora.lt/index.php/lt/#
garantija 6 men
[/quote]

Siandien buvau uzsukes i Bohemija, norejau taip pat ju greitpodi pirkt, bet man visai nepatiko. Dangti, kai atidarai, jis labai sunkiai issijema is puodo vidaus, pardaveja apie minute niekaip negalejo dangcio isimt. biggrin.gif Tai pagalvojau, kas bus, kai jis bus dar ir karstas biggrin.gif Vienu zodziu- nieko gero, nutariau geriau Maximini pirkt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marincik: 27 vasario 2012 - 18:46
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2012 02 27, 18:38)
g.gif Tai kiek litrų reikia 5 asmenims, kažin 5l pagal mane turetų užtekti g.gif


Greitpuodį tik dviem trečdaliais galima pripildyti, tai realiai naudingo tūrio - 3 litrai telieka smile.gif
Atsakyti




O sakykite, kaip Bohemia greitpuodziu kokybe pasirode, apart to, kad sunkiai issieme dangtis? Ar yra atsargine tarpine?Kokios talpos ziurejote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silke:): 27 vasario 2012 - 19:49
QUOTE(Amarcord @ 2012 02 27, 20:18)
Greitpuodį tik dviem trečdaliais galima pripildyti, tai realiai naudingo tūrio - 3 litrai telieka smile.gif

Tai man tai tikrai užteks, nes verdu tik vienam valgymui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2012 02 27, 20:46)
O sakykite, kaip Bohemia greitpuodziu kokybe pasirode, apart to, kad sunkiai issieme dangtis? Ar yra atsargine tarpine?Kokios talpos ziurejote?

Atsargines tarpines nera, ziurejau visu talpu, konstrukcija ta pati. 4u.gif
Kokybe, palyginus su kitais matytais greitpuodziais, man nepatiko smile.gif Klausiau, kieno gamybos, atsake, kad Cekija, bet pagaminti Kinijoje. smile.gif
Atsakyti