Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

QUOTE(vilka11 @ 2012 02 20, 20:30)
Pas mane toks, bet mokejau 130 g.gif Tarp kitko esu labai patenkinta thumbup.gif


Ir as rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2012 02 20, 21:44)
sveikos, gal galit pasakyti ka apie maximos greitpuodi man irgi idomu???? ir gal galit pasakyti i ka reikia atkreipti demesi perkant greitpuodi, nes kaip tik dabar pradejom ziureti tai ju kainos labai ivairios?? tad kuo jie skiriasi?? maxej tas 150 kainuoja o buna tarkim silit ir iki 1 tukst litu kainuoja


Manau, reikia žiūrėti, kad būtų švarus plienas (18/10), pastorintas dugnas (bet kitokių turbūt ir nebūna), tvirta, sandari konstrukcija, keli slėgio lygiai (paprastai būna du). Tikriausiai visuose šiuolaikiniuose greitpupdžiuose būna du vožtuvai ir tas tarpas šone - kad užtikrinti saugų garų išėjimą ekstra atveju (kad nesprogtų). Dar esu girdėjusi, kad vožtuvai būna kažkokie trumpesni ir ilgesni, tai trumpesni mažiau kemšasi. O dėl kainos, tai pvz., aš pasižiūrėjau, kiek mano pasirinkti variantai kainavo vokiečių internetinėse parduotuvėse (pasirodė, kad vienodai, nors LT vienam antkainis buvo gerokai didesnis uždėtas), ir pagal tai apsisprendžiau.

Nice to have visuomet yra garantija (įdomu, ar maxima ją tikrai teikia), papildoma guma (sako, po kokių keturių metų tenka keisti) ir atstovai Lietuvoje, kad reikalui ištikus būtų galima tų gumų daugiau užsisakyti (aš tikrai planuoju greitpuodį turėti daugiau nei 8 metus). Tiesa, rinkausi vokišką, nes kažkaip kinietiški man neskaniai skamba, o ir dėl saugumo būtų baugu doh.gif

Šiaip iš silit patrauklūs tie su SILARGAN danga. O kokybiškų plieninių galima ir pigiau rasti.

Pasmalsavau, kiek pas vokiečius kainuoja silit. Tai štai, pvz., juodas 4.5 su silargan pas mus 890 lt, o vokiečiai už 443 lt (127 eur) siūlo bigsmile.gif

user posted image

http://www.puodai.lt...preview&gid=209

http://www.elektrosh...s...amp;x=0&y=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 20 vasario 2012 - 21:49
As turiu Berghoff greitpuodi. Is pradziu buvau patenkinta, nors daznai su juo kazkaip negaminau. Veliau jis man pradejo leisti ora per sona, jei per sona neleido, tai leido kur rankena plastmasine ir aplink ja pro plysius . zodziu per visur tik ne pro pypsiuka doh.gif Merginos is SM pasake, kad per didele ugnis reiskia. o ant kokios ugnies reikia virti ? na tarkim nuo 1 iki 9 pas mus katlente galima reguliuot ? ir dar klausimas. kai greitpuodyje verda maistas, ar jis turi isleidinet ora pro pypsiuka ar ne, ar tiesiog ramiai sau be garso virti ? nes budavo anksciau kad verda verda ir kaip pradeda stipriai psssssssssssssssssssssssssss leisti ora pro pypsiuka, 10 sekundziu taip pasnypscia ir nutyla, paskui vel, tai cia normalu ar ne ? ir dar klausimas, jus statot virti kazka, is pradziu turi vanduo uzkaisti be dangcio ir kai uzkaista tik tada uzdet dangti, ar su dangciu iskart ?
aciu atsakiusioms, noriu gaminti su greitpuodziu, bet dabar jo bijau doh.gif ir pradejau galvot kad gal isvis juo nemoku naudotis. nes pirkau ji gariunuose, tai instrukcijos lietuvoiu kalba ar kokia kita suprantama nebuvo doh.gif pagelbekit mamytes , kaip taisyklingai juo naudotis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 02 21, 15:23)
As turiu Berghoff greitpuodi. Is pradziu buvau patenkinta, nors daznai su juo kazkaip negaminau. Veliau jis man pradejo leisti ora per sona, jei per sona neleido, tai leido kur rankena plastmasine ir aplink ja pro plysius . zodziu per visur tik ne pro pypsiuka  doh.gif Merginos is SM pasake, kad per didele ugnis reiskia. o ant kokios ugnies reikia virti ? na tarkim nuo 1 iki 9 pas mus katlente galima reguliuot ? ir dar klausimas. kai greitpuodyje verda maistas, ar jis turi isleidinet ora pro pypsiuka ar ne, ar tiesiog ramiai sau be garso virti ? nes budavo anksciau kad verda verda ir kaip pradeda stipriai psssssssssssssssssssssssssss leisti ora pro pypsiuka, 10 sekundziu taip pasnypscia ir nutyla, paskui vel, tai cia normalu ar ne ? ir dar klausimas, jus statot virti kazka, is pradziu turi vanduo uzkaisti be dangcio ir kai uzkaista tik tada uzdet dangti, ar su dangciu iskart ?
aciu atsakiusioms, noriu gaminti su greitpuodziu, bet dabar jo bijau  doh.gif ir pradejau galvot kad gal isvis juo nemoku naudotis. nes pirkau ji gariunuose, tai instrukcijos lietuvoiu kalba ar kokia kita suprantama nebuvo  doh.gif pagelbekit mamytes , kaip taisyklingai juo naudotis  unsure.gif

dangti reikia uzdaryti iskarto, o jei pradeda svilpt vadinasi reikia primazinti ugni.pro sonus neturetu eiti garai tik pro pypsiuka
Atsakyti
Labas,
As toki turiu,tai esu labai patenkinta.Nereikia laukti kol leis atidaryti dangti,nuleidu gara per voztuva,ir iskarto galima valgyti.Ir dar prieinama kaina,maisto kokybe nieko nesiskiria nuo tu firminiu greitpuodziu.

Papildyta:
QUOTE(Bulbulka. @ 2012 02 18, 23:57)
Gal kam aktualu, sie puodai: http://www.topshop.l...CFe4htAodYkoqRw

Gariunuose nuo 70 iki 80 Lt  mirksiukas.gif


Labas,as toki turiu,tai esu labai patenkinta,ir maisto gaminimu,ir kokybe,niekuo nesiskeria nuo firminiu greitpuodziu.
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 02 21, 16:23)
As turiu Berghoff greitpuodi. Is pradziu buvau patenkinta, nors daznai su juo kazkaip negaminau. Veliau jis man pradejo leisti ora per sona, jei per sona neleido, tai leido kur rankena plastmasine ir aplink ja pro plysius . zodziu per visur tik ne pro pypsiuka  doh.gif Merginos is SM pasake, kad per didele ugnis reiskia. o ant kokios ugnies reikia virti ? na tarkim nuo 1 iki 9 pas mus katlente galima reguliuot ? ir dar klausimas. kai greitpuodyje verda maistas, ar jis turi isleidinet ora pro pypsiuka ar ne, ar tiesiog ramiai sau be garso virti ? nes budavo anksciau kad verda verda ir kaip pradeda stipriai psssssssssssssssssssssssssss leisti ora pro pypsiuka, 10 sekundziu taip pasnypscia ir nutyla, paskui vel, tai cia normalu ar ne ? ir dar klausimas, jus statot virti kazka, is pradziu turi vanduo uzkaisti be dangcio ir kai uzkaista tik tada uzdet dangti, ar su dangciu iskart ?
aciu atsakiusioms, noriu gaminti su greitpuodziu, bet dabar jo bijau  doh.gif ir pradejau galvot kad gal isvis juo nemoku naudotis. nes pirkau ji gariunuose, tai instrukcijos lietuvoiu kalba ar kokia kita suprantama nebuvo  doh.gif pagelbekit mamytes , kaip taisyklingai juo naudotis  unsure.gif


Gal pypsiukas užsikimšo? Pro jį visai neeina garai? Pas mane instrukcijoj rašo, kad gali užsikimšti nuo putojančių produktų (pieno, ryžių, makaronų, obuolienės, dar ten kažko) ir tokiu atveju su plona adatėle reikia pravalyti.

Dėl virimo. Uždarius puodą reikia virti ant maximumo, kol pypsiukas pakyla, tada reikia sumažinti ugnį iki tiek, kad pypsiukas išliktų pakilęs ir pro jį švelniai, vos vos eitų garas.
Atsakyti
Ar is cia pirkti

http://www.topshop.l...t...&club5_add=

ar is maximos g.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2012 02 24, 18:56)

Del Maximinio nezinau, gal kas jau isigijo ir nuomone pareiks, tai tuomet ir bus aisku, o lygiai toki pati turiu tai man jis liuks thumbup.gif , nera jokiu neaiskiu probombasu turi du pipciukus, oro pro sonus neledzia, zodziu gerai tarnauja, tik as ji Gariunuose pirkau ir kiek zinai ten pigiiau gavosi ( 130 ), o koki pasirinkti tai tau spresti, savuoju as esu labai patenkinata verdu kiekviena diena, net buna po kelis kartus nes pripratau, o ir greiciau, skaniau...Per du metus nei karto neapvyle, tik reikejo priprasti kas kiek laiko verda ir t. t. Beje kai pirkau dar tarpine dave, bet jos dar nereikejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2012 02 24, 19:56)

Manau kad dabar apsimoka pirkti iš maximos, du metai garantija, jei suges grąžinsit g.gif aš irgi juo gundausi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2012 02 25, 13:51)
Manau kad dabar apsimoka pirkti iš maximos, du metai garantija, jei suges grąžinsit g.gif aš irgi juo gundausi tongue.gif


as irgi gundausi blush2.gif svarbiausia paskambino is tipschop ir savo greitpuodi siule , nu bet is maximos kaina mazesne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2012 02 25, 23:21)
as irgi gundausi blush2.gif svarbiausia paskambino is tipschop ir savo greitpuodi siule , nu bet is maximos kaina mazesne blush2.gif


tai kad Gariunuose tie patys kaip Top Shope tik zymiai pigiau 4u.gif
Atsakyti
[quote=Tomawru,2012 02 20, 21:44]
sveikos, gal galit pasakyti ka apie maximos greitpuodi man irgi idomu????
[/quote]

Nusipirkau šią savaitę šį garpuodį. Vakar išbandžiau. Man patiko. Labai skani vištiena išsitroškino. Kol kas man super patiko 4u.gif

[quote=Amarcord,2012 02 20, 22:37]
Nice to have visuomet yra garantija (įdomu, ar maxima ją tikrai teikia), papildoma guma (sako, po kokių keturių metų tenka keisti) ir atstovai Lietuvoje, kad reikalui ištikus būtų galima tų gumų daugiau užsisakyti (aš tikrai planuoju greitpuodį turėti daugiau nei 8 metus).
user posted image

Klausiau dėl garantijos. Tai tipo su čekiu 2metams teikia. Neteikia tik tam vožtuvėliui ir silikoninei tarpinei. Gaila, kad atstovų LT nėra, o pagal instrukciją po metų ar dviejų, pagal naudojimo dažnumą, tarpinę reikia keisti. Ir tą vožtuvėlį. Nežinau kaip čia bus. Bet internetas gi visagalis... smile.gif



[quote=kristina.nesvarbu033,2012 02 25, 13:51]
Manau kad dabar apsimoka pirkti iš maximos, du metai garantija, jei suges grąžinsit g.gif aš irgi juo gundausi tongue.gif
[/quote]

Va, aš ir pagalvojau, kad bent du metus ramu. O elektros virimui susitaupys žymaii daugiau nei tie 149 lt u= greitpuod5 ax.gif
Atsakyti