Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

QUOTE(ievakata @ 2012 02 14, 20:24)
tai tie garai,kaip supratau, jau kai isjungi plytele iseidineja g.gif

bet galima atidaryti kai jau nebera ju
Atsakyti
Gal kam aktualu, sie puodai: http://www.topshop.l...CFe4htAodYkoqRw

Gariunuose nuo 70 iki 80 Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Nusipirkom bergner greitpuodi, gak galit pakonsultuot kas ten turi issokt ar tas plonas raudonas pypsiukas, ar ta juoda didele knopke, uzkaiciau su vandeniu, niekas neissoko, tik taskosi pro ta raudona skylute ir viskas, bijau as jo, kai prisiskaiciau apie skraidancius puodus blink.gif
pramanksitinau issoko, o garai ar turi pro kur nors eiti, na pro ta juoda dideli mygtuka, ar ne? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievakata: 20 vasario 2012 - 11:03
QUOTE(ievakata @ 2012 02 20, 10:50)
Nusipirkom bergner greitpuodi, gak galit pakonsultuot kas ten turi issokt ar tas plonas raudonas pypsiukas, ar ta juoda didele knopke, uzkaiciau su vandeniu, niekas neissoko, tik taskosi pro ta raudona skylute ir viskas, bijau as jo, kai prisiskaiciau apie skraidancius puodus blink.gif
pramanksitinau issoko, o garai ar turi pro kur nors eiti, na pro ta juoda dideli mygtuka, ar ne? g.gif

Garai iseina per juoda pypsiuka,pakelus ji.Kai vanduo uzverda,reikia sumazinti ugni,tada puodas nenuskris.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 02 20, 11:17)
Garai iseina per juoda pypsiuka,pakelus ji.Kai vanduo uzverda,reikia sumazinti ugni,tada puodas nenuskris.smile.gif

Su tuo slinkikliu juodu, kur atidaryti puoda, ar teisingai supratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2012 02 20, 13:33)
Su tuo slinkikliu juodu, kur atidaryti puoda, ar teisingai supratau blush2.gif

g.gif Nu ne. Idekit greitpuodzio nuotrauka, pasakysiu tiksliau.
Atsakyti
Savaitgalį troškinau vištieną ir antieną su morkomis. Tai sakiau jau nebekepsiu orkaitėje daugiau. Greitpuodyje man skaniau, mėsa minkšta ir sultinga mirksiukas.gif
O svarbiausia labai greitai pasigamina
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 02 20, 14:51)
g.gif Nu ne. Idekit greitpuodzio nuotrauka, pasakysiu tiksliau.


toks pas mus
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2012 02 20, 15:31)
toks pas mus
user posted image

Pas mane kitoks Bergner greitpuodis, kaip suprantu senoviskas. Deja negaliu jums patarti.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 02 20, 16:13)
Pas mane kitoks Bergner greitpuodis, kaip suprantu senoviskas. Deja negaliu jums patarti.

Dekui ir taip 4u.gif man atrodo as jau supratau viska, pradzioj vandens per mazai ipyliau, tai ir neisioko tas pypsas, paskui paslankiojau ta mygtuka, tai ir garai eina ir matyt slegis kinta, na matysim, gal ryt bandysiu ka gamint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2012 02 18, 22:57)
Gal kam aktualu, sie puodai: http://www.topshop.l...CFe4htAodYkoqRw

Gariunuose nuo 70 iki 80 Lt  mirksiukas.gif

Pas mane toks, bet mokejau 130 g.gif Tarp kitko esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, gal galit pasakyti ka apie maximos greitpuodi man irgi idomu???? ir gal galit pasakyti i ka reikia atkreipti demesi perkant greitpuodi, nes kaip tik dabar pradejom ziureti tai ju kainos labai ivairios?? tad kuo jie skiriasi?? maxej tas 150 kainuoja o buna tarkim silit ir iki 1 tukst litu kainuoja


QUOTE(Mičiko @ 2012 02 13, 22:30)
Gal kas labiau išmanantis apie greitpuodžius, galėtų pakomentuoti apie Maximoje prasidėjusios akcijos greitpuodį  Thomas 22 cm, 6 l. Ar jį verta pirkti?
user posted image

Atsakyti